Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Jeżeli to nie promocja i w takiej cenie będą te radki to za miesiąc muszę sobie takiego kupić :D Ja myślałem, że cena na początku będzie wynosiła ok 1500-1600zł. Ja sam 4 miesiące temu dałem za 3870X2 1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:15, Modok napisał:

Chodzi mi o to czy będzie można kupić 1 kartę Radeon 4870 z pamięcią 1GB.


Pewnie tak ale trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki news dla zainteresowanych kupnem 4870X2 (w tym mnie)

Wczoraj czeski sklep Czech Computer poszerzył ofertę swoich kart graficznych o HD4870X2 od Sapphire. Karta ta była dostępna tylko na kilka godzin po czym zniknęła. Taktowania karty są takie same jak w u jednochipowego HD4870, czyli odpowiednio 750Mhz dla GPU oraz 3600MHz dla pamięci, DDR5 której nowy Radeon posiada aż 2GB. Cena jaka była widoczna to 430 euro z podatkiem VAT. Nie jest ona strasznie wygórowana - ok 15% więcej niż za GTX-280. Premiera karty została zapowiedziana na 12.08.2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja?? oszczedzam :)) Nie no sprzedalem swojego 9800GTX SSC i teraz czekam na cos nowszego, plyta niestety spowalniac mi bedzie CF z 4870 wiec biore 4870X2 ktory bedzie dzialal bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:33, Crew 900 napisał:

A teraz aktualnie jaką masz grafikę ?


GAINWARD 8500GT BLISS wzialem od znajomego ze sklepu bo tak to bylbym bez kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem , niestety na tej chorej stronie wszystko jest droższe o 10-15 %
Jak kupowałem zasilacz , kosztował tutaj 300 zł a inni pisali że gdzieś indziej można już dostać za 220 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz , dramat mam :/
Starzy mówią że to bzdura wydawać pieniądze na komputer , a z drugiej strony nie wiem co najpierw kupić , jeśli bym kupił nową płytę główną nie miałbym na kartę , a jak kartę nie miałbym na płytę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh Akurat w moim przypadku wymiana mobo nie wchodzi w gre bo za duzo bym stracil na niej a CF nie dzialal by z pelna predkoscia dlatego biore 4870X2. Ale gdybym byl na twoim miejscu najpierw kupil bym mobo i zbieral bym na grafike i przy okazji grafiki by stanialy troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować