Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Medal of Honor: Airborne - skok szósty

24 postów w tym temacie

Kurde, coraz bardziej ciągnie mnie do tej gry. :>
Mam nadzieję, że i artykuł będzie tak samo mnie interesował jak Medal of honor Airborne. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Mamy nadzieję, że chyba każdy gracz, który lubi poczuć się osadzony w realiach historycznych, czekał na szósty dzień Tygodnia z Medal of Honor: Airborne. Zapraszamy na spacer po polach bitewnych, które przyjdzie nam odwiedzić w czasie wirtualnej zabawy, przewodnikiem będzie nasz autor, Roland.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Medal of Honor: Airborne - skok szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mówie wam. Gra jest naprawde świetna. Lądujesz np do domu, a tam młyn, walą do ciebie ze wszystkiego z czego sie da. Polecam. Ale gra jest dość krótka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak kasy po drugie brak czasu,narazie nie kupie ale czuje ze te wszystkie negatywne recenzje (nawet w ulubionym CDA ) to jakis bullshit.Zawsze lubialem ta serie i ta zapewne to tez kawal znakomitej roz(g)rywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba błąd na drugiej stronie. W pierwszym zdaniu powinno chyba byc zostało wziętych do niewoli, a nie w niewoli. Gra kusi, ale narazie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym ale mnie odstrasza to że realia historyczne są na 2 miejscu w tej grze:/No ale w końcu i tak chyba kupię bo Call of Duty już nie jest w realiach 2 wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:39, swietlik94 napisał:

Szkoda, że nie ma niemieckich operacji powietrzno - desantowych w opisie, czyli jednej - "Operacji
Merkury", czyli atak na Kretę, 1941 r.

Nie wiem czy jednej ale zdecydowanie ostatniej...
Realia historyczne w tej grze są na drugim miejscu? Raczej na trzecim albo i dalszym (pierwsze zajmuje skakanie, drugie - grafika)...

O, i mamy kogoś, kto sam ze sobą rozmawia.... przynajmniej mógłby mieć tyle godności by obie wypowiedzi znajdowały się w osobnych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować