Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Reklamy Plus GSM

22 postów w tym temacie

Ja widziałem w kinie tylko reklamę z "Aczkolwiek" ponieważ nie oglądam telewizji (nic ciekawego w niej nie ma). Nawet jest fajna :) Aaa, bym zapomiał - jeszcze jedną z tymi trudnymi słowami. Ta mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie z "Aczkolwiek" podobała mi się najbardziej, ostatnio też Heya ma fajną reklamę (''palantunio'' :D), ale nie tak dobrą jak te Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy fajne, szkoda, że sam Plus wydaje na nie kasę, zamiast na zwiększenie swojej przepustowości, święto i nie można wysyłać smsów niemal (idą około 6-7 godzin). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi te reklamy b. przypadły do gustu :-). Z jedną koleżanką to prawie nie umiemy rozmawiać bez wtrąceń z tych reklam, tak nam się dobrze "wpasowały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie reklamy z plusa są git! (mnie wcale nie chodziło o natarcie śniegiem ale...mógłby ktoś wreszcie zauważyć te moje kozaczki w panterkę!....zatkałeś Emilkę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te reklamy są bardzo dobre, ale może są bardzo dobre bo są bez sensu? Jest tyle reklam, że zaczyna nam się podobać to co bezsensowne, co nie zmienia faktu, że reklamy Plusa mają w sobie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w niektórych o nic nie chodzi, ale po 10 minutach oglądania proszków do prania "bez namaczania" i innych są one dobrym i śmiesznym przerywnikiem :) Aczkolwiek rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować