Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - polska wersja w fazie gold!

26 postów w tym temacie

"Gra ukaże się już 21 września - równolegle z premierą światową."
Oby więcej gier wydawanych równolegle z premierą światową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zamówiłem sobie preordera, to czy dotrze ona do mnie w piątek kurierem? Bo nie przypominam sobie, żeby przy składaniu zamówienia pisało coś o wysłaniu gry z dwudniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery, jak to z niektórymi grami bywa, a nie chce mi się wierzyć, żeby szanowny pan kurier dostarczył mi to w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde niby dobrze, że w nadchodzących miesiącach wyjdzie tyle świetnych gier... ale z drugiej strony jak tu znaleźć kasę na nie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:33, tomas92 napisał:

Niezła gratka dla fanów strategii - być najlepsza w tym roku :) Aha, ciekawi mnie ocena w CDA.


Pewnie 9+ dadzą a za to że gem nie dał CoH 10 to do dzisiaj mam ochote go zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzłem CDA - dają 10/10 tylko raz w roku na wiosnę, na urodziny :) Z tego co pamiętam: WoW w kwietniu, Oblivion w maju, TDU również kwietniu. Zapewne następną 10 dostanie Crysis (premiera na wiosnę jest chyba przełożona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:39, tomas92 napisał:

Rozgryzłem CDA - dają 10/10 tylko raz w roku na wiosnę, na urodziny :) Z tego co pamiętam:
WoW w kwietniu, Oblivion w maju, TDU również kwietniu. Zapewne następną 10 dostanie Crysis
(premiera na wiosnę jest chyba przełożona).


Co uważam za niesprawiedliwe zarówno dla CoH i dla WiC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Kiedyś to chyba nawet kilka gier w roku (a raz 2 w numerze!) dostawały 10 a teraz to rzadko 9+ nawet... Ale chyba dla wszystkich ciekawostką są oceny Wiedźmina i to nie tylko w CDA, ale i na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły screen;> Niestety Wiedźmin i Crysis mają pierwszeństwo:) No i jeszcze Assasin Creed. Wysyp dobrych tytułów wreszcie. Jakby mnie było stać na je wszystkie to bym się nie zastanawiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie apropo tego tła, moglibyście sobie to darować bo czasami spowalnia to tak stronkę że 10 minut ładują się same grafiki zanim jakikolwiek tekst się pojawi, a gdy główna strona ma problemy z ładowaniem, automatycznie po wejściu na forum jest się wylogowanym.

A co do gry pograłem w demko i muszę przyznać, że dawno tak się nie bawiłem przy strategii.Jedyne co mnie boli przy tego typu produkcjach to skala jednostek. Jak da się zbliżenie żeby dobrze widzieć jednostki to nie widzi się reszty pola, jak się oddali ciężko sterować jednostkami.Gdy walisz odziałem piechoty czy czołgów to jeszcze aż tak nie przeszkadza ale gdy w to zamieszanie masz jeszcze dorzucić jedną jednostkę np. inżyniera który ma naprawić konkretny pojazd to zaczyna się robić nieciekawie, a komputer nie śpi, on nie ma problemu ze sterowaniem większą ilością jednostek. A wystarczyłaby aktywna pauza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować