Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

lecz wracając do rocket jumpow, rocket jump dziala na zasadzie odrzutu im bliżej nóg przyładujesz rakietką tym dalej polecisz wiec jeśli zasięg będzie malutki to jumpik również wiec może ta zabawka ma być opcją dla graczy ktorzy preferują walkę z ziemi bez innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chodzi dosłownie o to, że te sticki, które widzisz. Myślę, że mowa jest o tych stickach, w które mniej więcej celujesz :P.

Koniec wojny!
Wygrał soldier, nagrodą są specjalne buty, dzięki którym rocket jump mniej boli. Zastępują shotguna.

Dodano też dwie nowe mapy: cp i ctf.

Update'a już można pobierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noto to trochę ściąganai będzie, mam nadzieję, że pogram jeszcze dzisiaj o obczaję nowe itemki ^^
Ale dobry mieli pomysł z Crafitngiem, tylko żeby się jeszcze udało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja będę grać od 13:15 bo ściągam update niby z prędkością 150-250kb/s ale idę na L by poczwiczyć przed egzaminem !! jak na razie 35% sciągnięte!!

P.S.

fajne buty do rocket jumpa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heja

mój post pewnie podniesie trochę kurzu ale co mi tam :P

mam TF2 od pewnego czasu, nawet zagrałem całe 2 razy, ale jakoś mnie to nie wprawiło w osłupienie
a teraz przeczytałem że był jakiś pojedynek klas i wygrani dostali jakieś przedmioty...

o co chodzi?
może mi ktoś krótko streścić o co chodzi z tymi przedmiotami?
myślałem do tej pory że TF2 to zwykła strzelanka a chyba jest w tym coś więcej...

proszę nie bić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był pojedynek o jeden przedmiot o te buty co redukują obrażenia od rocket/grenade jump demo i sold!! no taka zwyczajna strzelanka to nie jest skoro liczy się team play!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 10:53, Numenpl napisał:

był pojedynek o jeden przedmiot o te buty co redukują obrażenia od rocket/grenade jump
demo i sold!! no taka zwyczajna strzelanka to nie jest skoro liczy się team play!!


no jak te 2 razy wszedłem na serwer wyglądało dla mnie jak masakra bez jakiegokolwiek team playu dlatego teraz pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TFie, jak pewnie wiesz, można zdobywać nowe bronie dla klas np. Force-A-Nature zamiast Scatterguna dla Scouta. Nie każda klasa została jeszcze zaktualizowana, więc nie dla każdej są nowe zabawki (na tę chwilę do zaktualizowania został już tylko Engineer).
W ciągu kilku ostatnich dni Valve prezentowało, co znajdzie się w nowym updacie dla Solda i Demo. Dodatkowo wprowadziła wojnę między tymi klasami, wszystko otaczając kilkoma stronami komiksu, na których dowiadujemy się, dlaczego nastała wojna, jak do niej doszło itd. :) Punkty dla swojej klasy dostawało się za zabicie wrogiej klasy, czyli jeśli zabiłeś Demomana grając Soldem, to na konto Żołnierzy wpadał jeden punkt (a raczej jedna śmierć na konto Szkotów). Wygrała ta klasa, która miała mniej śmierci czyli Soldier. Obaj panowie (jak to przy każdym updacie klasowym bywa) dostali do odblokowywania itemy (po 3 na łebka) i achievementy (po 35). Dodatkowo Soldier, jako nagrodę za wygranie wojny, dostał czwarty item - buty, dzięki którym rocket jump odbiera mniej hp. :)
Taki skrót. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kopara opada jak dochodzi do 100%.

Jakie inne wrażenia mogą być z mapek i paru gadżetów? Ludzie poplują się lub dostaną szału przez pierwsze tygodnie, w końcu się przyzwyczają i nowe itansy oraz mapy będą miały teamplayową taktykę jakby nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:22, Maciejas napisał:

To nie wiem... może jakaś puszka wrogiego Demomana się zawieruszyła? :P

No właśnie też widziałem jakieś puszki, o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować