Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

KOZACKI UPDATE DLA SOLDA! :D Od razu gołym okiem widać, że tę broń Valve przygotowało z myślą o grze klanowej. O 70% mniejsza siła rażenia, o 80% szybciej poruszają się rakiety, o 25% większy dmg i najlepsze... minicrit przy airshocie :) Nie wspomniano nic o magazynku i ilości rakiet, które soldier nosi jakby ze sobą.
IMO świetna broń będzie, oczywiście, jeśli ma się skilla w łapie, bo liczą się praktycznie tylko trafienia prosto w przeciwnika. Ale jestem pewien, że z prędkością rakiety zwiększoną o 80% będzie o wiele łatwiej kogoś trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że z tą bazooką to będzie jak tą z ET. Długo trzeba czekać między kolejnymi strzałami, ale jak już się strzeli, to trafi, doleci szybko(=łatwo kogoś trafić)i walnie niezłego hita. Ja jednak preferuję szybszą rozgrywkę, dlatego mimo iż chętnie pogram nowym "Directem", to standardowo zostanę przy zwykłym Rocket Launcherem.

Update jest jednak w łikend? Bo pod wczorajszym newsem na tf.com, pisali "z racji, iż Demoman Przegrywa wojnę, ujawnione dzisiaj bronie będą "updated tonight". Oby, wolę mieć wszystko w jednym naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nowa broń dla Solda zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż bronie Demomana. Bardziej pasuje do tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bezpośrednie Uderzenie" dużo bardziej mi się spodobało w porównaniu do wczorajszego zestawu rycerskiego dla Demo. Szkoda, że zmniejszy to dynamikę gry Soldem, ale od czasu do czasu przyda się taka odmiana.
Okej, zostały dwa dni, więc może jutro trzecia broń dla Demomana i dwie pozostałe dla Solda, a z kolei achievementy, mapy i inne drobniejsze rzeczy w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:39, Erunn0 napisał:

Okej, zostały dwa dni, więc może jutro trzecia broń dla Demomana i dwie pozostałe dla
Solda, a z kolei achievementy, mapy i inne drobniejsze rzeczy w piątek?


Raczej jutro musza pokazac juz wszystko, gdyz w nocy z czwartku na pisatek bedzie update (w koncu inna strefa czasowa), wiec jutro zapewne juz wszystko bedzie. Licze na jakies ciekwe mapki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o konkursie na plakat, za które będą rozdawane dodatkowe punkty (w ilości całkowicie zależnej od jednego z pracowników Valve). Nie zdziwiłbym się, gdyby użyto tego do wyrównania obu statystyk, by dać item obu klasom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:39, Erunn0 napisał:

Szkoda, że zmniejszy to dynamikę gry Soldem


Dlaczego zmniejszy? Nikt nie powiedział, że będzie dłuższy odstęp między strzałami. Moim zdaniem wręcz przeciwnie - zwiększona prędkość rakiet sprawi, że gra będzie jeszcze dynamiczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa broń dla Sola prezentuje się całkiem, całkiem. Dużo bardziej pasuje do klasy niż miecz i tarcza dla Demo.
Powalczyłbym sobie jeszcze na wojnie, ale ta już dla mnie się prawdopodobnie skończyła.
A szkoda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2009 o 20:25, Jackaloppe napisał:

Powalczyłbym sobie jeszcze na wojnie, ale ta już dla mnie się prawdopodobnie skończyła.
A szkoda. ;p

Wojna nigdy się nie kończy, żołnierzu! YARR! Odmaszerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale pomyślmy o tej nowej zabawce soldka z drugiej strony okej super obrażenia rosną air crits, spada za to zasieg rażenia maleje co jest dość istotnym powodem by mieć zastrzeżenia do tej broni okej nie chodzi mi o to ze nikt nie trafi mam na myśli to ze soldek to mistrzunio w posługiwaniu sie rocket jumpami wiec jeśli pole zasięgu spadnie obrażenia wzrosną plus air crity to ciekawe jak będzie wyglądało hp soldka po rocket jumpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tf2.net.pl/2009/12/its-close-5727928-soldiers-5742720-demos/

Myślałem o jakiś minach zbliżeniowych, minach pułapkach zakładanych na punkt, apteczkę albo cóś (dla Demo ofc). Zobaczymy jak w czasie walki sprawdzi się ten The Scottish Resistance, bo póki co rewelacji nie ma.

Za to bronie dla Solda, zapowiadają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś jeszcze o tym że Direct Hit ma +25% do obrażeń!!Druga sprawa już widzę co będzie się działo w połączeniu buff banner+jarate+Krit+Uber - nie mogę się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszne spostrzeżenie. Jeśli rocket jumpy zabierałyby przy Direct Hicie dużo hp, to wtedy gra rzeczywiście straciłaby na dynamice. Mam nadzieję, że Valve to przewidziało i coś wymyśliło :P

Tymczasem:
Znamy trzy ostatnie bronie!
Dla demo:
The Scottish Resistance, czyli inteligentne sticki

Dla solda:
Equalizer, czyli kilof, którego obrażenia zależą od tego, ile obrażeń przyjął już jego użytkownik. Im bardziej jesteś obity, tym większe zadasz obrażenia :)
The Buff Banner (zamiast shotguna) - coś, co zwiększy morale twojej drużyny. Zadając obrażenia ładujesz pewien pasek, który, kiedy napełniony, pozwala ci wezwać swoich towarzyszy do walki. Na następne 14 sekund twoi sojusznicy, znajdujący się w pobliżu ciebie, zadają minicrity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem zedytować posta :P

Zakończył się konkurs na plakat propagandowy, skutkiem czego Żołnierze otrzymują 60k punktów (60k śmierci dla demomanów), a Szkoci 25k. Wojna nadal trwa!
Zapowiedziano też 70 nowych achievów (po 35 na łebka) m.in.:
Banner of Brothers
Buff 5 steam friends at once with the Buff Banner.
No po prostu dla klanowiczów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przemyślałem to. Wydaje mi się, że rocket jumpy będą takie same jak wcześniej lub ciut niższe, bo zmniejszono wybuch, ale zwiększono damage. Pamiętajcie, że nie strzelamy w siebie tylko w podłogę/ścianę, czyli nie dostajemy direct hita. Chyba nie ma się co martwić o hp po skoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 10:10, Maciejas napisał:

Hej przemyślałem to. Wydaje mi się, że rocket jumpy będą takie same jak wcześniej lub
ciut niższe, bo zmniejszono wybuch, ale zwiększono damage. Pamiętajcie, że nie strzelamy
w siebie tylko w podłogę/ścianę, czyli nie dostajemy direct hita. Chyba nie ma się co
martwić o hp po skoku.

no tak ale dodatkowy crit działa na przeciwników w powietrzu to dlaczego nie ma dzailac na ciebie gdy podskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować