Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Właśnie ściągą mi się TF2 :) jaki polecacie serwer dla początkującego gracza? dobrze by było aby nie był nafaszerowany zbędnymi pluginami a atmosfera panująca na serwerze była dość przyjemna i przychylnie nastawiona dla początkujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto spis wszystkich, Polskich serwerów :

-Headcrab#1 : 212.122.206.171:27096

-Headcrab#2 : 212.122.206.171:27097 (tutaj limit klas - po 1 na klasę)

-Chaos Room : 217.96.115.161:27015

-Stajnia Ogarów : 217.96.115.161:27015

-Max-Play : 91.210.129.155:27030

-NeostradaTP : 193.110.122.211:27015

-CZOLGISTA.pl : 91.204.163.43:27015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 19:34, Wujek-Alfred napisał:

Proszę oto spis wszystkich, Polskich serwerów :


Dzięki :) ale czemu "wszystkich" ? czyżby było ich tak mało? :o Czy może przytoczyłeś tylko te najbardziej znane (jak np. w CSie Lukman, Niezgoda itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 19:39, ArkStorm napisał:

Dzięki :) ale czemu "wszystkich" ? czyżby było ich tak mało? :o Czy może przytoczyłeś
tylko te najbardziej znane (jak np. w CSie Lukman, Niezgoda itp.)


Tak to sa wszystkie, Polska scena w TFa jest stosunkowo mala w porownaniu do CSa. Ale za to wciaz przybywa nowych graczy, w dodatku na Polskich serwera nie ma co liczyc na samotnosc, i przynajmniej jest znacznie wieksza kultura ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystkie Polskie, Polaków nie jest tak dużo jak w CSie, ale i tak pojawia się ich coraz więcej(OB kosztuje niewiele drożej od CSa).
Swoją drogą, ja tam ci odradzam grę na Polskich serwach. Nie wiem jak jest na headcrabie, ale na reszcie to tylko:
a) przechwałki jaki to ktoś tam jest dobry
b)"Ale ładnie sfragowalem tego idiote"
c)Klną, często mają jedno ogółnikowe zdanie, a jak się nie zgadzasz "to wyp$&#%"
d)Jak kogoś zdominujesz, to od razu się tłumaczą, a to lag, a to się zaciął, a to myszka, a to klawa, a to matka kabel od internetu trzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szczerze mówiąc się zdziwiłem :) jednakże dzięki wielkie Wam koledzy za opinię. Początkowo chcę zagrać na polskim serwie by obeznać się z rozgrywką. A w razie czegoś móc poprosić o pomoc bądź wyjaśnienie jakiegoś rodaka. Z czasem gdy ogarnę się w grze poszukam najbardziej odpowiadającego mi serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:00, ArkStorm napisał:



O wytłumaczenie lepiej pytaj się tutaj, tam cie mogą od noobów nawyzywać...grałem raz na polskim serwie, ledwo wlazłem i już słyszałem gości wyzywających się, pierwszy i ostatni raz grałem na polskim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:37, Ecko09 napisał:

>

O wytłumaczenie lepiej pytaj się tutaj, tam cie mogą od noobów nawyzywać...grałem raz
na polskim serwie, ledwo wlazłem i już słyszałem gości wyzywających się, pierwszy i ostatni
raz grałem na polskim serwerze.


Takowe teksty nie robią na mnie żadnego wrażenia :) świadczą tylko o "wysokim" intelekcie i "odpowiednim" poziomie kultury osobistej. Jednakże, jeżeli tam nie uzyskam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, na pewno zgłoszę się tu z powrotem :) ... jeszcze 10% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o solda, pamiętaj, że jeśli walczysz z postacią,, która znajduję się wyżej niż ty, to jesteś na przegranej pozycji -> najlepiej odpuścić. Sold świetnie się spisuje strzelając z góry. Jeśli chodzi o strzelanie, znajomy robił to tak tak, że cały czas trzymał LPM wywalając od razu 4 rakiety - zupełnie bez sensu. Nie śpiesz się, przyceluj, wystrzel, przyceluj, wystrzel. Nabierzesz wprawy to zaczniesz robić to szybciej. Najlepiej strzelać pod nogi - wybijesz przeciwnika w górę co utrudni mu ucieczkę/celownie w ciebie. Ważne, by przewidywać, w którą stronę pójdzie przeciwnik i strzelać trochę przed niego, bo rakieta potrzebuje trochę czasu, by dolecieć do celu.

Spy:
jeśli biegasz na zwykłym przebraniu to bardzo łatwo cię wyczaić. Może cię "sprawdzić" pyro, możesz wpaść na kogoś (zablokujesz się na nim i pacjent skapnie się, że jesteś spyem), przeciwnicy mogą zauważyć, że idziesz jakby w złą stronę, nie atakujesz ICH przeciwników (czyli tak naprawdę twoich sprzymierzeńców), często też zdarza się, że medyk, zamiast od razu cię uleczyć, strzeli najpierw strzykawką lub potraktuje piłą (co według mnie w większości przypadków jest jakimś idiotyzmem... noo... może z tą strzykawką ujdzie, bo zajmuje mało czasu, ale piły nigdy nie zrozumiem). Nie wiem co ci więcej powiedzieć o spyu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to może być screen z plecaka kogoś z ekipy TF2. Oni mają jakieś przykoksane itemy np. "Valve Rocket Launcher", który wygląda jak zwykła rakietnica, ale ma masę bonusów. Obejrzyj plecak Robina Walkera na tf2items.com ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:33, filip29 napisał:

Czemu na obrazku z plecakiem jest łopata? Czyżby nowa broń dla solda?
http://www.teamfortress.com/crafting/

Jeden osobnik z forum Steam pisał maila do Robina Walkera. Jest to po prostu jakaś broń z bety, która nie ma jeszcze własnej miniaturki, dlatego używa miniaturki standardowej łopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:00, ArkStorm napisał:

No to szczerze mówiąc się zdziwiłem :) jednakże dzięki wielkie Wam koledzy za opinię.
Początkowo chcę zagrać na polskim serwie by obeznać się z rozgrywką. A w razie czegoś
móc poprosić o pomoc bądź wyjaśnienie jakiegoś rodaka. Z czasem gdy ogarnę się w grze
poszukam najbardziej odpowiadającego mi serwera :)

ja swoja droga polecam ci max-play.pl 91.210.129.155:27030 nie ma tu chamówy admini są mili jak i gracze nikt sie nie tłumaczy choc poziom umiejętności graczy jest większy niż na zagranicznych serwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/xiach/

Czyli 70% mniejszy zasięg rażenia wybuchu w zamian za 80% większą szybkość i o 25% więcej dmg+mini crity na celach które są w powietrzu... Nie powiem, nawet wydaje się fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah... Jutro update :) Nowe bronie dla Soldiera i Demomana. Co do broni demo byłem trochę rozczarowany, ale zobaczymy. Jak wchodziła aktualizacja do Scouta to Bonk! i piaskun też wydawały się do bani.
A tu macie potwierdzenie że uP już jutro:
FREE WEEKEND starts Thursday when the WAR! update goes live!
Pre-load TF2 now and be ready to play when it starts. Must have Steam installed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować