Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 10:31, Chlorofil napisał:

Czy czapki dostaje się tak samo jak inny stuff ?

Nie do końca. Inny stuff dostaje się albo losowo, albo poprzez robienie kamieni milowych. Niestety, czapki dostaje się tylko losowo. Przed premierą nowych był 0,6% prawdopodobieństwa na otrzymanie czapki, czyli co 100 któryś przedmiot to czapka. Teraz ponoć jest co 40 ileś, ale jakoś w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, z tymi czapkami to ciężka sprawa (chociaż mogę się chyba zwać szczęściarzem bo dwie posiadam ^^). Kiedyś miałem ciekawą sytuację. Otóż doszło do jakiegoś bugu (prawdopodobnie jakiś błąd serwera) i w ciągu 5 minut dostałem czapki bodajże dla snajpera, żołnierza, demo, pyro i chyba jeszcze kogoś. Jednak na następny dzień czapek w ekwipunku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 11:01, Chlorofil napisał:

Ale pewnie zanim jakąkolwiek czapaję dostanę to będę miał 40 lat ^^

Czasem można się wkurzyć, czasem uśmiać(to drugie wynika z pierwszego...). No bo jak ja miałem 8 ubersawów, 7 KGB, 4 sandmany i 5 blutsaugerów(i jeszcze reszta itemków po 2-3) to się wkurzałem czemu nie mam np. 8 czapek? Swoją drogą, mnie na tych czapkach tak nie zależy, bo i tak mi nic do gameplaya nie dodają i sam tej czapki nie widzę. A czy wszystko musi być dla szpanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 11:52, Kirabaxior napisał:

A czy wszystko musi być dla szpanu?


Nie musi, ale czapa daje +10 do respektu i +20 do zadowolenia z siebie, co przekłada się na +15 w umiejętnościach ''growych''. I co? Nie warto jej mieć ? ;D Chociaż jednej? ;]

W sumie nie wiem czego to napisałem, bo sam w TFa 2 jeszcze nie grałem :( Żałuję i zastanawiam się nad zakupem. Ale w tym miejscu mam pytanie do grających. Czy jest tutaj coś takiego jak trial w GW? Żeby można było wypróbować i w razie kiedy gra mi się nie spodoba nie wyrzucać kasy w błoto. Jeżeli się głupio pytam to sorry, ale nawet mojego przyjaciela Googla nie spytałem.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczekać do tzw. Free Weekendu (który raczej nieprędko będzie) lub zapytać kogoś czy nie ma takiego jakby zaproszenia, triala. Dostajesz wtedy parę dni na ściągnięcie i wypróbowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, że osoby, które już kupiły TF2 dostają teżjedno tzw. "Hasło gościa" czyli triaf TF. Ktoś kilka postów wyżej napisał (chyba) że trwa on 3 dni. Popytaj ludzi, nieczęsto rozdają to hasło (np, ja nadal swoje mam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:06, Jackaloppe napisał:


> A czy wszystko musi być dla szpanu?

Nie musi, ale czapa daje +10 do respektu i +20 do zadowolenia z siebie, co przekłada
się na +15 w umiejętnościach ''growych''. I co? Nie warto jej mieć ? ;D Chociaż jednej?
;]

W sumie nie wiem czego to napisałem, bo sam w TFa 2 jeszcze nie grałem :( Żałuję i zastanawiam
się nad zakupem. Ale w tym miejscu mam pytanie do grających. Czy jest tutaj coś takiego
jak trial w GW? Żeby można było wypróbować i w razie kiedy gra mi się nie spodoba nie
wyrzucać kasy w błoto. Jeżeli się głupio pytam to sorry, ale nawet mojego przyjaciela
Googla nie spytałem.

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Mogę Ci dać Hasło Gościa. Jest to chyba trial na 3 dni. Jak chcesz to pisz na gg. 1999260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:06, Jackaloppe napisał:


> A czy wszystko musi być dla szpanu?

Nie musi, ale czapa daje +10 do respektu i +20 do zadowolenia z siebie, co przekłada
się na +15 w umiejętnościach ''growych''. I co? Nie warto jej mieć ? ;D Chociaż jednej?
;]

E tam, nic te czapy i tak nie dają :P

Dnia 21.08.2009 o 12:06, Jackaloppe napisał:

W sumie nie wiem czego to napisałem, bo sam w TFa 2 jeszcze nie grałem :( Żałuję i zastanawiam
się nad zakupem. Ale w tym miejscu mam pytanie do grających. Czy jest tutaj coś takiego
jak trial w GW? Żeby można było wypróbować i w razie kiedy gra mi się nie spodoba nie
wyrzucać kasy w błoto. Jeżeli się głupio pytam to sorry, ale nawet mojego przyjaciela
Googla nie spytałem.


Ktoś, kto świeżo kupił TF2 ma taki "klucz" dla gościa. Pozwala on na grę przez 3 dni. A tak nawiasem to nie ma siły, by gra ci się nie spodobała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 13:23, Kirabaxior napisał:

Ktoś, kto świeżo kupił TF2 ma taki "klucz" dla gościa. Pozwala on na grę przez 3 dni.
A tak nawiasem to nie ma siły, by gra ci się nie spodobała ;]


Hmmm... Może uda mi się taki klucz zdobyć. Jak nie to trudno. Zobaczy się ;]
A co do podobania się gry. Ostatnio bardzo spodobało mi się Battlefield: Heroes, które ma naprawdę podobną grafikę do TFa 2. Więc myślę, że masz rację. Wiem, że to nie te klimaty, ale najbardziej przyciąga mnie ta "bajkowa" grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:33, Jackaloppe napisał:

Hmmm... Może uda mi się taki klucz zdobyć. Jak nie to trudno. Zobaczy się ;]
A co do podobania się gry. Ostatnio bardzo spodobało mi się Battlefield: Heroes, które
ma naprawdę podobną grafikę do TFa 2. Więc myślę, że masz rację. Wiem, że to nie te klimaty,
ale najbardziej przyciąga mnie ta "bajkowa" grafika.

Powiem ci, że jakiekolwiek porównywanie TF2 i BFH jest bez sensu. Nawet grafika jest IMO nie podobna. BFH mnie o tyle znudził, że po prostu za każdym razem jestem pierwszy na liście i mam jakieś niewyobrażalne staty jak 20/1. BFH jest niesamowicie prostą gierką - TF2 trudny jest dopiero na początku, bo te wszystkie bronie, brak zwykłych karabinów może sie wydawać dziwne. Mimo wszystko polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:41, Kirabaxior napisał:

/.../


Ty możesz to porównywać - ja nie ;] Mimo to poważnie się zastanowię nad zakupem TFa 2 ;)
W razie czego mógłbym liczyć na wspólną partyjkę w grze od czasu do czasu ?:)

PS. Co miałeś na myśli mówiąc "brak zwykłych karabinów". Nic mi o tym nie wiadomo i to dla mnie czarna magia o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 13:46, Jackaloppe napisał:

Ty możesz to porównywać - ja nie ;] Mimo to poważnie się zastanowię nad zakupem TFa 2
;)
W razie czego mógłbym liczyć na wspólną partyjkę w grze od czasu do czasu ?:)

PS. Co miałeś na myśli mówiąc "brak zwykłych karabinów". Nic mi o tym nie wiadomo i to
dla mnie czarna magia o.O

Nie ma klasy, która ma po prostu zwyczajny karabin, jak Soldier/ Assault w większości gier. W TF2 Soldier ma rakietnicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:46, Jackaloppe napisał:

W razie czego mógłbym liczyć na wspólną partyjkę w grze od czasu do czasu ?:)

Ba, nawet mogę Ci kiedyś pokazać co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:46, Jackaloppe napisał:

> /.../

Ty możesz to porównywać - ja nie ;] Mimo to poważnie się zastanowię nad zakupem TFa 2
;)
W razie czego mógłbym liczyć na wspólną partyjkę w grze od czasu do czasu ?:)

Jasne.

Dnia 21.08.2009 o 13:46, Jackaloppe napisał:

PS. Co miałeś na myśli mówiąc "brak zwykłych karabinów". Nic mi o tym nie wiadomo i to
dla mnie czarna magia o.O

No o wiesz, nie ma np. kałacha czy M4A1 - podstawową klasą jest soldier, łażący z bazooką. Sniper ma snajperę/łuk, medyk słabiutki karabin strzykawkowy, scout mocniejszą odmianę shotguna, pyro miotacz ognia, demoman granatnik/wyrzutnię min. I ile to daje frajdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy ludzie, dziś, albo jak twierdzi Valve wg. ostatniego wpisu - 21 sierpnia - nadeszła paczka z nowymi mapkami typu King of the Hill - zrobiona oczywiście przez ukochane Community. Link tutaj, mapki rzeczywiście są przyzwoite, chociaż 2 z nich, poznaję jako przerobione z innych mapek po prostu na Koth. http://king.whatisschwa.com/index.html
Nie ma za co ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 01:25, DiegoPOL napisał:

Drodzy ludzie, dziś, albo jak twierdzi Valve wg. ostatniego wpisu - 21 sierpnia - nadeszła
paczka z nowymi mapkami typu King of the Hill - zrobiona oczywiście przez ukochane Community.
Link tutaj, mapki rzeczywiście są przyzwoite, chociaż 2 z nich, poznaję jako przerobione
z innych mapek po prostu na Koth. http://king.whatisschwa.com/index.html
Nie ma za co ;].

sprawdzic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 15:08, Kirabaxior napisał:

> > /.../
>
> Ty możesz to porównywać - ja nie ;] Mimo to poważnie się zastanowię nad zakupem
TFa 2
> ;)
> W razie czego mógłbym liczyć na wspólną partyjkę w grze od czasu do czasu ?:)
Jasne.
> PS. Co miałeś na myśli mówiąc "brak zwykłych karabinów". Nic mi o tym nie wiadomo
i to
> dla mnie czarna magia o.O
No o wiesz, nie ma np. kałacha czy M4A1 - podstawową klasą jest soldier, łażący z bazooką.
Sniper ma snajperę/łuk, medyk słabiutki karabin strzykawkowy, scout mocniejszą odmianę
shotguna, pyro miotacz ognia, demoman granatnik/wyrzutnię min. I ile to daje frajdy!

mogl bys jeszcze dodac ze role soldiera jak to jest winnych grach czyli uniwersalnej postaci nikt nie spelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować