Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2010 o 10:39, Crew_900 napisał:

Rany co za głupi system znajdowania tych rzeczy . W ogóle mi nie znajduje czapek ;(

Ja znalazłem trzy przez niecałe 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 10:48, In_The_End napisał:

Ja znalazłem trzy przez niecałe 3 tygodnie...

Ja gram od roku, nie mam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 23:31, Ostrowiak napisał:

Valve od dawna się z nami bawi - gotowa jest kill ikona dla sentry strzelającego laserem.

POKA! :O

Dnia 12.06.2010 o 23:31, Ostrowiak napisał:

Zwrócę też uwagę na świetny model palnika z teasera.

Palnika jestem bardziej pewny, niźli tego shotguna ;P Palnik jest jakby na drugim planie, natomiast shotgun coś a la "EJ, PACZCIE! TUTAJ, WŁAŚNIE TAK, TUTAJ TEN!" ;)
@Madoc- ponieważ to nie podobne do Valve. Oni lubią robić tajemnice, ślepe uliczki, naprowadzać na niewłaściwą drogę... szczerze, m.in. za to ich lubię ^^ A granaty nie muszą być wyjaśniane. Pewnie trafiły tam przez pomyłkę bądź specjalnie- Valve nie robi takich błędów.
@Piter_Fersin- w Meet the Engineer jest imho dużo podpowiedzi- piwo, gitara, licznik... nie mówię, że się któreś z tych rzeczy pojawi, ale słoiczków z siuśkami też się nikt nie spodziewał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:01, Madoc napisał:

> Ja znalazłem trzy przez niecałe 3 tygodnie...
Ja gram od roku, nie mam żadnej.

Skoro jest tak jak mówisz to napisz do valve i zgłoś buga, że ci czapki nie wypadają;> Ważne jest ile masz godzin w grze, a nie od jakiego czasu ją masz. Uzbierałeś choć już metale na zrobienie jednej jedynej czapki? Ja tak stworzyłem już trzy, czy nawet cztery. Gdybym liczył wszystkie czapki jakie kiedykolwiek miałem bez craftu to byłoby około 26.
Shotguna dla engi to pewniak skoro jest w oficjalnym trailer''ze. Pewnie będzie miał jakieś ograniczenia i bonusy względem tego, który jest teraz. Więcej zadawany dmg, ale czas przeładowaniu dłuższy lub przeładowuje się po wystrzeleniu wszystkich nabojów lub mniejszy magazynek, albo poszli w odwrotną stronę. Chociaż po rozmiarze widać, że jest większy więc i pewnie większy dmg. Za klucz pewnie będzie palnik i może młotek(demo ma w końcu z 4 mele weapons). Jeszcze coś za pistolet(gwoździarka?) nowe budynki i koniec.

20100613112709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:27, In_The_End napisał:

w końcu z 4 mele weapons)

Z czego 1 to butelka, a dwa od community ;P
@Ostrowiak- dzięki wielkie ^^ Rzuciła mi się w oczy jeszcze ta czarna ikonka, pokazująca headshot z wielką ilością krwi o_O To już jest w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nowa broń zdolna headshocić. O ile zwykły rifle ma ikonkę kulki, Huntsman strzały zaś Ambassador facestaba, to to przypomina headshot rozpryskowy. Jakby ktoś walnął w łeb czymś większego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:27, In_The_End napisał:

> > Ja znalazłem trzy przez niecałe 3 tygodnie...
> Ja gram od roku, nie mam żadnej.
Skoro jest tak jak mówisz to napisz do valve i zgłoś buga, że ci czapki nie wypadają;>
Ważne jest ile masz godzin w grze, a nie od jakiego czasu ją masz. Uzbierałeś choć już
metale na zrobienie jednej jedynej czapki? Ja tak stworzyłem już trzy, czy nawet cztery.
Gdybym liczył wszystkie czapki jakie kiedykolwiek miałem bez craftu to byłoby około 26.

Aha. No nie chce mi się liczyć teraz, ale myślę że mam więcej niż 50 godzin. Metali trochę mam, i żeton dla snajpera, za jakiś czas coś zcraftuję. Czapka nie jest moim marzeniem, ale miło by było w końcu jakąś dostać. Jakąkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki są żałosne.
Powinno być tak, że działają tylko wtedy, gdy grasz na macu, co pozwalało by rozpoznawać graczy grających na macu. Tymczasem niektórzy w internecie rozkręcają już "biznesy", dzięki którym można za 1$ stać sie posiadaczami słuchawek. Wystarczy przelać 1$, dać swoje passy (!) i masz. Najlepsze jest to, że ludzi którzy kupują taką usługę jest już całe mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:42, gogiell napisał:

Te słuchawki są żałosne.
Powinno być tak, że działają tylko wtedy, gdy grasz na macu, co pozwalało by rozpoznawać
graczy grających na macu. Tymczasem niektórzy w internecie rozkręcają już "biznesy",
dzięki którym można za 1$ stać sie posiadaczami słuchawek. Wystarczy przelać 1$, dać
swoje passy (!) i masz. Najlepsze jest to, że ludzi którzy kupują taką usługę jest już
całe mnóstwo.

To ich problem. Mnie to mało interesuje.
BTW: Scout w słuchawkach ma headset na karku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:42, gogiell napisał:

Te słuchawki są żałosne.
Powinno być tak, że działają tylko wtedy, gdy grasz na macu, co pozwalało by rozpoznawać
graczy grających na macu. Tymczasem niektórzy w internecie rozkręcają już "biznesy",
dzięki którym można za 1$ stać sie posiadaczami słuchawek. Wystarczy przelać 1$, dać
swoje passy (!) i masz. Najlepsze jest to, że ludzi którzy kupują taką usługę jest już
całe mnóstwo.


lol, ja poprosiłem gościa na servie i dostałem za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:42, gogiell napisał:

Te słuchawki są żałosne.
Powinno być tak, że działają tylko wtedy, gdy grasz na macu, co pozwalało by rozpoznawać
graczy grających na macu. Tymczasem niektórzy w internecie rozkręcają już "biznesy",
dzięki którym można za 1$ stać sie posiadaczami słuchawek. Wystarczy przelać 1$, dać
swoje passy (!) i masz. Najlepsze jest to, że ludzi którzy kupują taką usługę jest już
całe mnóstwo.

A co to za słuchawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr. 1: Czapki wypadaja czy mozna je tylko scrafcic? Dotychczas wypadlo mi tylko Ghastly Gibus, a (wg Steam) gram ok. 120 godz.
Pytanie nr. 2: Czy Steam dobrze nalicza godziny? Wg moich wstepnych obliczen powinienem miec maks. ok. 85 godz., a tymczasem wg Steama mam "119 hours".

z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 17:32, kuba9876543210 napisał:

Pytanie nr. 1: Czapki wypadaja czy mozna je tylko scrafcic? Dotychczas wypadlo mi tylko
Ghastly Gibus, a (wg Steam) gram ok. 120 godz.

Powinny wypadać, ale wypadają jak chcą.

Dnia 14.06.2010 o 17:32, kuba9876543210 napisał:

Pytanie nr. 2: Czy Steam dobrze nalicza godziny? Wg moich wstepnych obliczen powinienem
miec maks. ok. 85 godz., a tymczasem wg Steama mam "119 hours".

Dobrze nalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować