Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 18:20, Outlander-pro napisał:

> Serwer Headcrab znowu jest otwarty ^^ IP: 188.165.212.156:27028

Great news. Szkoda tylko, że zaczęła się beta MoH''a xD No cóżm TF2 poczeka, zresztą
i tak jakoś nie śpieszą się z Engie Update.

A jednak mogliby, już czas najwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 18:31, Ostrowiak napisał:

Pff. Dawno zrobili, zaprogramowali i przygotowali, tyle że od pół roku wymyślają nazwy
aczików.

Jednoznaczne z tym, że wciąż go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, gram , gram już pokazuje , że przegrałem 180 godzin i dopiero z 2 czapki znalazłem i w ogóle mało broni zdobywam . A mam nawet 100 % osiągnięć. też widzę, że inni nawet po 5 przedmiotów naraz zdobywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrałem 160 godzin i nie znalazłem żadnej czapki,według mnie trzeba mieć albo uber farta albo siedzieć na idlu i je craftowaći,niedługo pewnie wyjdzie kolejny zestaw czapek ale znając moje szczęście to nic nie znajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką komendę ? Normalnie zdobywałem . Ale za te osiągnięcia dla danej klasy to zdobywałem nowe uzbrojenie .
Chodzi mi o te losowe , ze mało zdobywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chociażby znane u demosa, medyka czy pyro grind acziki czy tysiaki killów plus inne irytujące konkurencje - żeby to wszystko szybko pozdobywać trzebaby każdą jedną sekundę z tego 180h wykonywać uber akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wrzucic screena?

p.s. moze wchodziles przypadkiem na jakies serwery, gdzie achievementy sie same odblokowuja?
ja np. kiedys zdobylem "Play in a game with 7 or more players from your friends list.", mimo ze mam tylko jedna osobe w znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie raczej nie, ale kiedyś byłem na serwie która miała mapę achievement coś tam i tam byli gracze którzy nie grali, a ja sobie chodziłem i kosiłem ich ^^

20100620155004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 15:51, Crew_900 napisał:

nie raczej nie, ale kiedyś byłem na serwie która miała mapę achievement coś tam i tam
byli gracze którzy nie grali, a ja sobie chodziłem i kosiłem ich ^^

Ile ich kosiłeś? o_O 545... wow, jak nie grasz na acziv serwerach, to zgłoś się do Valve, może Cię wezmą na to starcie dwóch światów o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:23, filip29 napisał:

Ponad 500 pkt demomanem...
To chyba trochę długo ich "kosiłeś".


Paint działa cuda ^^ lepiej żeby dał nam link do swojego konta :) a nie przy okazji zamazywać go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:23, Crew_900 napisał:

taa i po paru dniach stracić konto

Wytłumacz mi jakim sposobem można stracić konto podając link do profilu community? Chociaż też niespecjalnie trudno się domyślić, że zamazane pole w twoim linku to: Crew_900... Czasem przerażają mnie te głupoty jakie tutaj wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować