Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Jedyne co mi się podoba z nowego update to nowy shotgun - a zwłaszcza taunt, reszta jest trochę przegięta i wydaje się na siłę wsadzona do gry. Nowe mapy nawet całkiem fajne choć na Upward mam straszny spadek fps ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tf2 The Southern Hospitality unlock
1 ambasador + 1 scrap metal

staty
+ 5 sekund krwawienia przy trafieniu
-brak random krytów
- o 20% więcej obrażeń od ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 16:44, filip29 napisał:

> No to zaproponuj nam swoją wersje.

Moja wersja jest taka, żeby pewne rzeczy w tfie zostawić w spokoju i nie tłumaczyć.
Mam chociaż, że nazwy map nie będą przetłumaczone (Miska piasku, Zła woda).

I dlatego dużej ilości rzeczy zostawiamy angielskie nazwy. Tłumaczymy tylko te, które trzeba, bądź można znaleźć dobre polskie tłumaczenie. A jak Ci się coś na prawdę nie podoba, to napisz o tym. Rozważymy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 21:33, meJKu napisał:

I dlatego dużej ilości rzeczy zostawiamy angielskie nazwy. Tłumaczymy tylko te, które
trzeba, bądź można znaleźć dobre polskie tłumaczenie. A jak Ci się coś na prawdę nie
podoba, to napisz o tym. Rozważymy to...

"Naprawdę" piszemy razem. O.

No, dzisiaj trochę pograłem, milestone dla demo zdobyty, wpadł mieczyk i wrangler. Śmieszne bugi są- ludzie robią minisentry poziomu 3, które w Blu jest czerwone, zostają też w powietrzu te pola siłowe, nawet gdy już tam nie ma działek. Fajnie się gra sniperem przy takim engie-rushu :P
EDIT: Ktoś pisał, że pole siłowe nie pasuje, bo to nie Gwiezdne Wojny. Nie znam się na fizyce za bardzo, ale IMO pole siłowe jest bardziej wiarygodne niż teleportacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2010 o 22:04, Madoc napisał:

EDIT: Ktoś pisał, że pole siłowe nie pasuje, bo to nie Gwiezdne Wojny. Nie znam się na
fizyce za bardzo, ale IMO pole siłowe jest bardziej wiarygodne niż teleportacja.


A wiesz, że teleportacja jest możliwa wg. dzisiejszej fizyki i nawet istnieje? :) Co prawda z tego co pamiętam zdołano przeteleportować jedynie pojedyńczy atom (niestety nie pamiętam dokładnie jaki, czytałem to ostatnio w jakiejś książce, ale pożyczonej od kumpla, nie mam jej już) , ale zawsze coś ^^
Pola siłowe są w tej chwili mniej prawdopodobne jeśli patrzymy pod tym kątem.

A co do gry to mi pole siłowe nie przeszkadza zbytnio, ale powinno być gdzieś znerfione do 50% pochłanianego dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 22:39, Outlander-pro napisał:

A wiesz, że teleportacja jest możliwa wg. dzisiejszej fizyki i nawet istnieje? :) Co
prawda z tego co pamiętam zdołano przeteleportować jedynie pojedyńczy atom (niestety
nie pamiętam dokładnie jaki, czytałem to ostatnio w jakiejś książce, ale pożyczonej od
kumpla, nie mam jej już) , ale zawsze coś ^^
Pola siłowe są w tej chwili mniej prawdopodobne jeśli patrzymy pod tym kątem.

To nie jest temat o fizyce, ale nazwanie przeniesienia jednego atomu teleportacją jest grubą przesadą. A pole siłowe? Oddziaływania magnetyczne, myślę że to nie jest aż tak nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2010 o 00:05, Madoc napisał:

To nie jest temat o fizyce, ale nazwanie przeniesienia jednego atomu teleportacją jest
grubą przesadą. A pole siłowe? Oddziaływania magnetyczne, myślę że to nie jest aż tak
nieprawdopodobne.


To nie jest temat o fizyce rzeczywiście, ale jak sam napisałeś "Nie znam się na fizyce za bardzo, ale IMO pole siłowe jest bardziej wiarygodne niż teleportacja.", więc tylko zwracam uwagę na to, że w tej chwili jest na odwrót - to teleportacja jest możliwa, pola siłowe nie. Jest to dopiero początek, ale i tak przeniesienie pojedyńczego atomu to spory sukces - na przestrzeni kilku następnych lat naukowcy chcą przeteleportować wirusa. Może to brzmi głupio, ale cóż, istnieje i proste (ani tanie) nie jest. Ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:24, Lisun napisał:

Oczywiście w grze wataha z achievement serwów - Wranglera ma chyba już każdy.

Mi wypadł przy pierwszym dropie na headcrabie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:36, PJ_MW napisał:

Za kilka godzin będę już miał TF2 na swoim dysku. Polecacie jakieś serwery?


Z polskich to:
-Strefa Gier
-HeadCrab
-Stajnia Ogarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:09, kuba9876543210 napisał:

Ech, szkoda ze juz nie mozna stawiac mini-sentry wieksze niz lvl. 1 :P Teraz czekam az
mi wrangler dropnie :]

szybciej to achievements zrobisz niż ci dropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować