Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że turniej jest amatorski, ale jak ktoś ma małe doświadczenie w grze, to niech się nie pcha...
Ja mam 200h demomanem i nadal uważam, że jestem beznadziejny (oczywiscie nie na pubach, tylko w mixach itp.) :F. Granie 6 vs 6, czy 9 vs 9, to kompletnie coś innego, niż to co widzicie na pubach. Najważniejsza jest komunikacja i taktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:07, gogiell napisał:

Ja rozumiem, że turniej jest amatorski, ale jak ktoś ma małe doświadczenie w grze, to
niech się nie pcha...


A nie sluzy ten turniej temu, zeby zdobyc troche doswiadczenia? ;)

Dnia 13.08.2010 o 21:07, gogiell napisał:

Ja mam 200h demomanem i nadal uważam, że jestem beznadziejny (oczywiscie nie na pubach,
tylko w mixach itp.) :F.


Ja mam 30h* Demomanem i od jakiegos czasu uwazam, ze nie jestem taki beznadziejny jakim siebie do niedawna odbieralem :D (oczywiscie na pubach, nie na mixach).
Z checia bym pogral wreszcie, gdzie bedzie troche wiecej teamplay''u. Zreszta od czegos trza zaczac.

Dnia 13.08.2010 o 21:07, gogiell napisał:

Najważniejsza jest komunikacja i taktyka.


Jak chyba we wiekszosci sieciowych FPS''ow, jesli nie wszystkich...

* wg Steama 20h, ale jak wiadomo nie zawsze dobrze liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:16, kuba9876543210 napisał:

> Ja rozumiem, że turniej jest amatorski, ale jak ktoś ma małe doświadczenie w grze,
to
> niech się nie pcha...

A nie sluzy ten turniej temu, zeby zdobyc troche doswiadczenia? ;)


Do tego służą wszelkie mixy, pickupy, tf2 lobby itp.
Nie chcę was zniechęcać, ale jeżeli w przeciwnym teamie będzie ktoś, kto ogarnia komunikację, taktyki, rocket/stick jumpy, to jesteście na z góry przegranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:21, gogiell napisał:

Nie chcę was zniechęcać, ale jeżeli w przeciwnym teamie będzie ktoś, kto ogarnia komunikację, taktyki,


To juz chyba zalezy od calego teamu.

Dnia 13.08.2010 o 21:21, gogiell napisał:

rocket/stick jumpy, to jesteście na z góry przegranej pozycji.


Bez przesady, rocket/stick jumpy? Kazdy, kto gra wiecej niz kilkadziesiat godzin powienien to dobrze ogarniac. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 22:20, kuba9876543210 napisał:

Bez przesady, rocket/stick jumpy? Kazdy, kto gra wiecej niz kilkadziesiat godzin powienien
to dobrze ogarniac. ;]


Chodzi raczej o taki jumpowanie, żeby dostać się na punkt szybciej od scoutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:07, gogiell napisał:

Ja rozumiem, że turniej jest amatorski, ale jak ktoś ma małe doświadczenie w grze, to
niech się nie pcha...
Ja mam 200h demomanem i nadal uważam, że jestem beznadziejny (oczywiscie nie na pubach,
tylko w mixach itp.) :F. Granie 6 vs 6, czy 9 vs 9, to kompletnie coś innego, niż to
co widzicie na pubach. Najważniejsza jest komunikacja i taktyka.

Kto tu nie ma doświadczenia? Sorry, jeśli źle odebrałem Twoją wypowiedź, ale dla mnie zabrzmiała, jakbyś tylko ty na tym forum grywał coś więcej niż na pubach. Jeszcze jak czytam o tych rocket jumpach... Ten turniej to czysty fun.

@filip29
Nie dostaniesz się na żaden punkt żadną klasą szybciej od scouta, bez względu na to, jakbyś skakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:55, filip29 napisał:

> Nie dostaniesz się na żaden punkt żadną klasą szybciej od scouta, bez względu na
to,
> jakbyś skakał.

Taaa ...

http://www.youtube.com/watch?v=exzmIVJC9u8

http://www.youtube.com/watch?v=0z4qOd844G8


Ok, zapomniałem o Badlands. Dojdziesz tylko demomanem i wylądujesz z 70hp, przez co dość łatwo wtedy o zgon. A coś poza tą mapą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 00:04, Maciejas napisał:

Ok, zapomniałem o Badlands. Dojdziesz tylko demomanem i wylądujesz z 70hp, przez co dość
łatwo wtedy o zgon. A coś poza tą mapą?


Da się jeszcze bodajże na Fastlane, ale pewnie nie ma filmików na jutube. Mówiłeś, że się nie da, a da się, więc sprawdzaj swoje informacje zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:51, Maciejas napisał:

Nie dostaniesz się na żaden punkt żadną klasą szybciej od scouta, bez względu na to,
jakbyś skakał.


Szczerze mówiąc na normalnych meczach czy pickupach, to scauty i medyk są ostatni na punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 11:21, filip29 napisał:

> Ok, zapomniałem o Badlands. Dojdziesz tylko demomanem i wylądujesz z 70hp, przez
co dość
> łatwo wtedy o zgon. A coś poza tą mapą?

Da się jeszcze bodajże na Fastlane, ale pewnie nie ma filmików na jutube. Mówiłeś, że
się nie da, a da się, więc sprawdzaj swoje informacje zanim coś napiszesz.

Na Fastlane się nie da. Co do Badlands: pomyliłem się. Można, jednakże tylko demomanem. Szkoda, że takich skoków się w comp praktycznie nie wykonuje, widzi się to cholernie rzadko. Powtarzam: tylko badlands, tylko demo + łatwiej i bezpieczniej jest wyjść zwyczajnie.

@Wujek-Alfred
Mylisz się. Scouty zawsze (poza tym demo na bad) są pierwsze, chyba, że jakoś dziwnie biegną, ale na normalnych meczach, o któryś wspomniałeś, tak się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 15:10, filip29 napisał:

Kurde koleś denerwujesz mnie nie wiesz nic, a wciskasz ludziom kit. Obejrzyj sobie jakiś
profesjonalny meczyk 6vs 6.



Kurde koleś? Pół roku grałem comp scoutem i zapewniam Cię, że wiem wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 15:56, Mateuszencjowaty napisał:

Kupa śmiechu jak takie dwa uber pr0sy i łojezu gracze się kłócą xD

Ej nie uważam się za uber pr0sa :P Tylko po prostu wiem wystarczająco dużo, by mieć w tej chwili coś do powiedzenia :P I z nikim się nie kłócę, tylko przedstawiam fakty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem gram.pl więc pragnę się przywitać ze społecznością ^^

Przymierzam się do zakupu The Orange Box, jednakże głównie pod kątem Team Fortress''a 2 gdyż słyszałem wiele pochlebnych komentarzy na jej temat, jednakże mam parę pytań, które to na pewno każdego nowego gracza gnębią :). Do rzeczy:

1. Jak długa jeszcze przyszłość przed Team Fortress''em ? To znaczy jak długo jeszcze ta gra będzie żyć ?
2. Jak wygląda sprawa z serverami ? Czy jest dużo polskich serverów ?
3. Jak wygląda sprawa z polakami grającymi w Team Fortress ? Dużo ich ?
4. Jest może jakaś stronka gdzie mógłbym trochę poczytać i na sucho się czegoś nauczyć ?

To w sumie na razie tyle :). Dziękuję i pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować