Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 23:24, ArtiKox napisał:


Ja za każdym razem jak widze spy''a z maską na twarzy nie mogę wyrobić ze śmiechu. Kto
mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł!? :D

Valve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 23:24, ArtiKox napisał:

Ja za każdym razem jak widze spy''a z maską na twarzy nie mogę wyrobić ze śmiechu. Kto
mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł!? :D

W tej opcji uwag od twórców można się dowiedzieć, dlaczego się zdecydowali na akurat takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 10:21, Madoc napisał:

> Ja za każdym razem jak widze spy''a z maską na twarzy nie mogę wyrobić ze śmiechu.
Kto
> mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł!? :D
W tej opcji uwag od twórców można się dowiedzieć, dlaczego się zdecydowali na akurat
takie rozwiązanie.

Swoją drogą, to wszyscy, którzy nie słuchali komentarzy twórców, mają to zrobić teraz. Już. RAUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:50, Dared00 napisał:

Swoją drogą, to wszyscy, którzy nie słuchali komentarzy twórców, mają to zrobić teraz.
Już. RAUS.

No. Świetne są, może się dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy o tej grze i jej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 12:50, Dared00 napisał:

Swoją drogą, to wszyscy, którzy nie słuchali komentarzy twórców, mają to zrobić teraz.
Już. RAUS.


Przepraszam bardzo :( Już się zabieram do czytania/oglądania komentarzy twórcców :(

Już nie jestem takim n00bkiem jakim byłem 18 godz. gry temu :3 Ale mam jeszcze pytania co do ekwipunku.

1. Czy żeby wydropić jakiś item trzeba spełnić jakieś konkretne warunki? Np.: Żeby wydropić "Rzecz X" zabij 5 Szpiegów w rundzie, czy dropią losowo.
Jeśli na pierwsze pytanie odpowiecie "Itemy dropią losowo" to mam drugie pytanie.
2. Czy żeby dropnąć item muszę kogoś zabić, czy tak czy siak zdobęde go pod koniec rundy?

3. Jeśli mam 2 bronie dla tej samej klasy i przetopię je na metal, co on mi da? Widziałem jakieś "plany" ale tam nie ma żadnej broni do stworzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

1. Czy żeby wydropić jakiś item trzeba spełnić jakieś konkretne warunki? Np.: Żeby wydropić
"Rzecz X" zabij 5 Szpiegów w rundzie, czy dropią losowo.

Dropią losowo. Czytałem, że przez 11 godzin gry, od czwartku do czwartku, średnio co 15-75 minut.

Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

Jeśli na pierwsze pytanie odpowiecie "Itemy dropią losowo" to mam drugie pytanie.
2. Czy żeby dropnąć item muszę kogoś zabić, czy tak czy siak zdobęde go pod koniec
rundy?

Itemy dostajesz LOSOWO, nie ma różnicy, jak dobrze grasz, jaki to serwer, mapa czy tryb rozgrywki. Wszystko dzieje się losowo, a itemy dostajesz po swojej śmierci (zabijanie się w kółko nic nie da).

Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

3. Jeśli mam 2 bronie dla tej samej klasy i przetopię je na metal, co on mi da? Widziałem
jakieś "plany" ale tam nie ma żadnej broni do stworzenia :/

http://www.tf2items.com/crafting/blueprints.php
Tu jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

1. Czy żeby wydropić jakiś item trzeba spełnić jakieś konkretne warunki? Np.: Żeby wydropić
"Rzecz X" zabij 5 Szpiegów w rundzie, czy dropią losowo.

Losowo, jedyny "warunek", który zauważyłem to, że itemy dropią bardzo często po kamieniach milowych, ale bez ich robienia też możesz dostać itemy.

Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

Jeśli na pierwsze pytanie odpowiecie "Itemy dropią losowo" to mam drugie pytanie.
2. Czy żeby dropnąć item muszę kogoś zabić, czy tak czy siak zdobęde go pod koniec
rundy?

Musisz umrzeć.

Dnia 21.08.2010 o 15:48, ArtiKox napisał:

3. Jeśli mam 2 bronie dla tej samej klasy i przetopię je na metal, co on mi da? Widziałem
jakieś "plany" ale tam nie ma żadnej broni do stworzenia :/

3 złomy można przetopić na 1 metal z odzysku, a 3 z odzysku na 1 rafinowany, natomiast 3 rafinowane na czapke, ewentualnie 4 rafinowane + żeton klasy (3 bronie tej samej klasy) na czapkę klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki :3

Najbardziej przydał się link od plady.

Ostatnio wbiłem 2 kamień milowy Inżyniera i dostałem taką śmieszną rączkę metalową oraz kij baseballowy do scouta jednocześnie. Czysty fart czy za 2 kamieniem dostaje się 2 itemy?

Załączam też screena z moim EQ. Możecie powiedzieć które są:
Beznadziejne:
Cenne:
Bardzo cenne:
MEGA PRO CENNE TRAFIA SIĘ RAZ NA BILIARD!!!!1one one:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2010 o 18:50, ArtiKox napisał:

Ostatnio wbiłem 2 kamień milowy Inżyniera i dostałem taką śmieszną rączkę metalową oraz
kij baseballowy do scouta jednocześnie. Czysty fart czy za 2 kamieniem dostaje się 2
itemy?

fart

Dnia 21.08.2010 o 18:50, ArtiKox napisał:

Załączam też screena z moim EQ. Możecie powiedzieć które są:
Beznadziejne:

zależy

Dnia 21.08.2010 o 18:50, ArtiKox napisał:

Cenne:

zależy

Dnia 21.08.2010 o 18:50, ArtiKox napisał:

Bardzo cenne:

hats

Dnia 21.08.2010 o 18:50, ArtiKox napisał:

MEGA PRO CENNE TRAFIA SIĘ RAZ NA BILIARD!!!!1one one:

n/a

ta "sonda" ma taki sam sens jak pytanie o IMBA SET FOR SOLDIER, NAOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 18:53, Aku230 napisał:

ta "sonda" ma taki sam sens jak pytanie o IMBA SET FOR SOLDIER, NAOOO


Robin ma taki. =p


@Arti

Mała porada. Nie używaj scottish resistance i nataszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 19:12, filip29 napisał:

Mała porada. Nie używaj scottish resistance i nataszy.

Haha, i zaczyna się dyskusja!
Dlaczego ma nie używać nataszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 19:40, Madoc napisał:

> Mała porada. Nie używaj scottish resistance i nataszy.
Haha, i zaczyna się dyskusja!
Dlaczego ma nie używać nataszy?

Yay, będzie flame.

Natasha jest świetna, bo wszyscy mają po niej RAGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 19:40, Madoc napisał:

Dlaczego ma nie używać nataszy?

Gdyż Natasza, mówiąc krótko: ssie.
A ponieważ znam to forum i ten temat, wyjaśniam dlaczego:
Hejvi #1 vs. Hejvi #2. Hejvi #2 is using Natasha. It isn''t vert effective. Hejvi #1 is using minigun. It''s ultra effective!
Bądź co bądź, te kilkadziesiąt obrażeń w dół robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sasha Heavy kontruje Natasha heavy. No i? Broń jest lepsza w 8 przypadkach na 9. Spadek obrażeń jest prawie niezauważalny w bliskiej odległości (gdzie Heavy jest skuteczny), a dodatkowo może spowolnić praktycznie na dowolnym zasięgu (nie tylko dla Ciebie, teamplay też się liczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 23:12, DragonLord napisał:

Sasha Heavy kontruje Natasha heavy. No i? Broń jest lepsza w 8 przypadkach na 9.

No to przecież powiedziałem, że Sasha jest lepsza :P

Dnia 21.08.2010 o 23:12, DragonLord napisał:

Spadek obrażeń jest prawie niezauważalny w bliskiej odległości (gdzie Heavy jest skuteczny),

Nikt ogarnięty nie podbiega od frontu do Hejviego :F Albo starają się na odległość, albo od tyłu, więc ten argument można w buty wsadzić.

Dnia 21.08.2010 o 23:12, DragonLord napisał:

a dodatkowo może spowolnić praktycznie na dowolnym zasięgu (nie tylko dla Ciebie, teamplay
też się liczy).

Hmmm... najczęściej inni mają lepsze rzeczy do robienia, niż dobijać cel Hejviego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam natashy bo nie uwierzycie ile razy scout albo demo mi spieprzyl przed minigunem, a potem wyskoczyl znienacka i po mnie :P Ale jeżeli sasha jest rzeczywiście aż tak superoska to chyba się na nią przerzucę.

EDIT: @filip29, czemu mam nie używać szkockiego oporu? Broń ta pod każdym względem jest lepsza od wyrzutni. Jedyny minus to o 0,4 sek dłuższe uzbrajanie bomby. Zgodzę się na tą karę za o wiele więcej amunicji 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować