Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 09:49, Piter_Fersin napisał:

Nie do końca rzadko :D Po 25 minutach gry nastepuje tzw. losowanie przez gre dla ciebie
itemu. Masz 20% szansy że go dostaniesz czasem dostaniesz 2 pod rząd co 25 minut a czasem
i przez 3h nic. Zależy czy masz szczęście :D

Od kiedy wyszedł update gram codziennie, po 3h, czasem dłużej. Jak na razie zdobyłem 3 przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 14:40, Mercuror napisał:

Pamiętaj też, że masz gwarantowany itemek za każdy kamień milowy jaki zdobędziesz dzięki
aczikom danej klasy.

Tak, wiem. Ale chyba i tak więcej itemów znalazłem niż zdobyłem za kamienie milowe ;) A achievy dla Demo i Soldiera strasznie mi nie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 15:32, Mateuszencjowaty napisał:

> Ciekawe kiedy możemy się spodziewać aktualizacji dla mechanika

Oby nie było dla enga ;/

A bo co ?? Osobiście uważam, że Egnowi by się taka aktualizacja tylko przysłużyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Engineer dostanie nowy klucz - PDQ - dzięki któremu można stawiać wszystkie budynki 2 razy szybciej, ale nie można ich upgrade''ować. Był już testowany razem z innymi nowymi broniami (nowe rękawice dla Heavy''ego, nowy garnitur dla Spy''a) w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demoman w becie zamiast sticków miał dynamity. I co? Wszyscy też myśleli, że w updacie znów mu go dadzą. Nie można powiedzieć "Będzie", bo to wtedy jest tak pewne, jak koniec świata. Nie wiemy co dostanie i kiedy dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Engie dostanie pistolet na gwoździe, który zadaje mniejsze obrażenia, za to pozwala naprawiać budynki na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 17:18, Kirabaxior napisał:

Demoman w becie zamiast sticków miał dynamity. I co? Wszyscy też myśleli, że w updacie
znów mu go dadzą. Nie można powiedzieć "Będzie", bo to wtedy jest tak pewne, jak koniec
świata. Nie wiemy co dostanie i kiedy dostanie.

Nie wiesz o jakiej becie Dared mowi.
Engie dostanie PDQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disiaj sobie wcisnąłem przycisk "Craft..." w ekwipunku. Wziąłem 3 powtórki i jedną broń której i tak ie używam i wyszło mi coś takiego: (screen) I się pytam was: po co to? Co to robi itp?

20091230183852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:38, Markush napisał:

Disiaj sobie wcisnąłem przycisk "Craft..." w ekwipunku. Wziąłem 3 powtórki i jedną broń
której i tak ie używam i wyszło mi coś takiego: (screen) I się pytam was: po co to? Co
to robi itp?

Dzięki tokenowi slotu możesz przy craftowaniu ustalić, dla jakiego slotu będzie wycraftowana broń. W twoim przypadku jest to broń główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzę chyba trochę osłabili random drop, bo dopiero 1 na 3 dłuższe sesje coś tam wydropiło... Ciekawe, czy to jest przeciw tym, co farmią itemy na mapach typu idle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować