Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Nowy update jest i dziś. Znowu minimalne zmiany z pyro.
20% więcej dmg dla The Backburner i zmniejszono czas palenia się flary z flare gun + kilka drobnostek.
btw czy ma ktoś z was już Medal?! Ja na próbę włączyłem gra i nic nie wypada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2010 o 07:49, Markush napisał:

Co za idioci tak grają? To się przecież bieg do przodu ustawia na M2...

No właśnie - idioci. Teraz idioci nie będą tak grać.

Dnia 30.04.2010 o 07:49, Markush napisał:

Ale taka była rola Pyro - wku**ianie wszystkich dookoła, on ma siać postrach kiedy biegnie
na wrogów, a nie...

Że jak?! Lol, pierwsze słyszę, by jakakolwiek klasa w TF2 miała wkurzać innych. Każda klasa może wkurzyć, jak zabije - a z pewnością się nie zdenerwuje, jesli jakiś Pyro będzie mnie flankował. Nie rusza się powoli, więc można grać elementami z Offensive Engineeringu, czyli prowokacja i atak z innego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te medale dziwią... i to bardzo. Moim zdaniem Złoty i Srebrny są ok, ale Brązowy "1 year - present"? Cóż, ktoś kupuje grę pod koniec 2008 roku. I ma brąz. Ktoś kupuje grę w marcu 2010? Też ma brąz. Widzicie tu sens? Moim zdaniem, brąz powinien być "1-2 years after relase".
Ja sam nie będę tego szajsu nosić, ale na forum steama w powietrzu czuć ostry bulwers ;). Choć ludzie mają jednak racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 21:37, Kirabaxior napisał:

Jak grałeś na saigns.de ,to wszystko jasne.

Tak, zawsze gram na tych serwerach, nie lubię gdy serwer zmienia mapę. Wolę grać cały czas na jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:20, konio1073 napisał:

> Jak grałeś na saigns.de ,to wszystko jasne.
Tak, zawsze gram na tych serwerach, nie lubię gdy serwer zmienia mapę. Wolę grać cały
czas na jednej.

Nie ma to jak granie z botami + noskillami i chwalenie się co pare postów niezwykłymi statami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:38, gogiell napisał:

> > Jak grałeś na saigns.de ,to wszystko jasne.
> Tak, zawsze gram na tych serwerach, nie lubię gdy serwer zmienia mapę. Wolę grać
cały
> czas na jednej.
Nie ma to jak granie z botami + noskillami i chwalenie się co pare postów niezwykłymi
statami :).

Cóż, jeszcze nigdy nie trafiłem na boty. Zresztą, co kogo obchodzi na jakim serwerze ktoś gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale są tysiące innych serwerów z jedną mapą! Wystarczy w przeglądarce w filtrach wpisać nazwę mapy i szukać odpowiedniej nazwy serwerów. Saigns.de to NAJGORSZY z NAJGORSZYCH serwerów w dziejach ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 18:48, konio1073 napisał:

Cóż, jeszcze nigdy nie trafiłem na boty. Zresztą, co kogo obchodzi na jakim serwerze
ktoś gra ?

Serwery z fastrespawnem mają to do siebie, że tam zwykle używając zero skilla wykręcasz staty 3x lepsze od normalnych. Pograj na normalnym, 26 osobowym serwerze jak Special Attack, to jest dopiero gaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że po tym patchu, rozgrywka wydaje się być bardziej zbalansowana ;). Tylko lufy Heaviego rozkręcają się tak szybko, że aż śmiesznie to wygląda. Myślę, że 10-15% większa szybkość ''rozkręcania się'' była by lepsza. Pyro mimo takiego okrojenia, wciąż jest dobrą i niebezpieczną postacią. Oczywiście jeśli się umie nią odpowiednio grać :). Mouse 1 + W praktycznie zażegnany (chyba, że z zaskoczenia ;P).

Tylko się zdenerwowałem bo serwer z ''critsami'' nie posiadał ''critsów'' ;P. Będą musieli chyba coś na nowo konfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 19:58, Kirabaxior napisał:

Ale są tysiące innych serwerów z jedną mapą! Wystarczy w przeglądarce w filtrach wpisać
nazwę mapy i szukać odpowiedniej nazwy serwerów. Saigns.de to NAJGORSZY z NAJGORSZYCH
serwerów w dziejach ludzkości.

Po pierwsze, według ciebie, a po drugie nikt mi nie wmówi, na jakich mam grać serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:00, konio1073 napisał:

Po pierwsze, według ciebie, a po drugie nikt mi nie wmówi, na jakich mam grać serwerach.

Nikt Ci nic nie wmawia, po prostu taka jest prawda, i to nie tylko według niego. Sam początkowo grałem na saingsach i staty Scoutem miałem średnio 110/17. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na takich serwerach nauczyć się podstaw i wyuczyć się własnych taktyk, no ale TO nie jest TF2. TF2 to teamwork, kontakt przez mikrofon, czekanie na respawn... a tak to nawet na saingsach żadna drużyna nie wygrywa, dzięki fastrespawnie, Engom z kontami premium i braku najmniejszej choćby współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2010 o 09:00, konio1073 napisał:

Po pierwsze, według ciebie, a po drugie nikt mi nie wmówi, na jakich mam grać serwerach.

Po pierwsze, to według większości ludzi, którzy ogarniają grę. A po drugie - oczywiście. Ale potem nam nie wmawiaj, że taki z ciebie znawca gry, bo po saigns.de to rzeczywiście dużo będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to ty grasz na saigns.de i się jeszcze chwalisz jaki ty dobry jestes, że zdobyłeś ileś tam punktów na gravelpilcie?
Dołączam się do opinii, że to najgorsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zauważyłem, że jak tak fasterspawn jest sobie, to odrazpo zgonie jak się spawnisz, to wtedy wylatujesz ze spawna, na pole walki, i robisz te same głupie błędy z rozpędu. A jak jest normalny spawn, powiedzmy 15-20 sek. faktycznie może to wkurza, ale po zgonie można się trochę uspokoić przez ten czas, i jest git.
@Gogiell
Ja kupiłem w listopoadzie '09 i mam brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 14:04, Bezi_113 napisał:

Ja tak zauważyłem, że jak tak fasterspawn jest sobie, to odrazpo zgonie jak się spawnisz,
to wtedy wylatujesz ze spawna, na pole walki, i robisz te same głupie błędy z rozpędu.
A jak jest normalny spawn, powiedzmy 15-20 sek. faktycznie może to wkurza, ale po zgonie
można się trochę uspokoić przez ten czas, i jest git.

To działa też w drugą stronę. Bo na fastrespawnie jedna osoba skampi, a ty lecisz jak głupi żeby tą osobę zabić i giniesz co chwilę - a ten koleś sobie zdobywa fragi, wykręcając 3x większy wynik od normalnego. Tak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to akurat lubię B-)
Np. na 2 Forts, tak sobie stanąłem koło respa, i tak 3 mi przeleciało przed nosem to ich PACH ze Scatterguna :)
No ale, jak już z takim normalnym respem to ludzie rzadziej wychodzą, bo są bardziej ostrożni, i nie giną, bo właśnie się tak nie rozpędzają jak na fasterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować