Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Crysisa?

173 postów w tym temacie

A tam niskie te wymagania, bo po prostu screeny i filmiki sa na kompach z kartami GF8800 GTX ULTRA :P. Zeby gra tak wygladala trzeba miec kompa z najwyzszej polki. To sa pewnie wymagania na jakies srednie albo niskie detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nawet umnie pójdzie na Średnich Detalach ale pójdzie, mój komp to Procesor: Intel Celeron D 2.53 GHz, Ram: Good Ram 2 Giga DDR, Karta Graficzna: nVidia GeForce 6600 256 MB na 128 bit, Dysk Twardy: Samsung 160 Giga, no i Windows XP Service Pack 2 Proffesional v5.1.

Na takim kompie CrySIS powinien dobrze chodzić na Średnich Detelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ze do mocnego 6800 podali 9800? Przecież różnica między wydajnością tych obu kart jest olbrzymia... Ktoś może mi to wytłumaczyć? Czy może to tylko taki błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elekrin - raczej nie na 4 DVD conajmniej na 1 w porywach do 2 DVD

a teraz informacja dla maniaków którzy chcą tą grę - TA GRA JEST JUŻ DO ŚCIĄGNIĘCIA W NECIE!!!! nie wiem czy będzie ona działać ( trochę mi się nie chce wierzyć bo ledwo co wiemy o tej grze a ona już jest w neci - to chyba rekord nad rekordy ). Jak mi się uda ją przetestować to zdam relacje ( koledzy ściągają bo mają szybkiego neta ja nawet nie prubuje z moją prędkością bo szłoby wieki )- ale wątpie - bo mi sie nie chce wierzyć że już ta gra jest do ściągmnięcia - info - to nie jest z programu P2P ani żadnym podobnym - to jest ze strony internetowej - ściąga się too przez rapid share ( 13 części po 100 MB ) . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować