Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: Orange Box - Zapowiedź

49 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 16:58, 13AciD37 napisał:

Kto pozna ten pozna^^ Ja wiem co tam sie stanie i o co biega.
A co do HL2 i HL2EP1 jak już masz to dostaniesz kody na steama które możesz komuś PODAROWAĆ

nie radze sprzedawać bo moga takie konto pobanowac ;)


yhm.. o czym ty mowisz? Jak sprawdzą czy sprzedałes i za co maja ci bana dać ;)?
sam zdaje się Gabe Newell mowił ze kto ma poprzednie tytuły to moze ODSPRZEDAĆ keye innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy doczekamy się wreszcie Episode 3? :P Między Episode 1, a 2 minął rok (jeżeli chodzi o datę wydania rzecz jasna) i za każdym razem przesuwano premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest taka, że jeśli kupować HL:Epizody to tylko na Steam. np. pierwszy epizod kosztuje 10$ co jest ceną 2 razy niższą niż u nas. Coś tam było chyba do tego dołączone, ale jak się nie ma zamiaru w to grać to nie ma dla kogoś znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:15, Namaru napisał:

Niestety prawda jest taka, że jeśli kupować HL:Epizody to tylko na Steam. np. pierwszy epizod
kosztuje 10$ co jest ceną 2 razy niższą niż u nas. Coś tam było chyba do tego dołączone, ale
jak się nie ma zamiaru w to grać to nie ma dla kogoś znaczenia.


ja chyba zagram ale może za miecha czy dwa bo mam bioshocka a niedługo na x360 wychodzi halo 3 a mam x-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-life 2 oraz HL2: Episode One przeszedłem na PC już dawno temu.

Teraz bardzo chętnie przeszedłbym je jeszcze raz na moim nowym nabytku, XBOX 360 Elite.

Okazja właśnie się nadarza - Orange Box - na 100% znajdzie się na mojej półce z grami obok Gears of War, Colin McRae: DIRT, Test Drive Unlimited, zamówionego Halo 3...

Będzie trzeba poszukać, gdzie w Polsce można tę grę kupić najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:31, Manzermias napisał:

[możliwy spojler]


Jeśli to prawda, to osobiście dopilnuję żebyś dostał bana i do końca życia pracował w kamieniołomach, a potem zginął w męczarniach i torturach :> Powód chyba znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten orange box to HL2 i te dwa epizody? Możnaby kupic, ale to wyjdzie sklepowo?

No jasne jak będzie premiera w Polsce to normalnie do sklepu dreptasz i kupujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy ktoś dlaczego EA nie podała do tej pory żadnej informacji o dystrybucji tego pakietu w Polsce? Nie znamy ceny, zawartości pudełka, kompletnie nic oprócz tego, że dystrybutorem jest EA. Zero wiadomości z ich strony...co jest? Zależy mi strasznie na tym pakiecie a nie wiem nic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam w każdej wolnej chwil w TF2. Gra jest niesamowita odlejic sie od niej nie moge.

May I Buy, Sell or Trade gift subscriptions? // HL2 i HL2EP1 darmowe kody

No. This violates the Steam Subscriber Agreement and may result in having your account disabled.
Ja osobiście preferuje kupowanie przez stama. Ale ja z tym nie mam problemu bo robie jako betatester w Valve.
Nie moge ujawniać screenów jak każdy ale wam powiem że ten spoilerowiec sie troche myli ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się oszukany, że jako wierny fan serii Half-Lifa „muszę” jeszcze raz kupować Half-Life 2 i Episode One, jeśli chce pograć w drugi dodatek. To zwykłe złodziejstwo. Ja chce Black Box!

PS. Przydałoby się w zapowiedzi dopisać, że Portal ma być powiązany fabularnie z Half-Lifa-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować