Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 17:48, rafekx 12 napisał:

Ehh...kiepskie te demko..:( Gdzie ten klimat F.e.a.r?! Widzie że PO przekształcił się
w zwykłą "naparzanke" niestety..

Już ukończyłeś? Ile trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:58, Patryk Mogilno napisał:

> Ehh...kiepskie te demko..:( Gdzie ten klimat F.e.a.r?! Widzie że PO przekształcił
się
> w zwykłą "naparzanke" niestety..
Już ukończyłeś? Ile trwało?


Krótko,nie liczyłem-wiele frajdy ci to demko nie przyniesie,mam nadzieje że pełna wersja będzie lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:48, rafekx 12 napisał:

Ehh...kiepskie te demko..:( Gdzie ten klimat F.e.a.r?! Widzie że PO przekształcił się
w zwykłą "naparzanke" niestety..


A skąd ściągałeś? I z jakim transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zasysam z gamershell. Za 10 minut demo powinienem już mieć, a to oznacza że je pobrałem w równe 5 godzin na łączu 1 MBit, a to oznacza że cała przepustowość łącza bardzo często nie jest wykorzystywana. Ciekaw jestem zwłaszcza jak będzie wyglądała sprawa optymalizacji, bo co chwile widzę że ktoś się chwali że już ma, gra itd., ale o wymogach za bardzo nikt nic nie pisze. Nie ma to jednak jak sprawdzić samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:16, Ecko09 napisał:

> Ehh...kiepskie te demko..:( Gdzie ten klimat F.e.a.r?! Widzie że PO przekształcił
się
> w zwykłą "naparzanke" niestety..

A skąd ściągałeś? I z jakim transferem?


Gol-transfer 300 kb/s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po FEARrze. Niedługo "mini-recka" na moim GSie. Osobiście bez rewolucji. Strzelanka bardzo dobra, ale mnie to nie straszy. Cały ten motyw małych, wkur***** dziewczynek już dawno przestał mnie straszyć i rajcować.

Jeżeli chce ktoś ściągać to polecam: www.gamershell.com . Tam są zawsze max transfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:32, dave03 napisał:

ale o wymogach za bardzo nikt
nic nie pisze. Nie ma to jednak jak sprawdzić samemu ;)


Na x2 4600+, 3GB Ram i 9600GT gra chodzi w 1280x1024 na totalnym maksiumum. FPS w granicach 30-40. Kiedy pojawiają się te niby straszne sceny z Almą wtedy są spadki do 15-20 FPS na 1-2 sekundy. Widać coś spaprali przy tym, tak to śmiga jak rakieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A demo, to jak w FEAR 1, zlepek najciekwszych scen z podstawki, czy poprosu wycięty jeden lvl? Dużo strasznych momentów w demo, czy tylko sama sieczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:51, marcinshinoda napisał:

A demo, to jak w FEAR 1, zlepek najciekwszych scen z podstawki, czy poprosu wycięty jeden
lvl? Dużo strasznych momentów w demo, czy tylko sama sieczka?


Straszne elementy są w demie z tego co czytałem. Ja sobie jutro do szkoły zostawie ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, grając wieczorem przy zagaszonym świetle można się przestraszyć, a gra mi się nawet podoba. Choć fragment gdy siadamy za sterami mecha jak dla mnie jest nudny i niepotrzebny. Demo starcza na jakieś 20-30 minut gry, a wymagania nie są wysokie. Na moim sprzęcie (Core 2Duo E4500 2,2GHz@2,6, 2GBRam, GF9600GT) grałem w 1280x1024 z detalami na max + AAx2 i Anizo x4. Czasami tylko coś chrupło (pewnie więcej RAMu by się przydało), ale rzadko i w singlu to raczej nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym pograł w to demo, ale z moim netem ściąganie zajęło by wieki, także sobie odpuszczę. Może Cda czy inny Play wrzuci na cover demko, więc wtedy zagram.
Ale opinie na rożnych forach są raczej pozytywne. Ot, dobra strzelanka, ale żaden hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:54, oOreVenOo napisał:

> ale o wymogach za bardzo nikt
> nic nie pisze. Nie ma to jednak jak sprawdzić samemu ;)

Na x2 4600+, 3GB Ram i 9600GT gra chodzi w 1280x1024 na totalnym maksiumum. FPS w granicach
30-40. Kiedy pojawiają się te niby straszne sceny z Almą wtedy są spadki do 15-20 FPS
na 1-2 sekundy. Widać coś spaprali przy tym, tak to śmiga jak rakieta.



Nie dziw się , to jest demo , a wiesz jak jest z demami gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj ukazało się demko F.E.A.R. 2: Project Origin i akurat dzisiaj przez cały dzień nie miałem internetu... ;/ Nawet teraz net działa mi bardzo powoli. Chyba nie mam wyjścia i będę musiał to demko ściągać przez całą nadchodzącą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:49, Crew 900 napisał:

Nie dziw się , to jest demo , a wiesz jak jest z demami gier


Demo praktycznie w niczym nie różni się od finalnej wersji gry. Wyjątkiem jest wersja Alpha oraz Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować