Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 15:11, zadymek napisał:

> Skakanie w podstawce F.E.A.R-a jest potrzebne nie tylko do efektownego zabijania
;-)
> Nie które mapy wręcz wymagają skakania (aż się proszą) ponieważ skoki skracają drogę

> albo ułatwiają dojście do wybranego miejsca.
Ale ja tu o skakaniu podczas walki prawiłem ...zresztą to nie ja zacząłem:)
Ogólnie skakanie jest OK, ale jeśli staje się postawową strategią walki to z grą jest
coś nie tak.

Jestem ciekawy jak sobie poradzą z tym "lamerskim" skakaniem fani Combata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Dlaczego zalowe? Bo jest lamerskie i to jest poprostu strzelanie na pałę. 0 skilla, jakie

Dnia 24.01.2009 o 14:20, Pernia napisał:

dostosowanie? To w CoDzie też używasz last standa i martydroma, bo największe lamy tego
używają i dlatego mają dobre staty? To tu się mylisz. Wystarczy wejsc na jakis serwer
bez lamek, albo zalozyc z kumplami serwer. Z takimi, którzy grają bez lame perków. To
samo w fearze... Get some skills.


Nie porównój CoD do FEAR''a:P FEAR to gra arcade, a CoD bardziej jest realistyczny.W FEAR liczy sie refleks, musisz szybko zareagować, co do skakania też potrzeba. Mam kumpla co gra w CoD(blisko 1000 h gry) i też skacze, nieźle wymiata, ze skakaniem, czy bez. I jakoś podczas gry nikt go nie wyzywa. W klanie z tego co wiem, nikt pretensji do niego nie zgłasza. Może ty masz jakiś kompleks skakania, bo sam nie możesz w taką osobe trafić. Nie podoba cie sie skakanie? To nie graj w FEAR multiplayer, bo w tej grze to chleb, powszedni.
Każda gra ma swój styl, jak sie nie podoba to PA PA. A nie wyzywasz od lamerów.

A co do CoD4 to zazwyczaj sie skacze, chyba ze jest sytuacja, w zwarciu, 1 vs 1, kiedy jestem blisko przeciwnika. Wtedy skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:12, marcinshinoda napisał:

>> Dlaczego zalowe? Bo jest lamerskie i to jest poprostu strzelanie na pałę. 0
skilla, jakie
> dostosowanie? To w CoDzie też używasz last standa i martydroma, bo największe lamy
tego
> używają i dlatego mają dobre staty? To tu się mylisz. Wystarczy wejsc na jakis serwer

> bez lamek, albo zalozyc z kumplami serwer. Z takimi, którzy grają bez lame perków.
To
> samo w fearze... Get some skills.

Nie porównój CoD do FEAR''a:P FEAR to gra arcade, a CoD bardziej jest realistyczny.W
FEAR liczy sie refleks, musisz szybko zareagować, co do skakania też potrzeba. Mam kumpla
co gra w CoD(blisko 1000 h gry) i też skacze, nieźle wymiata, ze skakaniem, czy bez.
I jakoś podczas gry nikt go nie wyzywa. W klanie z tego co wiem, nikt pretensji do niego
nie zgłasza. Może ty masz jakiś kompleks skakania, bo sam nie możesz w taką osobe
trafić. Nie podoba cie sie skakanie? To nie graj w FEAR multiplayer, bo w tej grze to
chleb, powszedni.
Każda gra ma swój styl, jak sie nie podoba to PA PA. A nie wyzywasz od lamerów.

A co do CoD4 to zazwyczaj sie skacze, chyba ze jest sytuacja, w zwarciu, 1 vs 1, kiedy
jestem blisko przeciwnika. Wtedy skacze.


WTF? COD TO REALISTYCZNA GRA? COD TO NAJBARDZIEJ ARCADOWA STRZELANKA NA ŚWIECIE. Jeżeli masz kumpla w codzie, który gra blisko 1000h, i ma clan w którym robi Bunny Hopy, to jest jedną z wiekszych lam jakie widziałem. W codzie nie liczy się refleks? lepiej dokładnie patrz co piszesz..... Wiesz dlaczego się skacze? Żeby uniknąć postrzelenia. Przez takie coś gra staje sie mega lamerska, bo nie liczy się skill, tylko fart. Dam poradę dla ciebie i twojego kumpla, wbijcie troche skilla, przestancie skakać, dojdzcie do jakiegoś klanu w którym będziecie grać bez noob perków i bez Bunnyhopów, wtedy pogadamy. A, i jeszcze jedno. Dlaczego go nie wyzywają na serwerach? Bo CoD to jak już pisałem gra arcadowa, w którą grają zarówno lamy jak i gracze lepsi. Wszedzie sa martydromy, wszędzie czają się lamki które zrobią wszystko, żeby tylko być pierwszym. Pozdro&poćwicz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skakanie można przeżyć, bo skaczącego ciachasz przynajmniej po nogach. Najgorsi są ci, którzy ciągle wstają i kładą się na ziemi. To jest najbardziej lamerskie zachowanie, jakie kiedykolwiek doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 16:41, Zyzio Ziom napisał:

Skakanie można przeżyć, bo skaczącego ciachasz przynajmniej po nogach. Najgorsi są ci,
którzy ciągle wstają i kładą się na ziemi. To jest najbardziej lamerskie zachowanie,
jakie kiedykolwiek doświadczyłem.

Jakakolwiek zmiana postawy poza kucaniem przy bezposredniej walce jest lamerska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na fabrycznym taktowaniu czy na podniesionym to pierwsza gra z którą mam taki problem.Far CRY2 śmiga na wysokich wygładzanie razy4, Crysis Warhead też się nie zacinał a Fear2 tak i to cały czas w tych samych miejscach.Więc coś jest na rzeczy zresztą inni gracze też zauważyli podobne problemy choć nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> WTF? COD TO REALISTYCZNA GRA? COD TO NAJBARDZIEJ ARCADOWA STRZELANKA NA ŚWIECIE. Jeżeli

Dnia 24.01.2009 o 16:39, Pernia napisał:

masz kumpla w codzie, który gra blisko 1000h, i ma clan w którym robi Bunny Hopy, to
jest jedną z wiekszych lam jakie widziałem. W codzie nie liczy się refleks? lepiej dokładnie
patrz co piszesz..... Wiesz dlaczego się skacze? Żeby uniknąć postrzelenia. Przez takie
coś gra staje sie mega lamerska, bo nie liczy się skill, tylko fart. Dam poradę dla ciebie
i twojego kumpla, wbijcie troche skilla, przestancie skakać, dojdzcie do jakiegoś klanu
w którym będziecie grać bez noob perków i bez Bunnyhopów, wtedy pogadamy. A, i jeszcze
jedno. Dlaczego go nie wyzywają na serwerach? Bo CoD to jak już pisałem gra arcadowa,
w którą grają zarówno lamy jak i gracze lepsi. Wszedzie sa martydromy, wszędzie czają
się lamki które zrobią wszystko, żeby tylko być pierwszym. Pozdro&poćwicz ;]


Ehhh nie bede sie z tobą kłócił, bo to będzie dyskusja bez końca. Nie raz już nie mogliśmy dojść do porozumienia. A teraz idź na forum fear.org.pl i napisz "wszyscy jesteście lamerami i noobami bo skaczenie, a ja PRO gracz nie moge w was trafić, bo nam swój honor"

Gdzie większy realizm FEAR vs CoD. Sam sobie odpowiedz i przeczytaj moje drugie zdanie w poprzednim poscie.

Pozdro cwaniaczku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 17:11, marcinshinoda napisał:


Ehhh nie bede sie z tobą kłócił, bo to będzie dyskusja bez końca. Nie raz już nie mogliśmy
dojść do porozumienia. A teraz idź na forum fear.org.pl i napisz "wszyscy jesteście lamerami
i noobami bo skaczenie, a ja PRO gracz nie moge w was trafić, bo nam swój honor"

Nie napiszę tak, bo nie wszyscy skaczą. Są gracze ze skillem. Skaczą tylko lamki które za wszelką cene chca być najlepsze.

Dnia 24.01.2009 o 17:11, marcinshinoda napisał:

Gdzie większy realizm FEAR vs CoD. Sam sobie odpowiedz i przeczytaj moje drugie zdanie
w poprzednim poscie.

Nigdzie. Obydwie gry są tak samo arcadowe.

Dnia 24.01.2009 o 17:11, marcinshinoda napisał:

Pozdro cwaniaczku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:14, Pernia napisał:


>
> Ehhh nie bede sie z tobą kłócił, bo to będzie dyskusja bez końca. Nie raz już nie
mogliśmy
> dojść do porozumienia. A teraz idź na forum fear.org.pl i napisz "wszyscy jesteście
lamerami
> i noobami bo skaczenie, a ja PRO gracz nie moge w was trafić, bo nam swój honor"

Nie napiszę tak, bo nie wszyscy skaczą. Są gracze ze skillem. Skaczą tylko lamki które


To ty grałeś chyba na serwerach"only new player" albo "welcome noobs". KAŻDY kto ma ogranie w też grze skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:16, marcinshinoda napisał:

>
> >
> > Ehhh nie bede sie z tobą kłócił, bo to będzie dyskusja bez końca. Nie raz już
nie
> mogliśmy
> > dojść do porozumienia. A teraz idź na forum fear.org.pl i napisz "wszyscy jesteście

> lamerami
> > i noobami bo skaczenie, a ja PRO gracz nie moge w was trafić, bo nam swój honor"

>
> Nie napiszę tak, bo nie wszyscy skaczą. Są gracze ze skillem. Skaczą tylko lamki
które

To ty grałeś chyba na serwerach"only new player" albo "welcome noobs". KAŻDY kto ma ogranie
w też grze skacze.

Kończe, bo degrada dostać nie chcę za spam. Każda lama skacze, która nie potrafi się pogodzic z tym że nie ma skilla i nie potrafi celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a ja zmienie trochę temat, i mam nadizeję że załagodzę spór ;) Czy zauważyliście, że w demku PO pełno jest drobnych detali? Np.

Spoiler

po upadku autobusu

podejdźcie do niego od przodu. I co? Wycieraczki ię przez chwilę będą poruszały ^^
A btw. XFire zaczął wykrywać demo. Zaraz nagram filmik z jedną ze scen grozy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:29, Robak 007 napisał:

Dobra a ja zmienie trochę temat, i mam nadizeję że załagodzę spór ;) Czy zauważyliście,
że w demku PO pełno jest drobnych detali? Np.

Spoiler

po upadku autobusu

podejdźcie do
niego od przodu. I co? Wycieraczki ię przez chwilę będą poruszały ^^
A btw. XFire zaczął wykrywać demo. Zaraz nagram filmik z jedną ze scen grozy ^^


Ano, wykrywa^^ Ja już 2 gameplaye nagrałem :P Wrzuciłem też kilkanaście screenów, ale nie wiem czemu nie mam ich w profilu...lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:30, Ecko09 napisał:

Ano, wykrywa^^ Ja już 2 gameplaye nagrałem :P Wrzuciłem też kilkanaście screenów, ale
nie wiem czemu nie mam ich w profilu...lol.

Taki OT teraz walnę. Ja również nie wiem :P Od dzisiejszego rana nawet nie mogę wejść na stronę XFire, a wydaje mi się, że newsy które mam w samym programie są z wczoraj. (tzn. chodzi mi o "Robak played something for first time" itp.) Sądzę, ze jeszcze dzisiaj zostanie to naprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:29, Robak 007 napisał:

Dobra a ja zmienie trochę temat, i mam nadizeję że załagodzę spór ;) Czy zauważyliście,
że w demku PO pełno jest drobnych detali? Np.

Spoiler

po upadku autobusu

podejdźcie do
niego od przodu. I co? Wycieraczki ię przez chwilę będą poruszały ^^
A btw. XFire zaczął wykrywać demo. Zaraz nagram filmik z jedną ze scen grozy ^^


Raptem scen grozy, była jedna.

Spoiler

Śmierć sgt. Fox''a

. Chociaz ta scena z kinem(raczej ruinami) i
Spoiler

chuśtawką też była niezła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie kochany, te macki

Spoiler

które pojawiły się gdy ginął ten świrnięty członek Delty (korytarz przed zejściem do metra)

, to są jakieś ektoplazmatyczne twory Almy... jakbyś widział filmik z pierwszych 18 minut pełnej wersji (zapraszam na youtube lub gametrailers.com), to wiedziałbyś "ocoloto" ;)

W wywiadach twórcy podkreślają, że Alma po eksplozji zaczyna być coraz "bardziej toksyczna" psychicznie - jej moce rosną i coraz mocniej wpływa na otoczenie. Stąd macki, duchy, czarne plamy "czegoś" na podłodze (pamiętając doświadczenia z Perseus Mandate i Extraction Point nie wdeptywałem w czarne dymiące kałuże :D), krótko mówiąc: pełne spektrum zjawisk paranormalnych.

Co do Repliki: ci w białych maskach pojawiali się w poprzednich częściach gry i są twardszymi zawodnikami niż klonowane mięso armatnie w goglach. I tyle.

Mam jeszcze pewne przemyślenia co do "inteligencji" przeciwników w demie. Ktoś zasugerował w wątku, że demo jest zlepkiem poziomów. Dlatego tereny walki i same starcia najpewniej nie prezentują pełnych możliwości sztucznej inteligencji, np. goście kryjący się za automatami z colą będą w demie kryli się przeważnie za nimi, bo nie ma innej przeszkody w pobliżu :P

Myślę że przeciwnicy rozwiną skrzydła w pełnej wersji, gdy teren walk będzie o wiele bardziej zróżnicowany, choć boty starały się już nawet podczas
Spoiler

walki mechem pod koniec dema

- chowali się, uciekali na boki, robili uniki - najtrudniejsze było CELOWANIE do nich, a nie skoszenie. Jeżeli walk mechami będzie więcej, to paru pacjentów z wyrzutniami ręcznymi lub laserami może okazać się sporym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:29, Robak 007 napisał:

Dobra a ja zmienie trochę temat, i mam nadizeję że załagodzę spór ;) Czy zauważyliście,
że w demku PO pełno jest drobnych detali? Np.

Spoiler

po upadku autobusu

podejdźcie do
niego od przodu. I co? Wycieraczki ię przez chwilę będą poruszały ^^
A btw. XFire zaczął wykrywać demo. Zaraz nagram filmik z jedną ze scen grozy ^^

Czy grozy to trochę dyskusyjne, powiedzmy, że od biedy zaskoczenia.
Fakt, patent typowo kinowy: jakieś dźwięki, widziadła, ścieżka juhy, dziwna siła niszcząca okolicę... mnie to nie rusza, dziwny jakiś jestem :/
hehe, jedyne co mnie kiedykolwiek przyprawiło o palpirtację serca to atak Facehuggera (udany znaczy się ) w Aliens vs. Predator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłemn sobie demko: nie jest najgorzej / choć jedynka była lepsza /,ale najgorsze jest to,że demo mi strasznie muli - ustawiłem wszystko na full i rozdzielczość 1280x1024 - czy na sprzęcie w podpisie ( w podpisie zrobiłem błąd: nie FX,tylko X3 ) powinno się ciąć i mulić,praktycznie co chwilę i to niekoniecznie podczas wymiany ognia?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować