Zaloguj się, aby obserwować  
UthersonL

Montaż nieliniowy i obróbka filmów

50 postów w tym temacie

Znów problem. Z kolei gdy przekonwerterowałem plik 3gp na avi i chciałem go otworzyć w WMM to wyskakuje mi błąd typu Raport o Błędach i robie nie wysyłaj (chyba wiecie o co chodzi) i przez ten błąd zamyka się program a skutkiem tego jest że nie moge obrobić filmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.pl/Piotr13PL

Polecam mój profil na YT. Mam dużo filmów robionych w particle Illusion (efekty specjalne) oraz pare normalnych, polecam moją pracę na j. Polski "Timbaland - Good" temat to "Dobro wokół nas" ... hehe, jedyni w klasie 6 :D

Do montażu używam programu Adobre Premiere 7 Pro - naprawde bardzo wygodny i dobry program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:21, Piotr13PL napisał:

www.youtube.pl/Piotr13PL

Polecam mój profil na YT. Mam dużo filmów robionych w particle Illusion (efekty specjalne)
oraz pare normalnych, polecam moją pracę na j. Polski "Timbaland - Good" temat to "Dobro
wokół nas" ... hehe, jedyni w klasie 6 :D

Do montażu używam programu Adobre Premiere 7 Pro - naprawde bardzo wygodny i dobry program.


Tylko raczej nie każdy może sobie pozwolić na zakup programu do obróbki video za ponad 3k zł ;) Fajny ten filmik "Timbaland - Good", niewątpliwie klimatu dodaje mu głos wokalisty, który z wielkim trudem próbuje wycisnąć z siebie niskie dźwięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:27, Xyb3r napisał:

> www.youtube.pl/Piotr13PL
>
> Polecam mój profil na YT. Mam dużo filmów robionych w particle Illusion (efekty
specjalne)
> oraz pare normalnych, polecam moją pracę na j. Polski "Timbaland - Good" temat to
"Dobro
> wokół nas" ... hehe, jedyni w klasie 6 :D
>
> Do montażu używam programu Adobre Premiere 7 Pro - naprawde bardzo wygodny i dobry
program.

Tylko raczej nie każdy może sobie pozwolić na zakup programu do obróbki video za ponad
3k zł ;) Fajny ten filmik "Timbaland - Good", niewątpliwie klimatu dodaje mu głos wokalisty,
który z wielkim trudem próbuje wycisnąć z siebie niskie dźwięki ;)



Hehe co prawda znajomi mówią że spiewa "jak by ktoś mu coś w du** wkładał" :P No ale cóż... spiewał 3 lata w Poznańskich słowikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie.
Czy znacie jakiś sposób żeby uzyskać w filmach efekt PiP
Chodzi o to że trochę czaruję przy modelach i nagraniach z gier i potrzeba mi połączyć w jeden film 3-y filmy z trzech różnych ujęć tego samego elementu. Zależy mi na OPENSOURCE. No chyba że nie będzie takowego no to strzelajcie płatnym tylko w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pie ktoś jak się dodaje zoom w prawym górnym rogu w programie Vegas pro 8? Zrobiłem temat dotyczący mojego pytania, ale nikt mi tam nie odpowiadał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:14, Harrolfo napisał:

Mam problem z Sony Vegas.
Jak wklejam do niego plik *.avi, to mam sam obraz, bez dźwięku...


Jaką masz wersję SV?

I spróbuj ściągnąć kodeki(ja używam klodec i w sv avi chodzi piknie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 14:04, Sareth14 napisał:

Mam problem.Mam film ale jest na nim lektor którego nie chce.Czy da się go usunąć żebym
miał tylko oryginalny głos angielski? mam vegas pro 9


Raczej nie, ponieważ głos lektora jest połączony z filmem i jego dźwiękiem.(IMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś programy do karaoke, które w jakiś sposób potrafi wyciszyć gadanie, ale raczej nie dają dobrego efektu i psują jakość. Tak więc to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:37, Medyk napisał:

Dlaczego każdy film prze zemnie robiony w Vegasie po zapisaniu waży 937 mb? Mam wersie
9.0

Moze zapisuje sie w jakims dziwnym formacie? Sprobuj troche pokonwerterowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Czy ulead video studio SE czyta tylko pliki MPG2?
Bo jak dodaje normalne avi to pokazuje sie blad i musze konwertowac co strasznie pogarsza jakosc i rozdzielczosc..
(sa to filmy z gier nagrywane FRAPS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować