Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Wiedźmin - gra karciana

28 postów w tym temacie

ooo może coś z tego fajnego wyjść. może kupie. też sie zastanawiam kiedy premiera może za wpln będzie można w sklepie gram kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w moje lapki wpadla Wiedźmin promocyjna gra karciana liczaca 55 kart i powiem ze jest fajna. Rysunki wykonanie grywalnosc. Gram/lem w pare karcianek i mnie sie podoba :)

Wersje Wiedźmina: Przygodowej Gry Karcianej za cene 60zl kupie na pewno :)

Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, nie dam sie po raz kolejny wciagnac w kupowanie boosterow, dodatkow itp. Wydalem juz na to w zyciu tyle, ze moglbym miec sredniej klasy samochod z salonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co zrozumiałem, ci, którzy zamówili EK Wiedźmina otrzymają nieco okrojoną wersję karcianki - będzie liczyła 55 kart i nie będzie dodatków typu złote monety, żeton itd. Ale i to mi wystarczy - i tak pewnie częściej będę grał w Wiedźmina na kompie niż na podłodze z kumplami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:18, JayC napisał:

Z tego, co zrozumiałem, ci, którzy zamówili EK Wiedźmina otrzymają nieco okrojoną wersję karcianki
- będzie liczyła 55 kart i nie będzie dodatków typu złote monety, żeton itd. Ale i to mi wystarczy
- i tak pewnie częściej będę grał w Wiedźmina na kompie niż na podłodze z kumplami :D.


??? co? okrojona wersja? to potwierdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam dzisjak kupilem sobie ta karcianke ale wydaje mi sie ze brakuje w niej kart .... no tak autorzy chyba cos pomieszali bo nie mam kart z geraltem i kart ataku :((
Mam do was prosbe moglibyscie napisac mi ile i jakie karty w chodza w sklad zestawu bylbym bardzo wdzieczny
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:12, pawelck91 napisał:

Mam do was prosbe moglibyscie napisac mi ile i jakie karty w chodza w sklad zestawu bylbym
bardzo wdzieczny

No to lecimy:
1. Karty ataków (52 karty)
a) 9 kart z eliksirem "Kot"
b) 3 karty z eliksirem ''"Czarna mewa"
c) 9 kart ze znakiem "Aard"
d) 3 karty ze znakiem "Yrden"
e) 9 kart z atakiem stalowym mieczem "piruet"
f) 3 karty z atakiem stalowym mieczem "finta"
g) 9 kart z atakiem srebrnym mieczem "cięcie"
h) 3 karty z atakiem srebrnym mieczem "parada"
i) 4 karty z atakiem dowolnego rodzaju (eliksir, znak, miecze) "miecz przeznaczenia"
2. Karty lokacji (10 kart)
Mahakam, Hołopole, Brokilon, Wyzima, Bagna Blaviken, Cintra, Dol Blathanna, Jaruga, Kaer Morhen, Przełęcz Klamat
3. Karty potworów (20 kart)
utopiec, alp, graveir, wiwerna, ghul, fleder, upiór, kościgłów, południca, bazyliszek, północnica, żeugl, garkain, strzyga, wilkołak ,bruxa, kikimora, dziki gon, kościej, przeraża.
4. Karty wydarzeń (15 kart)
3 karty "pułapka", 2 karty "kwestia ceny", 2 karty "coś więcej", po jednej karcie: "trochę poświęcenia", "regeneracja", "tridamskie ultimatum", "chrzest ognia", "prawo niespodzianki", "doppler", "najemnicy", "granica możliwości"
5. Karty bohaterów (5 kart)
Yarpen, Vesemir, Jaskier, Foltest, Triss
4. Karty Geralta (4 karty)
4 karty ze skrótem zasad. That''s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:14, Krakers15 napisał:

/he he/

Sorki że pytam, ale czy mógłbyś wypisać różnice pomiędzy tą wersją a wersją dodaną do EK Witchera?? Gdzieś to kiedyś miałem... ale chyba zgubiłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:13, Bartek 93 napisał:

Sorki że pytam, ale czy mógłbyś wypisać różnice pomiędzy tą wersją a wersją dodaną do EK Witchera??

Z tego co wiem, to jest ich sporo:
1. Czas rozgrywki
Grę dodaną do EK można ukończyć w o wiele krótszym czasie niż grę przygodową. Wystarczy na to jakieś 5 - 15 min, za to czas gry w grę przygodową wynosi 30 - 90 min .
2. Ilość kart
W EK ma być 55 kart, a w przygodowej jest 110.
3. Dodatki.
W przygodowej są jeszcze żetony i znacznik. Podejrzewam, że bitewna będzie składała się tylko z kart.
4. Dostępność.
Przygodówkę można kupić w prawie każdym sklepie, natomiast gry bitewnej kupić nie można - ma być dodawana do EK, otrzymywana w ramach promocji, itp.
5. Zasady i cel gry.
W grze przygodowej potwory żyją własnym życiem. Natomiast w grze bitewnej jeden gracz wciela się w Geralta, a drugi nasyła na niego hordy potworów.
6. Karty.
Wiedziałem jedną kartę z gry bitewnej, która przedstawia eliksir "zamieć" - w grze przygodowej nie ma takiej karty.

To wszystko, co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:41, Krakers15 napisał:

2. Ilość kart
W EK ma być 55 kart, a w przygodowej jest 110.

No to to wiem :)

Dnia 20.10.2007 o 16:41, Krakers15 napisał:

3. Dodatki.
W przygodowej są jeszcze żetony i znacznik. Podejrzewam, że bitewna będzie składała się tylko
z kart.

E... będzie znacznik Geralta i (jeżeli dobrze rozumiem) monety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:54, Bartek 93 napisał:

E... będzie znacznik Geralta i (jeżeli dobrze rozumiem) monety:)

Skąd wiesz? http://www.gram.pl/upl/artykul/120071009103647.jpg tutaj są same karty - znacznika i monet brak. Nawet w informacji na temat EK napisane jest "W skład gry wchodzi 55 kart." nawet słowem nie wspomnieli o znaczniku bądź monetach.

Mam pytania dotyczące rozgrywki:
1. Po wykorzystaniu bohatera (np. Foltest - dobierz jeden żeton) należy go oddać, czy zatrzymać do końca gry?
2. Czym różnią się karty wyłożone, od kart odkrytych?
3. Czy można atakować wszystkie trzy potwory za jednym zamachem?
4. W jaki sposób atakuje się potwory (chodzi mi oto jak i gdzie kładzie się karty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować