Zaloguj się, aby obserwować  
MajorZero

Metal Gear Solid - Quiz

1110 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 19:55, Emeraldar napisał:

> No to znowu coś z MGS
> Siedząc w celi tuż przed zabraniem na tortury Snake zauważa niepokojące "objawy"
na ciele
> martwego Baker''a wskazujące, że nie zmarł tak całkiem normalnie. Jakie to objawy
i jak
> są przedstawione wizualnie w grze?

W celi leży nie Baker, a Donald Anderson.

a no tak, Anderson, pomylił mi się, w kazdym razie idzie o trupa leżącego w celi razem ze Snak''em, skąd go zabierająna tortury

Dnia 30.06.2008 o 19:55, Emeraldar napisał:

A jeśli chodzi o ciało, to wygląda, jakby ktoś "wyssał" z niego krew, czego skutkiem ...

nie o to mi chodzi , raczej ma to związek z tym co mówi o tych zwłokach sam Snake, coś co my sami możemy zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:59, zadymek napisał:

nie o to mi chodzi , raczej ma to związek z tym co mówi o tych zwłokach sam Snake, coś
co my sami możemy zobaczyć


Snake mówi właśnie to, że z ciała spuszczono krew :) I to widać. Krew przetoczył sobie później Decoy Octopus.
W takim razie został jeszcze nieprzyjemny zapach o którym wspomina Wąż, oraz jego stwierdzenie, że ciało wygląda, jakby leżało tu już kilka dni i zaczyna się rozkładać. Na ciele widzimy pełzające robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 20:17, Emeraldar napisał:

Snake mówi właśnie to, że z ciała spuszczono krew :) I to widać. Krew przetoczył sobie
później Decoy Octopus.
W takim razie został jeszcze nieprzyjemny zapach o którym wspomina Wąż, oraz jego stwierdzenie,
że ciało wygląda, jakby leżało tu już kilka dni i zaczyna się rozkładać. Na ciele widzimy
pełzające robaki.

nie chodziło mi o pełen opis, ale o stwierdzenie, że ciało wygląda jakby leżało tam kilka dni-zaczyna się rozkładać- a przecież minęło ledwo kilka godzin od zgonu Andersona, a objawem tego zauważalnego rozkładu są własnie te larwy/robaki- tak jak pisałem chodziło mi tylko o te "objawy"...ale w sumie mogę zaliczyć:)
Emeraldar+1

Swoją drogą to autorzy trochę przegięli z tymi robaczkami, bo skąd muchy w takich warunkach, no i dlaczego FoxDie miałby wpływać na przyspieszenie ich rozwoju, ale w gruncie rzeczy jak inaczej mieli pokazać ten rozkład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:38, zadymek napisał:

nie chodziło mi o pełen opis, ale o stwierdzenie, że ciało wygląda jakby leżało tam kilka
dni-zaczyna się rozkładać- a przecież minęło ledwo kilka godzin od zgonu Andersona, a
objawem tego zauważalnego rozkładu są własnie te larwy/robaki- tak jak pisałem chodziło
mi tylko o te "objawy"...ale w sumie mogę zaliczyć:)


Mówiłeś, że chodzi ci o wskazanie "objawów na ciele martwego Baker''a wskazujących, że nie zmarł tak całkiem normalnie". Uznałem, że najmniej normalne są rany, bo z kolei rozkład jest czymś zupełnie naturalnym w przypadku trupa ;P No ale okej.

MG2

Co wykluwa się z jaj znalezionych przez Snake''a w jednym z laboratoriów w Zanzibar Land?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:46, Emeraldar napisał:

> nie chodziło mi o pełen opis, ale o stwierdzenie, że ciało wygląda jakby leżało
tam kilka
> dni-zaczyna się rozkładać- a przecież minęło ledwo kilka godzin od zgonu Andersona,
a
> objawem tego zauważalnego rozkładu są własnie te larwy/robaki- tak jak pisałem chodziło

> mi tylko o te "objawy"...ale w sumie mogę zaliczyć:)

Mówiłeś, że chodzi ci o wskazanie "objawów na ciele martwego Baker''a wskazujących, że
nie zmarł tak całkiem normalnie". Uznałem, że najmniej normalne są rany, bo z
kolei rozkład jest czymś zupełnie naturalnym w przypadku trupa ;P No ale okej.

MG2

Co wykluwa się z jaj znalezionych przez Snake''a w jednym z laboratoriów w Zanzibar Land?


Nie wiem (:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:46, Emeraldar napisał:

Mówiłeś, że chodzi ci o wskazanie "objawów na ciele martwego Baker''a wskazujących, że
nie zmarł tak całkiem normalnie". Uznałem, że najmniej normalne są rany, bo z
kolei rozkład jest czymś zupełnie naturalnym w przypadku trupa ;P No ale okej.

ale dodałem, że należy sieposiłkować tym co mówi sam Snake(cyt. "...Snake zauważa..."), a ten wspomina, że rozkład po tak krótkim czasie od zgonu jest nienormanly...

Dnia 30.06.2008 o 22:46, Emeraldar napisał:

MG2

Co wykluwa się z jaj znalezionych przez Snake''a w jednym z laboratoriów w Zanzibar Land?

gdzieś wykopałem, że wąż i zanzibarska sowa leśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że minęło te 5 godzin to ja zadam pytanie :)
Banalne (z MGS2)

W jaki sposób przywódca USA dowiaduje się że Raiden jest facetem (no wygląda jak baba nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:18, Piwomaniak napisał:

Jako, że minęło te 5 godzin to ja zadam pytanie :)
Banalne (z MGS2)

W jaki sposób przywódca USA dowiaduje się że Raiden jest facetem (no wygląda jak baba
nie?)

Łapie go za krocze :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:55, ZiomSnake napisał:

> Jako, że minęło te 5 godzin to ja zadam pytanie :)
> Banalne (z MGS2)
>
> W jaki sposób przywódca USA dowiaduje się że Raiden jest facetem (no wygląda jak
baba
> nie?)
Łapie go za krocze :P :)


ZiomSnake +1
tera ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:56, Piwomaniak napisał:

> > Jako, że minęło te 5 godzin to ja zadam pytanie :)
> > Banalne (z MGS2)
> >
> > W jaki sposób przywódca USA dowiaduje się że Raiden jest facetem (no wygląda
jak
> baba
> > nie?)
> Łapie go za krocze :P :)

ZiomSnake +1
tera ty

OK :)
No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation 1? :) (Podpowiem że było ich 5) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:23, ZiomSnake napisał:

No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation 1? :)
(Podpowiem że było ich 5) :)

Nie jestem pewien ale powiem tyle: ANG, JAP, ESP, ITA, GER mam nadzieje że skrótów nie musze tłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:54, Piwomaniak napisał:

> No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation
1? :)
> (Podpowiem że było ich 5) :)
Nie jestem pewien ale powiem tyle: ANG, JAP, ESP, ITA, GER mam nadzieje że skrótów nie
muszę tłumaczyć

No prawie pomyliłeś się o jedną :P Próbuj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:12, ZiomSnake napisał:

> > No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation

> 1? :)
> > (Podpowiem że było ich 5) :)
> Nie jestem pewien ale powiem tyle: ANG, JAP, ESP, ITA, GER mam nadzieje że skrótów
nie
> muszę tłumaczyć
No prawie pomyliłeś się o jedną :P Próbuj dalej :)


Zamienie Szwabski na Rosyjski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:23, ZiomSnake napisał:

No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation 1? :)
(Podpowiem że było ich 5) :)

japońska, angielska, włoska, francuska, hiszpańska i niemiecka
razem 6 a nie 5, coś nie doczytałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 16:40, zadymek napisał:

> No to pytanie z MGS 1 Jakie wersje językowe ukazały się w wersji na Playstation
1? :)
> (Podpowiem że było ich 5) :)
japońska, angielska, włoska, francuska, hiszpańska i niemiecka
razem 6 a nie 5, coś nie doczytałeś

Hehe bo o wersji Hiszpańskiej nie słyszałem ;) Ale podałeś wszystkie o które mi chodziło :)
(zadymek +1) Teraz twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, obym nie pomylił znowu jakiegoś nazwiska (piszcie jakby co) MGS:
Kto i jak się strasznie nacierpiał z powodu "działalności" Meryl w bazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:58, zadymek napisał:

heh, obym nie pomylił znowu jakiegoś nazwiska (piszcie jakby co) MGS:
Kto i jak się strasznie nacierpiał z powodu "działalności" Meryl w bazie?


Johnny, bo to człowiek którego mocno pobiła, zabrała mu ubranie i zostawła gołego. Bosh, jak ja się przestraszyłem jak na niego kamera najechała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:13, Wintesun napisał:

> heh, obym nie pomylił znowu jakiegoś nazwiska (piszcie jakby co) MGS:
> Kto i jak się strasznie nacierpiał z powodu "działalności" Meryl w bazie?

Johnny, bo to człowiek którego mocno pobiła, zabrała mu ubranie i zostawła gołego. Bosh,
jak ja się przestraszyłem jak na niego kamera najechała!

I co? Całe cierpienie to pobicie i "ogołocenie"? Tak to conajwyżej ucierpiała jego duma...chyba było jeszcze coś?

PS W MGS raczej się nie dowiadujemy ja się on nazywał, więc ustalmy, że to po prostu strażnik pilnujący celi obok Sali tortur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować