Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyznano nominacje do nagród BAFTA

34 postów w tym temacie

Fanbojskie zagranie. Według nich gry się dzielą na te konsolowe i Crysis? Cholera, bez jaj... A co do samych nominacji - jest OK. Ale jest do czego się przyczepić. Po pierwsze, kategoria "STRATEGIA I SYMULACJA". A czemu w takim razie nie ma razem "MULTIPLAYER I FABUŁA". Przecież te dwie kategorie do siebie nie pasują. Chyba że obie po prostu już zanikają... Po drugie, poronione konsole. Czemu Guitar Hero II w MULTIPLAYER to PS2? Przecież to 360 ma Live, yup? I czemu brakuje PC, panowie...? Rynek PC to nie tylko Crysis i WiC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:40, Cmq napisał:

Fanbojskie zagranie. Według nich gry się dzielą na te konsolowe i Crysis? Cholera, bez jaj...
A co do samych nominacji - jest OK. Ale jest do czego się przyczepić. Po pierwsze, kategoria
"STRATEGIA I SYMULACJA". A czemu w takim razie nie ma razem "MULTIPLAYER I FABUŁA". Przecież
te dwie kategorie do siebie nie pasują. Chyba że obie po prostu już zanikają... Po drugie,
poronione konsole. Czemu Guitar Hero II w MULTIPLAYER to PS2? Przecież to 360 ma Live, yup?
I czemu brakuje PC, panowie...? Rynek PC to nie tylko Crysis i WiC...

Rynek pc jeśli chodzi o gry już dawno umarł i poza mmo nie jest wystarczającym źródłem pewnego dochodu dla producentów - jest to znane od dawna w "cywilizowanym" świecie. Możesz mi mówić, że jesteśmy w Polsce, tu gra się na pc, tylko na pc, konsole są dla dzieci, itd. Możesz tak sobie mówić (a raczej wmawiać). Ale mnie to kompletnie nie interesuje - teraz gra się na konsolach, to one są platformą docelową i prawdziwą żyłą złota - odkrył to nawet microsoft wchodząc do tej branży 7 lat temu. To są suche fakty - stąd wcale mnie nie dziwi taki a nie inny układ nominacji do tych nagród. Widać nigdy nie grałeś w Guitar Hero i nie rozumiesz pojęcia multiplayer w tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:08, nievil napisał:

/.../

Haha, to od kiedy UK nie jest cywilizowanym światem. Mieszkam tu sobie od kilku lat i rynek gier na PC ma się ŚWIETNIE. Nie tylko MMO, proszę Pana i strategie. A w GH grałem, po prostu to 360 ma do zaoferowania to co PS2 + o wiele więcej dzięki Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:54, Cmq napisał:

Haha, to od kiedy UK nie jest cywilizowanym światem. Mieszkam tu sobie od kilku lat i rynek
gier na PC ma się ŚWIETNIE. Nie tylko MMO, proszę Pana i strategie. A w GH grałem, po prostu
to 360 ma do zaoferowania to co PS2 + o wiele więcej dzięki Live.

Dziwne, zerknąłem na twojego gs''a i zastanawiam się dlaczego bronisz pc... Gusta, dobra nie będę o tym dyskutował. Skoro mieszkasz w uk to dlaczego dziwi cię ta sytuacja z dominacją konsol? Powinieneś to wiedzieć od pierwszego momentu, kiedy przekroczyłeś próg jakiegokolwiek sklepu - przyznam się jak jeszcze było WTC pierwszy raz zawitałem do Londynu i polazłem do dużego Virgina to nieźle się zdziwiłem widząc masę bundlepacków PS2+GT3. Szok po prostu - u nas towar egzotyczny i deficytowy a tam morze tego i eksponowane na olbrzymią skalę. Ten trend aż do dzisiaj się nie zmienił, bo producentom konsol zależy na promowaniu swych sprzętów, pc jest niczyj. Zresztą dobrze zdajesz sobie z tego sprawę skoro tam mieszkasz. GH + live w większości przypadków równa się ściąganiu nowych utworów za moim zdaniem przegiętą cenę punktów (a utwory nie każdego zadowolą) - na tym polega w zasadzie przewaga wersja na xboxa, bo multi bark w bark smakuje tak samo dobrze (a czym się kierowali nominując GH do tej kategorii w wersji na PS2 nie mam pojęcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czasy konsol nadchodzą, ale PeCety jeszcze się "wybiją". ;-)
Nominowali FIFĘ zamiast PESa? Yh. ;-)

Niektóre nominacje mogą zaskoczyć, ale niestety taką komisję wybrali... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować