Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Jestem dobrej myśli, frekwencja pewnie około 55%, w dużych miastach ponad 75%, a na wsiach około 35%, to woda na młyn dla moich ulubieńców ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z głosowania.
Byłem ostatnim głosującym w mojej komisji. Wypełniłem swój obowiązek po emocjach z F1.
Dowiedziałem się że w mej komisji frekwencja wyniosła ponad 70%. To chyba dobrze.
A teraz oczekiwanie na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:33, Olamagato napisał:


Ciekawe czy można zapisac się do jakieś partii na stronie którą podałeś nie mając ukończone 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:09, cybekziom napisał:

Idzcie i zagłosujcie jak możecie, to przynajmniej będziecie mieli prawo później narzekać :PP
Stawiam na PO ;]



Ja również stawiam na PO. Dam szansę Kaczorowi Donaldowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:09, cybekziom napisał:

Idzcie i zagłosujcie jak możecie, to przynajmniej będziecie mieli prawo później narzekać :PP

Już po ptakach.
Frekwencja bardzo niska. Niska jak na deklaracje. Kolejny raz pokazała, że Polacy tylko w gębie są mocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:09, Dodo1345 napisał:

Ciekawe czy można zapisac się do jakieś partii na stronie którą podałeś nie mając ukończone 18 lat?

Nie można samodzielnie bo osoba niepełnoletnia ma ograniczoną zdolność do czynności prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:18, Olamagato napisał:

> Idzcie i zagłosujcie jak możecie, to przynajmniej będziecie mieli prawo później narzekać
:PP
Już po ptakach.
Frekwencja bardzo niska. Niska jak na deklaracje. Kolejny raz pokazała, że Polacy tylko w gębie
są mocni.


Ciekawe kto wygra? Na kogo stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:18, Olamagato napisał:

Frekwencja bardzo niska. Niska jak na deklaracje. Kolejny raz pokazała, że Polacy tylko w gębie
są mocni.

Otuż to.I zaraz to będe na ulicy spotykał dwa rozmawiające "mohery", którzy narzekają na Polską gospodarke,polityke itd.
Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:25, ko?nik napisał:

Nie za chwilę, bo cisza wyborcza została przedłużona do 21:00.

Heh zabrakło kart wyborczych :PPP Miejmy nadzieje ze nie bedą dalej zwlekać, i zostanie na 21,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal. Narzekają na frekwencję a jak ludzie chcą oddać głos to brakuje kart do głowsowania.
I to w kilkunastu komisjach w Warszawie!

EDIT: Podają frekwencję 51,4% a ludzie cały czas czekają by oddać swój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę irytujące, przez takie głupie i błahe przypadki cała, no dopra, przynajmniej te 51 % Polaków musi czekać ^^.

@gogiell
> Ale zastanawiam się która RP teraz będzie: III, IV, czy V ? XD

Tak na prawdę, to żadnej IV RP nie ma, Kaczyńscy chcieli zmienić konstytucję, ale im się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak sądziłem - frekwencja nie jest aż tak wysoka, jak początkowo deklarowaliśmy. Według TVN 24 do 19:30 do urn poszło około 52,6% uprawnionych do głosowania. I ja się pytam: gdzie się podziało te brakujące 20%?! Rozumiem, że pogoda nie wszędzie dopisała, ale ludzie, tu chodzi o naszą przyszłość! Ech, nie ma to jak w dzień wyborów siedzieć na dupie, a potem mieć pretensje do całego narodu, że wybrali nie tych co trzeba :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 20:29, milten6 napisał:

Tak na prawdę, to żadnej IV RP nie ma, Kaczyńscy chcieli zmienić konstytucję, ale im się to
nie udało.


Może tym razem uda się Kaczyńskim stworzyć IV RP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować