Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowa wojna oczami analityków

60 postów w tym temacie

Hmmm no prosze, w sumie miło zobaczyć jak taki "kopciuszek" jak Wii osiągnął taką dobrą pozycję, a jeśli chodzi o PS3 i X360 to ja bym bardziej kibicował PS3, może dlatego, że swego czasu spędziłem sporo czasu na wcześniejszym dziecku Sony, ale jak ma się uplasować niedługo wyżej niż x360 to potrzebuje hitów, które ściągną klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 10:58, lewak napisał:

PS3 jest najlepsze pod względem konstrukcji, ale ma najdroższe gry. X360 jest bardzo wadliwy,
a Wii to jedynie ciekawostka. Według mnie ten konsolowy wyścig wygra Xbox 360.


jak może zostać X360 zwycięzcą skoro mówisz i wiedzą to wszyscy że sprzęt jest wadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 11:54, Jarys napisał:

Sorki, za może laickie pytanie ale za bardzo się w temacie nie orientuję. Co się kryje pod
pojęciem "coś więcej niż konsola" ??


Odtwarzacz BluRay do filmów w jakości HD. Do X360 możesz co prawda dokupić HD-DVD, ale ten format póki co zdaje się przegrywać. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie by do PS3 podpiąć klawiaturę, mysz, zainstalować Linuxa i używać normalnie jako komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sony zawsze sie wolno rozpedza,ale przed swietami i tak sie juz szykuja ciekawe hity.Sony ostatecznie wyciagnie asa z rekawa ,gdzie ms bedzie musial wypuscic nowa konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie konsole spokojnie walczą. Ja i tak liczę, że w ich cieniu, spokojnie ale dynamicznie rozwijając się (co zresztą już teraz się dzieje) na nowego lidera wyrośnie PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 13:35, Mr Black napisał:

Niech sobie konsole spokojnie walczą. Ja i tak liczę, że w ich cieniu, spokojnie ale dynamicznie
rozwijając się (co zresztą już teraz się dzieje) na nowego lidera wyrośnie PC :).

PC zawszę był konkurencją dla obojętnie jakiej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 11:01, Klimos napisał:

> Piszą, że Xbox będzie się mało liczył na arenie konsol - a już wydawało mi się, że na
gwiazdkę
> kupię sobie właśnie tą konsolę :/
Ja właśnie kupiłem i nie żałuję. Chcesz pograć teraz - kupuj X360. Chcesz mieć coś więcej niż
konsolę i lubisz czekać - kup PS3, które w tej chwili nie ma zbyt wielu hitów i dopiero w bliżej
nieokreślonej przyszłości się powinno coś ruszyć.

pokaz mi w tym logike,PS3 w 2008 zacznie krolowac kiedy gry zaczna wychodzic, a o grach na x0 w 2008 cos bardzo cicho(czyzby koniczyla sie dobra pasa tej "konsoli") i powiedz mi czy nie lepiej dozbierac te 700-900zl zeby sobie kupic porzadna konsole ktora sie nie przegrzewa nie psuje itd. i nie trzeba placic za gre przez neta. choc zawsze zostaje poczciwe Wii ktore daje duzo funu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:45, deuser napisał:

> PS3 jest najlepsze pod względem konstrukcji, ale ma najdroższe gry. X360 jest bardzo wadliwy,

> a Wii to jedynie ciekawostka. Według mnie ten konsolowy wyścig wygra Xbox 360.

jak może zostać X360 zwycięzcą skoro mówisz i wiedzą to wszyscy że sprzęt jest wadliwy


Ale X360 jest tani. To ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest konsolowy test, a nie na platformy, więc PC i Macki nie mają się czego czepiać.....

Ale i tak czy siak, obstawiam na PS3, takim niepewnym koniem jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 10:10, Mściwój napisał:

E, tam. Według mnie to PS3 pójdzie do diabła, teraz mało kto ją ma, nie ma wielu dobrych gier
itp. Od początku ta konsola była skazana na porażkę.


co ty w ogóle teraz gadasz za głupotY?!?!??!?
jak to PS3 była skazana na porażkę?
a co?? już jest??!! jakoś nie widać.
weź nie pisz takich bzdur w przyszłości bo to zaczyna być wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:08, Mateusz9214 napisał:

pokaz mi w tym logike,PS3 w 2008 zacznie krolowac kiedy gry zaczna wychodzic, a o grach na
x0 w 2008 cos bardzo cicho(czyzby koniczyla sie dobra pasa tej "konsoli")

Proszę bardzo, logika jest dość prosta. O grach na PS3 jest dość głośno, bo wreszcie zacznie wychodzić coś wartego uwagi. Do tej pory było kilka dobrych gier, ale znakomitych pozycji jak na lekarstwo. Na X360 już jest sporo doskonałych pozycji i zapowiedzi nowych nie wywołują takiego echa. Przyjrzyj się planowanym premierom na PS3 - bardzo mało znajdziesz tam exclusive''ów, co oznacza, że większość gier wyjdzie także na X360.

Dnia 01.10.2007 o 14:08, Mateusz9214 napisał:

i powiedz mi czy nie lepiej dozbierac te 700-900zl zeby sobie kupic porzadna konsole ktora sie nie przegrzewa
nie psuje itd. i nie trzeba placic za gre przez neta.

Kupując konsolę kilka dni temu absolutnie nie kierowałem się ceną. Rozważałem także upgrade komputera, ale skończyło się na X360. Oferowała ona zdecydowanie więcej tytułów, w które chciałem zagrać. PS3 miało ich znacznie mniej. Nie mogę natomiast stwierdzić, że gdybym miał ponownie dokonać wyboru np. za rok, to byłby on identyczny.

Dnia 01.10.2007 o 14:08, Mateusz9214 napisał:

choc zawsze zostaje poczciwe Wii ktore daje duzo funu.

Są gusta i guściki... mnie po prostu sprzęt Nintendo jakoś nie leży. Ani DS, ani Wii. Jeżeli uznasz, że gama tytułów oferowanych przez tą konsolę jest lepsza, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:17, Beliar-13 napisał:

Najlepszym next-genem jest PC.

PC od kilku(nastu) lat nie ma nic do "powiedzenia". To na konsolach zarabia się ogromne pieniądze, a na PC wychodzą same konwersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:34, Grz3chu napisał:

PC od kilku(nastu) lat nie ma nic do "powiedzenia". To na konsolach zarabia się ogromne pieniądze,
a na PC wychodzą same konwersje


uwazam ze przesadzasz, PC trzyma sie swietnie i co rusz wychodza nowe gry :). Fakt, ze w konsolach drzemie wielki potecjal, ale gry na nie sa drogie no i maja tylko jedno zastosowanie - rozrywke. W przeciwienstwie do starego pieca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:17, SKIL napisał:

co ty w ogóle teraz gadasz za głupotY?!?!??!?
jak to PS3 była skazana na porażkę?
a co?? już jest??!! jakoś nie widać.
weź nie pisz takich bzdur w przyszłości bo to zaczyna być wkurzające...


Co znaczy "zaczyna być wkurzające"? To już człowiek nie może wypowiedzieć się na dany temat, powiedzieć, co o tym myśli, i jakie jest jego zdanie na ten temat, bo się jaśnie pan SKIL obrazi? Zresztą pokarz mi choćby 5 porządnych gier (oczywiście dostępnych w Polsce) na PS3. Poza tym PS3 kosztuje 2600 zł, a Xbox 360 Premium 1600. Tylko mi tu nie gadaj, że 1000zł oszczędności to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować