Zaloguj się, aby obserwować  
Rechh

Scigacz vs Quad

31 postów w tym temacie

Mam problem z wybraniem.... Qład lub scigacz prosze was o pocmoc cena do 4,500 zł co jest lepsze Qład czy scigacz wazne jest to ze Qład moze byc wielki ale scigacz nie zabardzo poniewaz jestem niski mam 15 lat;] wzrost 160cm........ Wazna tez jest predkosc Qład [jak jest taki ] to do 120 km lub nizej, scigacz tak samo. Prosze tez o podanie ewntualnie jakis linków moze byc z allegro lub innych Z góry dziekuje i prosze o odpowiedzi i podpowiedz;] ......;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:37, Rechh napisał:

Mam problem z wybraniem.... Qład lub scigacz prosze was o pocmoc cena do 4,500 zł co jest
lepsze Qład czy scigacz wazne jest to ze Qład moze byc wielki ale scigacz nie zabardzo poniewaz
jestem niski mam 15 lat;] wzrost 160cm........ Wazna tez jest predkosc Qład [jak jest taki
] to do 120 km lub nizej, scigacz tak samo. Prosze tez o podanie ewntualnie jakis linków moze
byc z allegro lub innych Z góry dziekuje i prosze o odpowiedzi i podpowiedz;] ......;]

no wez przestan z takimi pytaniami ;/ jedno z drugim sie wyklucza wiec nie wiem gdzie dylemat. quad w teren , scigacz na rowne asfaltowki. quadem nie powyprzedzasz srodkowym pasem, scigaczem nie pojezdzisz po blotnistych drogach - to chyba dosc proste. poza tym jak masz 15 lat to jeszcze prawka a1 nie masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:37, Rechh napisał:

Mam problem z wybraniem.... Qład lub scigacz prosze was o pocmoc cena do 4,500 zł co jest
lepsze Qład czy scigacz wazne jest to ze Qład moze byc wielki ale scigacz nie zabardzo poniewaz
jestem niski mam 15 lat;] wzrost 160cm........ Wazna tez jest predkosc Qład [jak jest taki
] to do 120 km lub nizej, scigacz tak samo. Prosze tez o podanie ewntualnie jakis linków moze
byc z allegro lub innych Z góry dziekuje i prosze o odpowiedzi i podpowiedz;] ......;]



Zależy do czego potrzebny ci motor- mniemam, że raczej będziesz jeździł nim po ulicy, więc w takim wypadku quad odpada, bo to pojazd typowo terenowy i źle się go prowadzi po asfalcie (podobno, quadem jeździłem tylko po piachu). Natomiast ścigacz raczej nie nadaje się do jazdy po wertepach, więc sam wybierz co ci potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:39, Grucha91 napisał:

> Mam problem z wybraniem.... Qład lub scigacz prosze was o pocmoc cena do 4,500 zł co
jest
> lepsze Qład czy scigacz wazne jest to ze Qład moze byc wielki ale scigacz nie zabardzo
poniewaz
> jestem niski mam 15 lat;] wzrost 160cm........ Wazna tez jest predkosc Qład [jak jest
taki
> ] to do 120 km lub nizej, scigacz tak samo. Prosze tez o podanie ewntualnie jakis linków
moze
> byc z allegro lub innych Z góry dziekuje i prosze o odpowiedzi i podpowiedz;] ......;]

no wez przestan z takimi pytaniami ;/ jedno z drugim sie wyklucza wiec nie wiem gdzie dylemat.
quad w teren , scigacz na rowne asfaltowki. quadem nie powyprzedzasz srodkowym pasem, scigaczem
nie pojezdzisz po blotnistych drogach - to chyba dosc proste. poza tym jak masz 15 lat to jeszcze
prawka a1 nie masz..


No dobra ale mi to wszystko jedno che abyscie mi pomogli co lepiej wybrac u mnie jest blotnisto i jest asfalt;] mi to obojetnie ale chodzi o to co bardziej np. podrywa laski albo os w tym stylu....;] jak ktos ma pomysly na motor prosze mi pomuc jak na qlada tez prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:42, SlimPole napisał:

> Mam problem z wybraniem.... Qład lub scigacz prosze was o pocmoc cena do 4,500 zł co
jest
> lepsze Qład czy scigacz wazne jest to ze Qład moze byc wielki ale scigacz nie zabardzo
poniewaz
> jestem niski mam 15 lat;] wzrost 160cm........ Wazna tez jest predkosc Qład [jak jest
taki
> ] to do 120 km lub nizej, scigacz tak samo. Prosze tez o podanie ewntualnie jakis linków
moze
> byc z allegro lub innych Z góry dziekuje i prosze o odpowiedzi i podpowiedz;] ......;]



Zależy do czego potrzebny ci motor- mniemam, że raczej będziesz jeździł nim po ulicy, więc
w takim wypadku quad odpada, bo to pojazd typowo terenowy i źle się go prowadzi po asfalcie
(podobno, quadem jeździłem tylko po piachu). Natomiast ścigacz raczej nie nadaje się do jazdy
po wertepach, więc sam wybierz co ci potrzebne...


THX;] jeszce jak mi doradzisz jaki qład i link mi wyslisz albo jaki motor to jestes heros;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak chce motor scigacza dochodzadzy predkosc 120 km cena do 4,500 niski nie za duzy to co mi poradzicie jakie marki a moze ktos zna jakis link albo mi pomoze szukac na allegro bo mnie juz glowa boli od tego szukania.....;/ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:44, Rechh napisał:

THX;] jeszce jak mi doradzisz jaki qład i link mi wyslisz albo jaki motor to jestes heros;]


No to chyba nie jestem heros ;p bo w temacie motorów nie siedzę na tyle, żeby bardziej znać się na poszczególnych modelach. Poza tym wolę choppery ;p

BTW

Dnia 01.10.2007 o 20:44, Rechh napisał:

mi to obojetnie ale chodzi o to co bardziej np. podrywa laski albo os w tym stylu....


Heh, myślę że wiele dziewczyn nie wyrwiesz, jak będziesz siedział zabłocony po kolana na brudnym czterokołowcu :) Lepiej kup ścigacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:51, Rechh napisał:

No dobra a jak chce motor scigacza dochodzadzy predkosc 120 km cena do 4,500 niski nie za duzy
to co mi poradzicie jakie marki a moze ktos zna jakis link albo mi pomoze szukac na allegro
bo mnie juz glowa boli od tego szukania.....;/ ;]


Skuter :| albo motorynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:54, Grucha91 napisał:

> No dobra a jak chce motor scigacza dochodzadzy predkosc 120 km cena do 4,500 niski nie
za duzy
> to co mi poradzicie jakie marki a moze ktos zna jakis link albo mi pomoze szukac na allegro

> bo mnie juz glowa boli od tego szukania.....;/ ;]

Skuter :| albo motorynka


prosze pana niestety nie jestem zainteresowany pana propozycja;/;/;/;/ motorynke mialem simsona mialem skutera mialem znudzilo mi sie chce cos nowego ;/;/;/ nie lubie takich postów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:53, SlimPole napisał:

> THX;] jeszce jak mi doradzisz jaki qład i link mi wyslisz albo jaki motor to jestes heros;]

>

No to chyba nie jestem heros ;p bo w temacie motorów nie siedzę na tyle, żeby bardziej znać
się na poszczególnych modelach. Poza tym wolę choppery ;p

BTW
> mi to obojetnie ale chodzi o to co bardziej np. podrywa laski albo os w tym stylu....

Heh, myślę że wiele dziewczyn nie wyrwiesz, jak będziesz siedział zabłocony po kolana na brudnym
czterokołowcu :) Lepiej kup ścigacza.


A mółgbys mi doradzic jaki tenm scigacz moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:51, Rechh napisał:

No dobra a jak chce motor scigacza dochodzadzy predkosc 120 km cena do 4,500 niski nie za duzy
to co mi poradzicie jakie marki a moze ktos zna jakis link albo mi pomoze szukac na allegro
bo mnie juz glowa boli od tego szukania.....;/ ;]

Ja polecę:
a) Słownik ortograficzny
b) prawko klasy A1
i wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No macie koledzy rację, że to dziwny dylemat.

Ja bym wybrał Quada, bo mieszkam w pobliżu takich wyboisto - piaszczystych terenów, nie wiem jak Ty... Choć i do niemieckiej granicy niedaleko, tobym sobie pośmigał po ich autostradach... Hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:13, hans olo napisał:

Sprawa prosta temat do zamknięcia. Jeżdżenie zarówno quadem jak i motocyklem w wieku 15 lat
jest NIELEGALNE!!!


Qładem moze kazdy jezdzic ale po ulicy nie mam zamiaru jezdzic bo sie nie da go zarejestrowac a na motorze mam karte motorowerową i do p[ojemnosci 50cm3 moge jezdzic po ulcy.....;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:13, hans olo napisał:

Sprawa prosta temat do zamknięcia. Jeżdżenie zarówno quadem jak i motocyklem w wieku 15 lat
jest NIELEGALNE!!!

Ech... o pojemności powyżej 50 ccm

@ Rechh A może coś pomiędzy? Enduro, np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować