Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na 10 lat Fallouta

48 postów w tym temacie

# All submissions must be submitted via the official Contest page and received during the Contest Period, and must be in English. Entries must be submitted in jpg, gif, or png format only. Maximum size: 90 kb. Maximum dimensions: 100 pixels x 100 pixels. Submit your entry using the official entry form found upon acceptance of these Official Rules (see bottom of page) . No other method of entry will be accepted.

Więc obrazek też musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz mam dwie opcje... czy wykorzystać jedna za postaci jakie juz w gierce wylansowałem i przetestowałem, czy puścić wodze fantazji i zmontować immortal warriora ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj mam dzień, najpierw rejestracja do komisji przedpoborowej, a teraz to, miło mieć 18 lat na karku ;P
A sam konkurs ciekawy pewnie wezmę w nim udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:22, król hugo 3 napisał:

Więc obrazek też musi być


Może, ale nie musi, można wybrać jeden z gotowych. W regulaminie nie ma słowa o ograniczeniu dostępu do konkursu ze względu na miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby bethowi brakowalo pomyslow ? czy moze chce sobie zrobic reklame :]

wg mnie lista perkow z F:T jest bardzo dobra - jak juz cos dodawac to cos niezwykle dobrze wywazonego, ale czy gracze podołaja ? Mam nadzieje ze na gram.pl ukaze sie rozwiazanie - bo pamiec mam krotka i zapomne po tygodniu ze konkurs w toku a wyniku jestem baardzo ciekaw... no i ciezko jest zrobic perka do gry ktora nie wiadomo jak bedzie wygladac - no wiadomo ze to shoter :/

i to sie juz w glowie nie miesci - gdzie sa moderatorzy bo ja zabardzo nie rozumiem co wnosi do dyskusji komentarz "fajnie ale nie mam 18 lat" bo imo nic nie wnosi, na dotychczasowe 14 kometarzy (tyle bylo gdy rozpoczalem pisanie) 5 jest na temat "fajny konkurs, ale nie mam 18 lat" i to cale przeslanie tych osob - wiec chyba cos tu jest nie halo. BTW jak ja sie nie lapalem na kategorie wiekowe to nie odczuwalem potrzeby wyplakania sie w komentarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Respect dla fanów Fallouta, ale nie mam pojecia o co w tym konkursie chodzi :P Z gier Bethesdy mimo wszystko wolę TES Series :P a już w szczegolnosci TES IV Oblivon. Jak bedzie konkursiwo związane z tą grą, to powalczymy. Ten konkurs zostawiam Fall''owcom :P
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować