Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - najpierw mocna pozycja na PeCetach, potem ewentualne konwersje

59 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 13:51, Bratek196 napisał:

Najlepiej jak Crysis w ogóle się nie ukaże na konsole, bo gdyby cyrtek tak zrobił to znaczyłoby
że goni go do pieniędzy i ma PC gdzieś.

Tak! Masz rację! Moim zdaniem Crysis powinien być darmowy i twórcy w ten sposób powinni pokazać, że nie zależy im na pieniądzach tylko na tworzeniu bardzo dobrych gier! W ogóle do każdego pudełka Crysis powinna być dołączona karta graficzna GF8800 by twórcy pokazali, że nie mają PC gdzieś...

To mi przypomina o fanbojach , bodajże Konami czy Capcomu, którzy wystosowali petycję do firmy by ta zaprzestała tworzenia konwersji swoich gier...

Co mnie to obchodzi, że Crysis wyjdzie na konsolę? Czy to jest powód do zmartwień? Czy to godzi w moją dumę gracza PC? Czy może powinienem się cieszyć, że twórcy dobrego produktu zarabiają na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 12:40, Beliar-13 napisał:

A ja nie chcę nikomu oddać Crysisa, niech zostanie naszym exclusivem na PC! No ale nie będę
taki, niech na konsolach też sobie pograją ;]


Heh, masz jakis problem? Pies ogrodnika?
Ja jestem przeciw jakiejkolwiek ekskluzywnosci. Niech kazdy ma mozliwosc zagrania w to co chce na swojej platformie (wiem, ze to nierealne, ale...).

@Hallas zgdadzam sie z toba w zupelnosci. /bow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 12:59, Nekromantik napisał:

> Ja wątpię w powodzenie tego shootera :P
> AS konsolowcy mimo wszystko niech sie odwalą, mają swoje exclusivy :P

Crysis kontynuuje tradycje Dooma3 (wymuszacza hardware oraz software) To jak się sprzeda, czy
odniesie sukces ta propaganda, dla M$u jest mało istotne, ważne jakie będą skutki tej rewolucji.
Crysis może zostać spiracony, ale dochód ze sprzedaży gry na PC jest niewielki w porównaniu
z morzem umów, jakie zawarli producenci. Takie gry już od dawna nie mają zadania bić rekordów
w sprzedaży, tylko rozejść się w wielkim rozgłosie za pośrednictwem piractwa, internetu, by
zaatakować portfele z każdej strony.


Ja też uważam , że jedynym powodem , że rynek PC gier jeszcze jako tako funkcjonuje jest zmuszanie właścicieli pieców do ciagłego ulepszania swoich sprzetów a tym samym zdzierania z nich kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 13:04, Grz3chu napisał:

To było pewne!
i tak w to nie zagram, bo mnie ten cały Crysis nie interesuję, a poza tym będzie Killzone 2
;-]


Już dawno wszystkie najlepsze strzelaniny FPP są na konsolach ;)
Za to PC ma Tibię itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę już pierwsze oznaki tego, że za chwilę ten wątek zaroi się od mitów, stereotypów, domysłów oraz, a może przede wszystkim, fanbojów.
Wybywam z niesmakiem i pełną prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe pierwszy raz słyszę tą pogłoskę ze CryEngine2 nie radzi sobie na konsolach, moim zdaniem była taka pogłoska bo konsole nie radzą sobie z tym enginem ];> A tak na poważnie to czekam na tą grę jak kiedy czekałem na Dooma3 czyli nie mogę się doczekać :P Pozdro dla fanów Far Cry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko jedno czy gra trafi na konsole ponieważ o wiele bardziej wolę grać w shootery na PeCetach.
Jestem prawie pewny ,że ta gra będzie wspaniała i czekam na nią z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na konsole do dla dzieci do lat 15 są bardzo uproszczone , mało rozbudowane, i dziecinnie łatwe dla starych wyjadaczy pecetowych, gry przeniesione z konsol na PC to zasze porażka.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słusznie że Crysisa narazie nie będą wypuszczać na konsole. Konsolowcy mają w co grać, a jak będzie sie wypuszczać na konsole wszystko jak leci to woda sodowa im do głów uderzyyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie przenoszą Crysisa na konsole, nie mam nic przeciwko. Według mnie najlepiej by było, gdyby wszystkie tytuły były multiplatformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRASS71---> Jest dużo bardzo rozbudowanych gier na X360 i z dobrym poziomem trudności Auto Aim praktycznie wyginął więc się trzeba nieźle wysilić w niektórych grach , dopiero z xboxem360 zacząłem przygodę z konsolami na poważnie, 2 lata wcześniej miałem PS2 ale szybko odpuściłem , a na PC gram już prawie 10 lat a na X360 rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spadówa, wara! Konsolowcy mają swoje Halo 3 i MGS 4, i niech w te gry grają:)

Gdyby jednak producenci Crysisa zdecydowali się na tworzenie konwersji, byłyby one w pełni zoptymalizowane do możliwości sprzętowych danej konsoli.
Czytaj: Konsole nie mają takich możliwości sprzętowych jak karty pokroju GF 8xxx, więc będziemy musieli "wykastrować" grę, aby konsole ją udźwignęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować