Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, tańszy model PS3 potwierdzony

100 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Sony oficjalnie oświadczyło, że wprowadzi do sprzedaży nowy model konsoli PlayStation 3 - z dyskiem o pojemności 40 GB, bez wejść na karty pamięci i... pozbawiony opcji wstecznej kompatybilności. Te wady powinna wszystkim rekompensować cena, która w Polsce wyniesie 1599 zł. Jego premiera w Europie zapowiedziana jest na 10 października.

Przeczytaj cały tekst "Nowy, tańszy model PS3 potwierdzony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:19, xbit71 napisał:

No niby jest obniżka - ale ja czekam na tańszą konsolę. :D

Rany, ja bym na waszym miejscu sie cieszył ze sony chociaz odrobine zrzuciło z ceny.
Ale rzeczywiscie, cena troche za duza patrzac jak okroili dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak wy ale sie bardzo ciesze z tej obnizki. Inni wypisuja ze w tej wersji 40 Gb jest maly dysk i nie ma mozliwosci grania w gry na PS2. To jest wersja konsoli dla nie zabardzo zapalonych graczy i dla tych którzy gier z ps2 nie mają :D Ale najbardziej mnie cieszy obnizka starter packa bo bardzo chcialbym go sobie kupic. Wole doplacic 400 zł i miec drugiego pada , dwie IMO zajebiste gry i oczywiscie lepiej wyposażoną konsole. A jak sie dorze poszuka to starter packa mozna znaleźć za 1800 zł i to jest extra bo wole za tyle kasy miec komplet PS 3 niz Xboxa który chodzi głośno jest awaryjny i ma maly dysk i wogule. Sony super zrobiło że wprowadzili tą obniżke i ciekawe jak sie teraz zachowa Microsoft. Szkoda tylko ze kasy mam tylko na 1/4 starter packa :(

PS.Mam pytanie. Czy taki motorstorm jak gralem w media markcie odbiera tak pięknie dlatego ze to jest telewizor LCD z HD ? A na zwyklym 21 cali :D to jak bedzie to wygladalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 10:38, ParkerPC napisał:

PS.Mam pytanie. Czy taki motorstorm jak gralem w media markcie odbiera tak pięknie dlatego
ze to jest telewizor LCD z HD ? A na zwyklym 21 cali :D to jak bedzie to wygladalo ?


Na zwykłym też ładnie wygląda, chociaż ja grałem na 27 cali, więc nie wiem, jak będzie wyglądac na 21'', ale pewnie też nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niektóre cięcia wcale nie wynikały z obniżki ceny. Co zmieni liczba portów USB ?? Czy wejście USB jest aż tak drogie, żeby zamiast 4 dawać 2 ?? Taka taktyka sony nie bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 10:51, kuba9876543210 napisał:

nie, nie chodziło mi o gry, lecz o konsolę PS3.


Nawet jak wprowadzi, to nie sądzę by była w jakiejś super rewelacyjnej cenie. Tak jak sytuacja ma się z dostępnymi obecnie konsolami. Za tyle samo można spokojnie znaleźć w zwykłym fizycznym sklepie, a szperając po necie, możne wyszukać znacznie bardziej atrakcyjną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować