Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, tańszy model PS3 potwierdzony

100 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 12:03, Sephirath napisał:

Ajajaj... 1,5k to "tańszy"? :(


Proponuję Game Boya Advanced - jest naprawdę DUŻO tańszy i na dodatek - przenośny. :D

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:36, Kurammi napisał:

Obniżki cen gier nie będzie, ponieważ za granicą ceny gier na konsole są równe z cenami gier
na PC.

Nie, nie są.
Ceny gier na konsole zawsze były i będą większe niż ceny gier na PC bo kupując grę płacisz jakiś tam fragment raty za konsolę, która jest sprzedawana poniżej kosztów produkcji.
Przykłady:
Medal of Honor Airborne (sugerowane ceny detaliczne w funtach brytyjskich): PS3 - 50, PC - 35, Xbox - 50.
Half life 2: The Orange Box ( - || - ): Xbox - 50, PC - 35, PS3 - 50;
Bioshock ( - || - ): Xbox - 45, PC - 35.
GRAW 2 ( - || - ): PS3 - 50, Xbox - 50, PC - 35.
World in Conflict ( - || - ): PC - 40, Xbox - 45,
Clive Barker''s Jericho ( - || - ): PC - 30, Xbox - 50, PS3 - 50.

Fanboje konsolowi natomiast mają natomiast tendencję do porównywania cen gier konsolowych znalezione gdzieś na Allegro z cenami sklepowymi gier PC - to tak w ramach ostrzeżenia, gdyby ktoś wam próbował udowadniać, że gry na konsole kosztują tyle samo co gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fantastycznie, czekałem na obniżkę Starter Pack''a no i się doczekałem; miło będzie postawić PS 3 obok Wii; ale to dopiero na święta; a Xbox nie dla mnie, wole konsole z przyszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam problem... czy kupic Xboxa360 Premium czy nie okrojone PS3 ...
Ceny gier miedzy tymi dwoma konsolami sa raczej takie same wiec nie ma co pisac "łeee na xboxa gry sa tansze" bo tak nie jest.
Glownie zalezy mi na tym zeby kupic Rock Band''a no ale na ps3 ma tez wyjsc wiec juz dostaje zawrotow glowy i nie wiem na co sie decydowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 11:55, amellas napisał:

Brak wejśc na karty pamięci oznacza brak save''owania?? Oby nie...


Nie. Save''y zapisuje się na dysku twardym.

Było drogo narzekają, jest tanio narzekają.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sądzę, że PS3 bez wstecznej kompatybilności jest upośledzona i nie chcę mieć wybrakowanej PS3 dlatego jak kupię to tylko najdroższą i najbogatszą wersję. I napewno nie kupiłbym PS3 i PS2 dlatego chcę mieć wsteczną kompatybilność. Więc ta oferta mnie nie dotyczy chodź przyznam cena całkiem całkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompatybilność wsteczną to ja mam dzięki PS2 :), więc aż tak mi na tym nie zależy (a pewnie itak po zmianie np. lasera da się to ominąć, hakerzy nie śpią). Te 20GB da się jeszcze przeboleć, tak samo jak USB. A święta coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, a teraz policzmy: mniejszy dysk - 20$, brak czytnika kart - 10$, brak portów USB - 20c, brak wstecznej kompatybilności - bezce... eee... programowo wycięte. To ja się pytam dlaczego droższa wersja tyle kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 10:38, ParkerPC napisał:

PS.Mam pytanie. Czy taki motorstorm jak gralem w media markcie odbiera tak pięknie dlatego
ze to jest telewizor LCD z HD ? A na zwyklym 21 cali :D to jak bedzie to wygladalo ?


Granie na PS3 ma !tylko! sens gdy masz LCD HD bo na zwykłych nawet najlepszych crtekach grafa jest słaba (wiem bo widziałem/grałem) i zwyczajnie nie docenisz jej walorów. Np: taki Motorstorm (który swoją drogą jest jak dla mnie cieniutką grą--dużo wiecej miodu jest choćby w Burnoutach) na zwykłym ale bardzo dobrym TV niczym NICZYM nie powalał graficznie. Dopiero gdy grę ujrzałem na LCD wtedy po troszku zrozumiałem czemu ludziska mają hopla na punkcie tej gry. A co do Resistance to to tez nie jest super gra (takie Halo 3 zjada ją na śniadanie i to bez popitki) ale pograć sie da, chociaż grafa jest raczej słaba. To tyle, mam nadzieje ze udało mi sie odpowiedziec na twoje pytanie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tego że do całkiem taniej konsoli trzeba kupować gry po 250zł. Kupię 6 gier i już wydałem tyle ile ta konsola kosztuje. Bez obniżki cen gier nie zatrzęsą rynkiem gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować