Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzień urodzin gram.pl dobiega końca, ale to jeszcze nie wszystko...

122 postów w tym temacie

Pewnie że nie ! Nawet będziemy dumni z Siebie, że ktoś "Taki" korzysta z naszych... no i nie wiem co dalej :-P Uslug ? Pomysłów ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephi, świetny pomysł:D Imieniny... Więcej imprez, wiecej zabawy, więcej spotkań:D Edycja postów także fajny pomysł. Tylko nie wiem czemu nie zagrałem w Guitar Hero II. Muszę to nadrobić:P A Dziadu oszukuje w PES''a :P

To i ja muszę wyedytować, a co:P Rewanż z Dziadem w PES'a obowiązkowy! Nasz mecz najciekawszy był:P No i ze Spaykiem muszę jeszcze raz zagrać, bo raz przegrałem, a potem remis:P I Piotrek musi nam pośpiewać, a potem wszyscy na eyetoy i mamy gramowe upośledzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:10, Soleila napisał:

EEE... Pośród moich licznych talentów nie ma tego właśnie. WYKLUCZONE! :) Ale dziękuję ;)


Proponuję taki układ...
Ja za rok na zjazd biorę gitarę i coś tam zagram, ale pod warunkiem, że Ty przyjedziesz i nam zaśpiewasz...
Co Ty na to? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:30, Furrbacca napisał:

> EEE... Pośród moich licznych talentów nie ma tego właśnie. WYKLUCZONE! :) Ale dziękuję
;)

Proponuję taki układ...
Ja za rok na zjazd biorę gitarę i coś tam zagram, ale pod warunkiem, że Ty przyjedziesz i nam
zaśpiewasz...
Co Ty na to? ;P


Okej. Pożałujecie tego układu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:31, Soleila napisał:

Okej. Pożałujecie tego układu ;D


O tak, ja uczę się grać od paru lat, byłem na paru występach... Jeszcze troszeczkę się podszkolę w bardziej znanych utworach...
Muehehehehe.

BTW - widzicie jak należy przekonywać...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:32, Baal Namib napisał:

Nikt nie będzie żałować ! :-) Ja mogę perkusję przywieźć :D co wy na to ? ;-P

A gdzie ty to wsadzisz? ;]...

Soleila: Już wiadomo kto zabrał mikrofony do SingStara... ;> Zaśpiewać nie chciała, no.

Cholerka, to jakieś dźwiękoszczelne pomieszczenie na zjazd będę musiał wynająć, po co niewtajemniczeni mają cierpieć... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:38, SadraX napisał:

> Nikt nie będzie żałować ! :-) Ja mogę perkusję przywieźć :D co wy na to ? ;-P
A gdzie ty to wsadzisz? ;]...


Przemyci się, jak miałbym ze Stworem, lub Wojmanem wracać, to się zawsze coś znajdzie ! ;-)

Dnia 07.10.2007 o 15:38, SadraX napisał:

Soleila: Już wiadomo kto zabrał mikrofony do SingStara... ;> Zaśpiewać nie chciała,
no.



To mieliście SingStara ?! no nie ... Ja też chce ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:40, Baal Namib napisał:

To mieliście SingStara ?! no nie ... Ja też chce ;-P

No ale lipa była, bo ''ktoś'' mikrofony zwinął i z SingStara nici... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zmiany na naszej kochanej stronce. Gram.unity już przeglądnąłem, witrynę i gramsajta zaraz obejrzę. Być może uznacie mnie za nooba. Ale ludzie jak się edytuje te posty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 17:16, Doktor14 napisał:

Fajne te zmiany na naszej kochanej stronce. Gram.unity już przeglądnąłem, witrynę i gramsajta
zaraz obejrzę. Być może uznacie mnie za nooba. Ale ludzie jak się edytuje te posty???


Jak napiszesz posta to w ciągu 5 minut możesz go edytować przy url i odpowiedz jest też edytuj
np. jak popełnisz błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 17:16, Doktor14 napisał:

Fajne te zmiany na naszej kochanej stronce. Gram.unity już przeglądnąłem, witrynę i gramsajta
zaraz obejrzę. Być może uznacie mnie za nooba. Ale ludzie jak się edytuje te posty???

jak napiszesz sobie posta to przez 5 minut masz taki przycisk tuż koło "odpowiedz" i "url" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 18:23, Baal Namib napisał:

I co z tą zabawą Solciu ? ;-)


No właśnie Solcia, no właśnie :>
Takto kazała siedzieć na tym Graszu, no to siedze, ależbym coś z tego miał? :P
SOLCIA! Ja chcę zabawkę, ja chcem zabawkęeee...
Oj żeby tylko to co Marr mówi sie nie potwierdziło, oj żeby nie, bo bedzie kara, duzia kara ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, miałem niecny plan zniszczenia wszystkich w Singstara, niestety ktoś niecnie podebrał mikrofony ;) Czekam na filmiki, wszystkie z eyetoyem w roli głównej są fenomenalne, choć wstyd trochę, że jestem w nich na pierwszym planie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a ja urodziny gram.pl mogłem obchodzić co najwyżej nad książkami...
Na przyszłość będę pamiętać, żeby nie pyskować do mamy... :/ Takie szlabany, jak ten, który właśnie dobiega końca,czyli 3-dniowe, powinny być zakazane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po urodzinach Gram.pl...
Dla niektórych, na pewno był to ciekawy weekend dla innych nie za bardzo.
Ja osobiście, zaliczam się do tych drugich...
Gdyż, edycja postów która została "uruchomiona" wcale moim zdaniem nie jest potrzebna - pamiętam jak Ekipa Gram.pl zarzekała się że nigdy takiej opcji nie wprowadzą.
Gram.unity - też nie potrzebne, moim zdaniem.
Choć GS Ekipy Gram jest fajnym pomysłem - ciekawe jak będzie się rozwijał.

Co do konkursów - to wszystkie 3 konkursy, były (są) tylko dla użytkowników z dużym stażem na Gram.pl.
Mi to nawet pasuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować