• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikki77

Settlers IV

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam

Jedyne co może nie być nie do końca jasne to zabranie 10 osadników, ja wziąłem 10 złodziei i udało mi się skończyć ten etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja brałęm najpier 10 pionierów, potem 10 zlodzieji a potem nawet woz do zakladania kolnii... jestem w zielonym obszareze i g..... -_- tkwie w tym glupim obszarze juz z 3 h :/ co jak co ale zeby dawac nie jasne zadanie to ja pier.... Ludzie help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2005 o 17:51, Nikki77 napisał:

Pierwsza misja Trojan-wykonałam wszystkie polecenia, jestem na zielonym obszarze i nic się
nie dzieje!!! Pomocy

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8017&u=658 tu jest temat dotyczący wszystkich części settlersów więc proszę poszukaj najpierw a potem zakładaj temat.

Link Podany Temat Do Zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

o ja pierd.... co to za kosmiczne forum -_- żeby w jednym temacie zadawac wszyztkie pytania, przecież to chore, 2 razy trudniej znalesc odpowiedz na pytanie. Byłem mode i adminem na nie jednym forum, ZAWESZE pytanie powinno byc w oddzielnym temacie chyba ze ktos juz taki załozyl, w temacie powino byc juz podane pytanie by latwiej bylo znalesc je za pomocą opcji szukaj.... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2007 o 11:48, Pablo1517 napisał:

o ja pierd.... co to za kosmiczne forum -_- żeby w jednym temacie zadawac wszyztkie pytania,
przecież to chore, 2 razy trudniej znalesc odpowiedz na pytanie. Byłem mode i adminem na nie
jednym forum, ZAWESZE pytanie powinno byc w oddzielnym temacie chyba ze ktos juz taki załozyl,
w temacie powino byc juz podane pytanie by latwiej bylo znalesc je za pomocą opcji szukaj....


Nie zgodze sie. Po pierwsze ludzie musieli by nazywac temat tak zeby mozna go pozniej bylo latwo znalesc, a jak widac nawet ty tego nie zrobiles poprawnie (nie jest napisane pytanie w temacie ani czy gra dotyczy dodatku czy podstawki).
Pozatym na Forach o jednej grze tak mozna zrobic, ale na forach o wszyskim byly by tysiace tematow jakby kazdy problem byl w osobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2007 o 12:51, Pablo1517 napisał:

a co moze to ja ten temat napisałęm -_-?


O zobaczcie...
http://images20.fotosik.pl/117/35d049fe0ea33ad2.jpg
i zastanawia mnie dlaczego nie działa :/ w 3 w jednym promie mam 1dowodce i 10 ryców 3 poziomu, w drugim dowódca+10 łuczników 3 poziomu w trzecim dowódca + katapultierzy 3 poziomu, w czwartym 10 złodzieji, w 5 wóz do zakłądania kolonii i w 6 mam 10 pionierów -_- już nie wiem co robic... stoje tak od 3h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pablo, my się chyba trochę nie rozumiemy :) Ten temat jest bardzo pomocny i tego "chorym" bym nie nazwał, nie musisz przeszukiwać całego tematu, jeżeli masz pytanie to po prostu je tam zadaj, zawsze się staram systematycznie odpisywać. Tak więc myślę, że ten temat pełni największą funkcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować