Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bill Roper o Diablo III

46 postów w tym temacie

DIII gdyby specjalnie daleko odeszło od tradycji II raczej nie zrobiłoby wielkiej furory, tak sądzę.

Parafrazując faceta odpowiedzialnego za Falllouta III: Nie da się zrobić sequela kultowej serii w wiele lat po niej.

W sumie się z tym zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Bill Roper, były członek Blizzarda, a obecnie szef Flagship Studios, opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów, jak jego zdaniem wyglądać będą prace nad Diablo III. Niebagatelną rolę w tym procesie, jak to zwykle bywa w przypadku Zamieci, odegrają wg niego sami gracze i stawiane przez nich wymagania.

Przeczytaj cały tekst "Bill Roper o Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem wielką nadzieję że pojawi się Diablo3, ale teraz, kiedy osób odpowiedzialnych za Diablo 1 i 2 już dawno nie ma w Blizzardzie to przecież nie będę czekał na ten tytuł bo w nazwie ma ''Diablo''. Tym bardziej że WoW na którego BARDZO czekałem znudził się po 2 miesiącach.

Orientuje się ktoś czy ludzie którzy przeszli do AreaNet (Ci od GuildWars) też byli z Blizzart North? Czy z drugiego studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard uwielbia kaza graczom czeka wiele lat na jakąś grę a szczególnie następne jej części trzymając graczy i ich portfele w niecierpliwości.
Tym razem jednak aby Diablo 3 mało szansę zaistnie musiałoby pokonac po pierwsze Titan Questa pod względem graficznym, a szczególnie boskiego Hellgate: London, który jak na razie jest jak dla mnie i wielu innych osób następcą dotychczasowego Diablo i Diablo 2, tylko że ten następca pobił swych poprzedników mocno i wbił ich w ziemię, a stare Diablosy to przecież kult.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 10:46, Sephirath napisał:

Parafrazując faceta odpowiedzialnego za Falllouta III: Nie da się zrobić sequela kultowej serii
w wiele lat po niej.

W sumie się z tym zgadzam :)


Dlaczego sie nie da , a Metroid Prime ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Hack&Slash w jakiego grałem :D Fanatykiem może nie jestem, ale super gierka. Racja to nie typowy RPG, a właśnie h&s. Och DIablo III. Marzenia na szczęście są za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Choć Blizzard nie wspomniał nawet słowem o tym, że Diablo III jest w produkcji, co pewien czas pojawiają się wypowiedzi ludzi z branży, którzy przedstawiają swoje wizje trzeciej części legendarnego RPG-a."

Uh... legendarne moze byc ale rpg? Wiec Starcraft to strategia turowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie Diablo III już powstaje :)) wyssane z palucha, ale tak mi sie wydaje, bo po co robiliby taką zadyme wokół tej gry.. Blizz milczy bo ma prace do wykonania i wyjdą z takim newsem jak prace będą na ukończeniu by nikogo nie stresowć faktem jak ona ( gra ) długo powstaje.. mówie Wam - będzie GIT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś co ma seria Diablo do rpg? Przecież to zwykły hack & slash. Anyway...Blizzard jakby zaczął pracę nad Diablo 3 to na pewno fanów by nie zawiódł. Przykładem zresztą jest Star Craft 2, wszystko po staremu tylko nowa grafika i trochę nowych jednostek. Szkoda, że te ludzie co robią F3 nie myślą jak ludzie z Blizzarda ;/ i fanów mają w (_|_).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to zaczyna męczyć - programiści powinni robić gry po swojemu z małymi wtrąceniami od fanów, a nie opierać gry wyłącznie na tym co chcą ludzie - wtedy nie ma tego elementu świeżości, zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować