Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - polska wersja filmu o lokacjach!

97 postów w tym temacie

Może niektórym grafika nie pasuje ale nie jet to CryEngine od Crysisa tylko pani Aurora, którą tak przerobili polscy programiści ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 17:05, Thandruil napisał:

Ten filmik to nic nowego, na życzenie fanów został dograny polski podkład. Wszystkim, którym
nie podoba się głos Tomka Gopa, na uspokojenie powiem, że w grze go nie usłyszycie. Tak że
bez obaw :)

a dla jeszcze wiekszego uspokojenia ja moge dodac, ze lektor filmikow na IDG.pl jest duuuzo gorszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie znalazłem czas aby obejrzeć. Naprawdę dobry filmik. Największe wrażenie zrobiło na mnie to ogromne miasto.Grafika też wygląda świetnie. Na szczęście już niedługo premiera gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scorpik jak zwykle wykonał fenomenalną robotę. Chwała mu! Może w końcu po 10 latach zmieni się lider na mojej osobistej klasyfikacji najlepszych soundtracków wszechczasów :) Szanse są. Aha, czy będzie możliwe dostanie gdzieś pełnej, ponad trzy godzinnej ścieżki? Bo jednopłytowy skrót mnie nie zadowala :P
Zirytował mnie nieco obraz całych hord potworów pałętających się po bagnach, gdyż jest to ciut sprzeczne zarówno z książką, jak i po prostu zwykłą logiką (no bo co one mają niby jeść, skoro już wszystko dawno zostało zagryzione - korzonki?). Aczkolwiek w samej grze nie przeszkadzało to zbytnio :) Wielki plus za to, że to chyba pierwszy RPG, w którym miasto wygląda rzeczywiście jak miasto (Omikrona nie liczę).
Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajajaj, tym filmem to sie mocno rozczarowalem.
-grafika duzo gorsza niz na screenach i poprzednich filmach, czyzby tamte byly tuningowane? nieladnie
-te stwory na bagnach, nie dosc, ze jakos tak ich duzo, jak juz zauwazyl siepu, to na dodatek ruszaja sie jakos tak nienaturalnie
zaczynam miec coraz gorsze przeczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2007 o 16:44, Sand Wraith napisał:

Zastanów się co piszesz. Przecież to chyba dobrze, że czytelnictwo w Polsce rośnie, nawet jeśli
jest to zasługa gry komputerowej. Sam przeczytałem opowiadania i sagę niedawno, a to z uwagi
na fakt że zawsze czytałem szkolne lektury i na inne książki nie miałem zwyczajnie czasu (a
teraz jeszcze więcej młodym dowalili <lol>). Btw. ja nie wiem jak w tym kraju ma się
rozwijać czytelnictwo, skoro młody człowiek jest bombardowany non stop jakimś patriotycznym
badziewiem (patrz Eliza O.) Jeżeli moją pierwszą książką byłaby Gloria Victis albo Nad Niemnem
to chyba do dzisiaj czytałbym tylko program telewizyjny ...


Szczerze ? To mam gdzieś to, ile osób w Polsce czyta książki, a ile nie, w dodatku używanie stwierdzenia " rośnie czytelnictwo ", jest śmieszne... Ile osób zaczęło czytać dzięki Wiedźminowi na PC ? 300-400 ? Co to jest w odniesieniu do 40mln Polaków ?
Przyznaję rację, nasi " wielcy pisarze ", może i byli wielcy, ale w XIX wieku, obecnie ludzie mają inne wymagania, więc nie ma się co dziwić temu, że w mojej obecnej klasie książki czytają może 3-4 osoby, łącznie ze mną :/ A klasa liczy 30 osób...
Wracając jeszcze do mojej wypowiedzi, denerwujący jest fakt, że osoby, które Wiedźmina przeczytały w momencie potwierdzenia gry, nazywają się wielkimi fanami. Gdyby powstała gra " Krzyżacy ", stworzona przez CDP Red, oraz została w taki sam sposób zareklamowana, jestem pewien, że teraz na forum błąkałoby się kilkuset fanów Krzyżaków...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować