Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - najlepsza szesnastka staje do walki!

139 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 19:15, Darthmiki napisał:

Jakiś bezimienny z jakiejś badziwnej gry.
Lepszy ten Gothica!!!!!!!


Darthmiki
Nie dość, że błędy robisz to jeszcze wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia!
Jeżeli Bezimienny z Tormenta to dla ciebie "jakiś bezimienny", a Torment to badziewna gra to chyba dla ciebie nie istnieją dobre gry i niebadziewni bohaterowie.
Na przyszłość zapoznaj się z tytułem, o którym mówisz.
IMO Bezimienny z Gothica jest fajną postacią z bardzo dobrej gry, ale lepiej go nie porównuj do tego z Planescape''a.
Zresztą już ci o tym napisał miradokusv.

Kto dał Fisherowi jako przeciwnika Bezimiennego?? Sam miałby szanse przejść dalej, ale żeby wygrać ze swoim rywalem?? TO mało, która postać może zrobić.

A tak w ogóle to gdzie jest Garret??!! Gdzie jest Syn Bhaala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie bezimienny z Gothica? Nie zaszkodziłby w tej liście też ten gość z GTA III. Nie ma też niektórych bohaterów z RTS np. Arthas. Jeśli już jest robiona taka lista to niech będzie porządna i taka żeby każdy znalazł swojego ulubieńca , ale ogólnie to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak w ogóle to gdzie jest Garret??!! Gdzie jest Syn Bhaala??

Co do Garreta zgadzam się całkowicie - szkoda, że go nie ma, bo był świetną postacią do grania.
Co do syna Bhaal''a - przecież mogła być to i córka :P

Spór o Bezimiennych - kolesia są z zupełnie innej ligi, nie ma co porównywać. No i pamiętajcie, że ten z Gothica ma imię, tylko ono nikogo nie obchodzi x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEeeeeej no! Nie ma Deekina z NWN: Hordes of the Underdark? NIE MA?? Nikt nie lubi tego przesympatycznego kobolda????!!!!!!! GDZIE DEEKIN!!!!!!!!!! JA CHCĘ DEEKINA!!!!!! BUUUUUUUUUUUU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa to fakt... za to, że się Garret nie załapał, należy się zesłanie do Starej Katedry Hammerytów z jedną buteleczką wody święconej. ;>

Swoją drogą najbardziej nie rozumiem, skąd u licha wziął się w zestawieniu Wielki Tatuś?? Gra wciąż jeszcze świeżutka i trudno przypisywać jej bohaterom status kultowych. To już bardziej by się nadawał Illidan z Warcrafta...albo Arthas... albo Kane od C&C...a tu, nikogo ze światka strategii... ffffstyd...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się spóźniłem, ale było by coś takiego:
1.Pac-man;
2.Lara Croft;
3.Sam Fisher;
4.Sonic The Hedgehog;
5.Agent 47;
6.Zdecydowanie Prince;
7.Robak;
8.Zdecydowanie Kratos.

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem za Gordonem Freemanem bo to dla mnie ciekawa postać: Niby doktor a tłucze wszystkich łomem ;p. Trochę byłoby mi szkoda jeżeli by nie przeszedł. A co do Maria to ja za nim zagłosowałem bo bardzo długo w niego grałem, więc M1chał nie obraź się :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też głosowałem za Freemanem. I niby za co miałbym się obrażać? ;] ;] Odnośnie Mario to napisałem to ironicznie :P Nie mam nic przeciwko hydraulikowi ;] hehe Chociaż zawsze bardziej wolałem Luigiego niż Maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie Maria Marianem jest okropne. To tak jakby Pac-Man''a przechrzcić na Patryka albo Sonic''a na Stanisława lub Larę na Lubomiłę. Nie podoba mi się ten przekręt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:09, Abdorion napisał:

Nazwanie Maria Marianem jest okropne. To tak jakby Pac-Man''a przechrzcić na Patryka albo Sonic''a
na Stanisława lub Larę na Lubomiłę. Nie podoba mi się ten przekręt :/


Raczej kiepskie porównania. Mario ma jednak więcej wspólnego z Marianem. ;) Tak czy siak myślę, powinni przeprosić za obrazę uczuć religijnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować