Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze zachwyty nad nowym PES-em

45 postów w tym temacie

A ja się z tobą nie zgodzę. 06 w porównaniu z 2008 to ślamazarna, schematyczna i nudna gra :D (grałem codziennie przez dłuuuugi czas). 2008 jest dużo szybsza i bramki padają z różnych pozycji. W 06 prawie wszystkie wchodziły z identycznych akcji. Od dema poprostu nie mogę się oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 09:28, Mychaa napisał:

A ja się z tobą nie zgodzę. 06 w porównaniu z 2008 to ślamazarna, schematyczna i nudna gra
:D (grałem codziennie przez dłuuuugi czas). 2008 jest dużo szybsza i bramki padają z różnych
pozycji. W 06 prawie wszystkie wchodziły z identycznych akcji. Od dema poprostu nie mogę się
oderwać


mi sie PES 6 bardzo podobał.. jak każda część czy to wersja europejska czy japońska ( no może prócz PES 5 bo tam było coś nie tak z sędzią - za często gwizdał faule ). jestem z tą serią od jej początku istnienia ( jeszcze z PSXa ) i tak chyba zostanie bo jak próbuje coraz nowsze Fify to nie widze w nich tej grywalności co w serji od Kionami. piszesz że PES 2008 jest genialny, to bardzo ale to bardzo dobrze ale mnie krew zalewa że nie moge w to jeszcze pograć. zazdrość zżera ;> musze czekać na swoją kolej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:12, madfrog napisał:

Symulacja fauli jest genialnym pomysłem. O ile się orientuję w Fifie jej nie ma :) BTW demo
boskie...


jakie wymagania ma PES 2008? albo podaj swój konfig i na jakich detalch grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby EA dostalo srogo po dupie w zestawieniach Fifa vs PES, to zmobilizuje ich do jakis zmian w grze poza updatem bazy zawodnikiem i nowym menu... no Konami obiecywalo i widac slowa dotrzymali po tym fragmencie recenzji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś w ogóle Fifę 08 czy tak profilaktycznie mówisz? Fakt, nie ma zmian poważnych- dalej gra się w piłkę nożną, a nie w bierki podwodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:59, mikal15 napisał:

A widziałeś w ogóle Fifę 08 czy tak profilaktycznie mówisz? Fakt, nie ma zmian poważnych- dalej
gra się w piłkę nożną, a nie w bierki podwodne.


widzialem i zmiany tak jak od kilku ostatnich lat (06,07,08) minimalne, napewno nie warte tych 120PLN co 12miesiecy i uwazam ze tylko mocne zmieszanie z blotem ze strony prasy moze wymusic na panach z EA jakies wieksze zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakie wg ciebie byłyby duże zmiany? Bo w nowej Fifie jest kompletnie zmieniony gameplay, wprowadzono również tryby Be a Pro oraz Zone Play, które pozwalają sterować tylko jednym lub kilkoma zawodnikami, można rozegrać karierę w trybie Be a Pro, można sterować bramkarzem inaczej niż tylko wychodząc z bramki...kosmetyka czysta, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w fife 08 ale z utęsknieniem czekam na Pes 08 :)
dla mnie różnica jest prosta w singlu najlepiej mi się gra w Fife 08 (menadżerka i prowadzenie ulubionego klubu)
ale z ziomkami jak wpadną albo po necie cały czas króluje PES 6 i czekam na zmianę wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja graaałem ;->

Giera Rewela - sporo zmian od PES Pro Evo (bodaj z lat 90'' jeszcze ;-p, ostatni w którego gralem ;-p). Grafika niezła, ale emocje & grywalność - miut! ;-)

Tylko się za łatwo fauluje ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować