Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FF: CC: TYKatPCFafiSDoHaFHDJfGioLSSEaQ na Wii

55 postów w tym temacie

Zaitsev

Studio Square Enix uderza z kolejnym spin-offem Final Fantasy. Tym razem będzie to klon Animal Crossing, a jego tytuł przyprawi małe dzieci o dendrofobię - Final Fantasy: Crystal Chronicles: The Young King and the Promised Country.

Przeczytaj cały tekst "FF: CC: TYKatPCFafiSDoHaFHDJfGioLSSEaQ na Wii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, jak zobaczyłem tytuł, to pierwsze co na myśl mi przyszło, to to, że jakiś bot albo inne ustrojstwo się na gram.pl wkradło i jakieś bzdury wpisuje.... chyba najdłuższy tytuł gry w historii....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najdłuższy tytuł w historii, chociaż też pochodzi z japonii. Niestety nie jestem w stanie go przytoczyć, ale pojawił się jako ciekawostka w PSX Extreme, chyba w dzile Ohio Nippon czy jakoś tak... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 12:43, hellgate napisał:

O cholera, zwróciliście uwagę na niewypowiadalną nazwę miejscowości na załączonym abrazku,
sądząc po języku to chyba w Walii, ale mogę się mylić.


Też mi się tak wydaje. Zdaje się, że w Walii jest miejscowość o najdłuższej nazwie, odnotowana chyba nawet w Księdze Rekordów Guinessa.

Poza tym:
Czy tylko ja tak wolno myślę, bo jakoś nie bardzo widzę skąd wzią się tak długi skrót. Tylko FF:CC:tYKatPC jestem w stanie rozszyfrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować