Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca serii PES o przyszłorocznym wydaniu

37 postów w tym temacie

pepsi

Rewolucja i rewelacja w jednym? Dlaczego nie? Shingo "Seabass" Takatsuka, legendarny twórca serii Pro Evolution Soccer już teraz zapowiedział gruntowne zmiany dotyczące przyszłorocznej odsłony. Nie pokusił się jednak o podanie szczegółów.

Przeczytaj cały tekst "Twórca serii PES o przyszłorocznym wydaniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo. Zapowiadają rewolucję i poważne zmiany, a okazuje się że zmiany są kosmetyczne i niewiele wnoszące. Zazwyczaj kończy się na poprawieniu odrobinę grafiki, zmianie menu i dodaniu zwodów gwiazdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:25, tomas92 napisał:

Fanem piłki kopanej na PC ani inne konsole nie jestem, ale czuję, że zapowiada się mała rewolucja
:)


No co ty O.O, serio? Skąd wiesz? Ja nawet u wróżki byłem, żeby się dowiedzieć czy coś się w wirtualnym footballu zmieni... No bez przesady, napisać "lubię poziomki i czytam ze zrozumieniem" to chyba każdy potrafi...

Swoją drogą, co mozna zmienić w tego typu grze (poza dodadawaniem lig itd.)? Mam po prostu takie wrażenie, że "ten kapitalny remont" to będzie takie tworzenie od podstaw używając sprawdzonych metod i niewiele się w tej materii zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem ludzi którzy piszą "Oby wiecej nie wydali porażki jaką było PES 6". A grałeś sporo w PES 6 i 5 ? Jest tam sporo zmian a kiedy caly czas gram w PES 2008 demo to widze ze to jest po prostu gra ideał i zmian jest mnóstwo. A niektórzy gadają tylko o tym że zmian żadnych nie ma.

Ludzie zmiany w PES są i to znaczne tylko trzeba w niego sporo grać żeby je dostrzec. to fifa co roku jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:o To jeśli FIFA znowu się nic nie zmieni, to PES odskoczy jej jeszcze bardziej ! Taka postawa mi się podoba - mają przewagę ogromną a i tak za wszelką cenę udoskonalają swe dzieło. BRAWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować