Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Ja powiem tak zazwyczaj wolałem Fife ale teraz gdy zobaczyłem Fife 09 to totalny szok w porównaniu do PES 2009 , wszystko bardziej mi się w PES 2009 podoba :D Dlatego Daję ogromny plus dla PES 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie miesiac czlowiek czeka od momentu zamowienia najnowszego pes-a na PS2 bo z niewiadomych przyczyn zostala nagle przesunieta data wydania, i gdy juz w koncu egzemplarz dotarl do mnie dzis poczta to okazuje sie ze na okladce nie ma nic wspomniane o lidze mistrzow, w ktora mozna od tej edycji pograc. Ale niedowierzajac wlaczylem gre i o Champions League ani widu ani slychu. A jeszcze przedwczoraj na oficjalnej zapowiedzi gram.pl pisze jak byk ze wszystkie ligi i opce sa dostepne tez na ta wersje. http://www.gram.pl/news_8g3hG,22_Pro_Evolution_Soccer_2009_w_wersji_na_PlayStation_2 _8211_premiera_juz_jutro.html oto ten link i powiem tylko tyle ze zawiodlem sie bo tak oglolnie po kilku godzinach grania stwierdzilem ze tegoroczna edycja nie rozni sie zbytnio od wersji 6 ktora posiadam i liczylem na to ze mogac pograc w lige mistrzow nowiutkim pes-em bedzie mozna a tu taka niespodzianka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 22:50, marcinshinoda napisał:

Czy macie PES2009 już na xfire? Mi go program nie wykrywa, ale na xfire.com jest już
dodany i są nawet screeny:P

No mi raz wykrywa a raz nie więc nie wiem gdzie jest problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja mam problem z obrońcami co sami robią wślizgi:/ Cytat z recenzji na gry.onet.pl


"Zabranie piłki jest trudne, bo komputer nie pomaga w jej odebraniu (momentami jest to nieco przesadzone, ale dobrze, że trzeba uważnie grać w obronie), tylko czemu w innych wypadkach piłkarze sami robią wślizgi, powodując faule w polu karnym? Gdzie tu konsekwencja? Raz jesteśmy mijani niczym dzieci, piłka przelatuje obok naszych graczy – my denerwujemy się ich indolencją, by chwilę później wkurzać się na brutalną samowolkę."

Gra w recenzji została zjechana!Dostała ocene tylko 7 i wg autora wtym roku wygrała FIFA. Nie pierwsza negatywna recenzja i pewnie nie ostatnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety PES nie zachwyca, nie ma żadnych ograniczeń pingu na networku... Także rada: Jeśli chcecie mieć wysokie statsy na networku PESa 09, ściągajcie coś na kompa podczas gry, byście mieli duży ping- drugi gracz się frustruje i wychodzi. :-) Po prostu żal patrzeć na brak reakcji Konami w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu kupuje nowego PESa, demo mi się spodobało, żałuję jedynie że FIFA 09 na PC jest taka monotonna , gdyby EA wypuściło tą samą wersję co na konsole to nawet nie planowałbym zakupu gry od Konami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśleć o nowym PES. Z jednej strony gra sie przyjemnie, wciąga gameplay, ciekawy tryb zostań Legendą, a z drugiej strony gra jest tak wkurzająca że po kilku minutach chce użyć funkcjii ALT+F4. Aż sie grać odechciewa, kiedy zawodnicy sami robią ci wślizgi prowokują rzuty karne, każdy nieudany wślizg to kartka, a nie ma to jak zacząć mecz od czerwonej kartki która sie nie należała. Do tego dochodzą żałosne animacje zawodników, bieg piłkarzy wywołuje śmiech, a animacja bramkarzy na poziomie gry przed kilku lat. Sama gra w trybie Legendy troche nudzi, bo piłki dostajesz rzadko nawet jak prosisz o podanie, a jesteś na czystej pozycji. Nie będą już wspominał marnej ilości licencji, od wersji PES4 ten sam tryb master League który już dawno mi sie przejadł i nie zbyt płynna gra w trybie multi:P Ta pewno ta wersja jest gorsza od PES2008, który mi sie bardzo podobał. Jak narazie wygrywa FIFA, ale zobaczymy co dalej wyjdzie. Muszą tą gre oswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 09 to pierwsza gra sportowa, w którą zacząłem grać, dlatego nie mam specjalnie wysokich wymagań :P Na początku nawet było fajnie, tryb begginer jest tak łatwy, że nawet ja daję sobie radę. Niestety coś mi się w grze schrzaniło. Grałem UEFA CL i doszedłem sobie do bodajże półfinałów. Dalej nie mogę, bo po wybraniu startu gra wywala mi się z jakimś błędem. Tak samo jest jak biorę jakieś opcje przed meczem. Dodam jeszcze, że w trakcie drugiego meczu w ćwierćfinałach AI padło... Bramkarze nie reagowali na ataki (obaj), a reszta zawodników zbierała się w "kupie" w jednym miejscu, wszyscy szli na jedną połowę tak, że np. nie zostawało żadnych obrońców. To mnie bardzo poirytowało i odebrało 10 minut gry na durnym strzelaniu bramek do stojącego jak kołek bramkarza (czasem lazł gdzieś na drugą połowę). Jak był gdzieś na mojej połowie ktoś z moich chyba go sfaulował i strzelił mi <bramkarz> gola... Bo jeszcze nie wiem nawet jak się wybrania karne itd.

Wie ktoś co mi się stało z pesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:19, Ćpunek01 napisał:

PES 09 to pierwsza gra sportowa, w którą zacząłem grać, dlatego nie mam specjalnie wysokich
wymagań :P Na początku nawet było fajnie, tryb begginer jest tak łatwy, że nawet ja daję
sobie radę. Niestety coś mi się w grze schrzaniło. Grałem UEFA CL i doszedłem sobie do
bodajże półfinałów. Dalej nie mogę, bo po wybraniu startu gra wywala mi się z jakimś
błędem. Tak samo jest jak biorę jakieś opcje przed meczem. Dodam jeszcze, że w trakcie
drugiego meczu w ćwierćfinałach AI padło... Bramkarze nie reagowali na ataki (obaj),
a reszta zawodników zbierała się w "kupie" w jednym miejscu, wszyscy szli na jedną połowę
tak, że np. nie zostawało żadnych obrońców. To mnie bardzo poirytowało i odebrało 10
minut gry na durnym strzelaniu bramek do stojącego jak kołek bramkarza (czasem lazł gdzieś
na drugą połowę). Jak był gdzieś na mojej połowie ktoś z moich chyba go sfaulował i strzelił
mi <bramkarz> gola... Bo jeszcze nie wiem nawet jak się wybrania karne itd.

Wie ktoś co mi się stało z pesem?


Wspaniali twórcy wydali gre z OGROMNYM BŁĘDEM, który wywalał właśnie w lidze mistrzów i chyba 2 drugim sezonie master league:P Sciągnij patcha który podobno to naprawia. Ja jeszcze nie miałem tyle cierpliwości zeby dojść do 1/2 finału:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 16:27, marcinshinoda napisał:

Wspaniali twórcy wydali gre z OGROMNYM BŁĘDEM, który wywalał właśnie w lidze mistrzów
i chyba 2 drugim sezonie master league:P Sciągnij patcha który podobno to naprawia. Ja
jeszcze nie miałem tyle cierpliwości zeby dojść do 1/2 finału:/

Oj dzięki wielkie. Rozumiem, że ten problem AI to też naprawia? Bo strasznie głupie i dziwne rzeczy mi wychodziły...
Rozumiem również, że chodzi o patch 1.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:44, Ćpunek01 napisał:


> Wspaniali twórcy wydali gre z OGROMNYM BŁĘDEM, który wywalał właśnie w lidze mistrzów

> i chyba 2 drugim sezonie master league:P Sciągnij patcha który podobno to naprawia.
Ja
> jeszcze nie miałem tyle cierpliwości zeby dojść do 1/2 finału:/
Oj dzięki wielkie. Rozumiem, że ten problem AI to też naprawia? Bo strasznie głupie i
dziwne rzeczy mi wychodziły...
Rozumiem również, że chodzi o patch 1.10?


czy ktoś mógłby podać stronkę z której można ściągnąć (dobrego) patch do pes 2009, bo mi już po pierwszym meczu wywala grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 17:01, kamciak4 napisał:

czy ktoś mógłby podać stronkę z której można ściągnąć (dobrego) patch do pes 2009, bo
mi już po pierwszym meczu wywala grę :(

Ja tam ściągnąłem z głównej strony gram.pl, ale jeszcze nie instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... jaki patch rozwiązuje ten problem? Bo właśnie zobaczyłem, że 1.10 nie. Na dodatek moje save''y nie działają... mówi się trudno. Ale o jaki patch Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 18:12, Ćpunek01 napisał:

Eee... jaki patch rozwiązuje ten problem? Bo właśnie zobaczyłem, że 1.10 nie. Na dodatek
moje save''y nie działają... mówi się trudno. Ale o jaki patch Ci chodziło?

właśnie zainstalowałam i dalej mnie wyrzuca z gry.
Chciałam coś co wkońcu pozwoli mi zagrać w tą grę.
cały czas wyskakuje mi jakiś błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 18:20, kamciak4 napisał:

> Eee... jaki patch rozwiązuje ten problem? Bo właśnie zobaczyłem, że 1.10 nie. Na
dodatek
> moje save''y nie działają... mówi się trudno. Ale o jaki patch Ci chodziło?
właśnie zainstalowałam i dalej mnie wyrzuca z gry.
Chciałam coś co wkońcu pozwoli mi zagrać w tą grę.
cały czas wyskakuje mi jakiś błąd :(


napisałem podobno działa:P Podobno ten błąd występuje przy wyższych rozdzielczość więc ustaw na 1024/768 i zobacz czy pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 22:50, marcinshinoda napisał:

Czy macie PES2009 już na xfire? Mi go program nie wykrywa, ale na xfire.com jest już
dodany i są nawet screeny:P


mi wykrywa tylko i wyłącznie demo, choć mam pełniaka. w sumie wszedłem na forum się spytać właśnie o xfire ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować