Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 20:34, Bishoop napisał:

> Czy w Lidze Mistrzow moge grac druzyna,ktora nie jest w LM w realu??
> A i planuje zakup,mozecie pokrotce opowiedziec w czym jest pes9 lepszy od fify 09
w ktora
> gram?
> Pzdr.

Tak. oczywiście. Możesz grać każdą drużyną, jaką sobie tylko życzysz. Oczywiście PES
ma taką jedną dużą wadę, którą są licencje na nazwy większości drużyn i stroje ale łatwo
rozwiązać używając jakiegoś patcha/moda. Co do wybory między PES''em a Fifą to nie ma
sensu o tym rozprawiać. Są gusta i guściki a forum nie jest miejscem na przekrzykiwania
się, która gra jest lepsza. Dla mnie osobiście PES jest zdecydowanie lepszą grą od Fify
pod względem grywalności i grafiki. Gra się trudniej co dla mnie jest zaletą. Tryb kariery
też jest lepszy. Wracając do Ligi Mistrzów to jest ona licencjonowana. Można wybrać udział
w niej z pozycji menu a można i awansując do niej zaczynając od drugiej ligi.

A może słyszałeś plotki,że CDP ma wydać na początku 2009r. spolszczenie?Czy to brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 08:58, Wrukos napisał:

A może słyszałeś plotki,że CDP ma wydać na początku 2009r. spolszczenie?Czy to brednie?


Coś mi się tam obiło o uszy. Czytałem też na forum issonline, że spolszczenie ma być udostępnione także w CD Action. Nie pamiętam czy w styczniowym, czy w lutowym wydaniu. W sumie spolszczenie polegające na spolszczeniu samych tekstur nie powinno być trudne. Ale, co tam. Nie znam się. Sam obecnie gram na Ekstraklasa Patch 2009 i jak dla mnie jest gites. W sumie już tyle się gra w PES''a 2009 po angielsku, że to czy będzie spolszczenie to mi lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 09:30, Bishoop napisał:

Coś mi się tam obiło o uszy. Czytałem też na forum issonline, że spolszczenie ma być
udostępnione także w CD Action. Nie pamiętam czy w styczniowym, czy w lutowym wydaniu.


Mam wydanie i styczniowe i lutowe, niestety w żadnym z nich nie znalazłem spolszczenia...
Już nie długo ma wyjść nr. marcowy może w nim będzie. No cóż pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwe założenia konta do gry online na jednym cd-key''u nie jedno krotnie ?
Chce sprzedać swojego Pes''a ale nie wiem czy osoba kupująca będzie mogła korzystać z niego, tworząc swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam !Moze kltos z was grywa w PES 09
mam taki problem grałem z gosciem i nie mogłem wyjsc z własnej polowy cały czas naparzał na moja bramke i gol za golem ....co to sa gracze czy nie wiem co jak oni to robia ?moze mi ktos wytłumaczy?z góry dzieki!!1!!!
p.s. chce sie uchronic od takich graczy ale niewiem jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 23:29, daras25 napisał:

witam !Moze kltos z was grywa w PES 09
mam taki problem grałem z gosciem i nie mogłem wyjsc z własnej polowy cały czas naparzał
na moja bramke i gol za golem ....co to sa gracze czy nie wiem co jak oni to robia ?moze
mi ktos wytłumaczy?z góry dzieki!!1!!!
p.s. chce sie uchronic od takich graczy ale niewiem jak?


hehe, może od był po prostu dobrych:) Zdarzają sie tacy pro gracze, którzy siedzą wtym, od pierwszych wersji PES(dawno ISS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 14:26, jojtos napisał:

Mam pytanie czy jest możliwe założenia konta do gry online na jednym cd-key''u nie jedno
krotnie ?
Chce sprzedać swojego Pes''a ale nie wiem czy osoba kupująca będzie mogła korzystać z
niego, tworząc swoje konto.


Chyba nie, jeden cd-key = jedno konto z tego co wiem. Podaj osobie, której sprzedajesz login i hasło.

@daras25 - Trening, trening i jeszcze raz trening i zaczniesz prowadzić wyrównane boje z innymi. A poważniej mówiąc to nim dołączysz się do kogoś do gry sprawdź jego statystyki, żeby wiedzieć jak dobrze gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na ręce wszystkich pes-maniaków składam wykonane przez Revan001 spolszczenie do Pro Evolution Soccer 2009.Jest to dopiero prototyp, który zostanie dopracowany i wyjdzie w swej całej okazałości dopiero z RLB.PATCH. A więc zapraszam do pobierania. Miłej gry.
Instalacja:
Ściągnięty plik wrzucamy do głównego katalogu img w grze :)
Katalog domyślny C: /program files/konami/pro evolution soccer 2009/img
Uwaga: Spolszczenie na razie pod wersje 1.2"


www.pesleague.pl

Link do forum: http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=43595.0
Link do pliku: http://www.megaupload.com/?d=ZJE9CH3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem odnosnie gry online
zainstalowalem patcha 1.3 najpierw z gry pozniej sciagnietego z neta no i wyskakuje mi komunikat (czasami)CANNOT BE ACCESSED DUE TO DIFFERING VERSIONS jak chce sie polaczyc z jakims pokojem. Pytam sie dlaczego?;o przeciez osoba do ktorej chce dolaczyc ma tez wersje z tym samym patchem.
POMOCY PROSZE. Z gory wielkie dzieki:)

mam nadzieję że znajdzie się ktoś zorientowany w temacie bo sporo się naszukałem w internecie o tym błędzie i zawsze pytanie o to pozostawało bez odpowiedzi.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Jak mogę grać z kolegą na jednym komputerze? Zawsze gdy mam ustalić kontrolery dla drużyn to jest tylko pokazany JEDEN pad... Niezależnie od tego,czy chcę grać klawiaturą czy padem.Jak dodać drugi kontroler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:01, dominik713 napisał:

Mam pytanie... Jak mogę grać z kolegą na jednym komputerze? Zawsze gdy mam ustalić kontrolery
dla drużyn to jest tylko pokazany JEDEN pad... Niezależnie od tego,czy chcę grać klawiaturą
czy padem.Jak dodać drugi kontroler?


W głównym katalogu z grą (domyślnie C:\Program Files\KONAMI\pes2009... czy jakoś tam) masz ikonę settings i zakładkę Controller. Controller: wybierasz kontroler gracza; Device: przypisujesz do niego urządzenie (klawiatura, pad).

20090226214519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie jest do wyboru tylko pad.... Ale grać się da klawiaturą,tylko że jest pokazana jako pad i albo grasz padem,albo klawiaturą a we dwóch nie pograsz... O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:15, dominik713 napisał:

Tylko że u mnie jest do wyboru tylko pad.... Ale grać się da klawiaturą,tylko że jest
pokazana jako pad i albo grasz padem,albo klawiaturą a we dwóch nie pograsz... O.O


Widać problem polega na tym, że w pesa nie da rady pograć jednocześnie na padzie i klawiaturze. Dzisiaj, w miarę dobry pad kosztuje 30-40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, da, przecież to największa zaleta PES-a :-) W ustawieniach domyślnych to klawiatura jest ustawiona jako "Controller 1", więc pada musisz ustawić jako "Controller 2". Jeżeli zrobiłeś tak jak na screenie Bishoopa (czyli pad jako Controller 1) to być może w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:21, dominik713 napisał:

Yhy... Możliwe.Dzięki,później pokombinuję bo aktualnie nie ma mnie w domu. ;P


Da się, oczywiście zgadzam się z mati285. Właśnie to sprawdziłem i działa. Czyli tak jak napisał, pad jako drugi kontroler, jako pierwszy "--" (klawiatura domyślnie).i będzie działać.

PS. Podziwiam Twojego kolegę za chęć grania w pesa na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenia z FIFY ;P Ja gdy grałem w FIFĘ(i dalej gram) grałem na padzie,a on wtedy grał na klawiaturze i nie chce tego zmieniać ;P Ogólnie to super gra ten PES,ale trochę sterowanie,nawet na padzie,jest... hmm... słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:16, dominik713 napisał:

Przyzwyczajenia z FIFY ;P Ja gdy grałem w FIFĘ(i dalej gram) grałem na padzie,a on wtedy
grał na klawiaturze i nie chce tego zmieniać ;P Ogólnie to super gra ten PES,ale trochę
sterowanie,nawet na padzie,jest... hmm... słabe...


Nie słabe, tylko trochę trzeba się pogimnastykować z nim. Lewa gałka teraz właśnie jest bardziej czuła na ruchy gracza, co według mnie jest akurat plusem a na początku utrudnieniem nawet w robieniu trików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować