Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Impreza w klubie M25 z okazji zbliżającej się premiery Wiedźmina!

46 postów w tym temacie

Był film z tej imprezy, na którym był ok. 13 letni dzieciak, który mówił, że Wiedźmin to super gra. I jak to, nasi szanują PEGI. ^_^

Prośba do gram.pl - Zapowiadajcie jakieś imprezy/wyjazdy jeszcze z 2 tygodnie w tył. Wtedy to dopiero, będzie można jakoś zdążyć ze wszystkim i przybyć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholibka, znając życie info było na forum eventowym, którego adresu zapomniałem ^^''.
No nic, zazdroszczę tym co byli, sam czekam tylko na kuriera z paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jednej ze stron widziałem fimowe sprawozdanie z tej imprezy, nie moge sobie jednak przypomnieć gdzie ;)

Impreza napewno niezła, szkoda że nie miałem czasu by się tam zjawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kampania promocyjna gry Wiedźmin prowadzona przez CDP zamiast przynosić efekty, w moim odczuciu (no nie tylko moim - wielu uważa podobnie) nie przynosi ich wcale. Ba, wydaje mi się nawet, że człowiek atakowany zewsząd tytułem "Wiedźmin - Gra Komputerowa" zaczyna mieć do niej większy dystans i przez to, jak to wielkie gry rpg mają w zwyczaju, zamiast mieć bardziej osobisty stosunek do gry, bardziej się od niej oddala. I dlatego tytuł "Wiedźmin" staje się masówką w pełnym tego słowa znaczeniu. I przez to po grę nie sięgnę. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:23, CyberPanki napisał:

Ta kampania promocyjna gry Wiedźmin prowadzona przez CDP zamiast przynosić efekty, w moim odczuciu
(no nie tylko moim - wielu uważa podobnie) nie przynosi ich wcale. Ba, wydaje mi się nawet,
że człowiek atakowany zewsząd tytułem "Wiedźmin - Gra Komputerowa" zaczyna mieć do niej większy
dystans i przez to, jak to wielkie gry rpg mają w zwyczaju, zamiast mieć bardziej osobisty
stosunek do gry, bardziej się od niej oddala. I dlatego tytuł "Wiedźmin" staje się masówką
w pełnym tego słowa znaczeniu. I przez to po grę nie sięgnę. Dziękuje.


Tak oto dominuje treść przekazu reklamowego nad samym produktem - nie czujesz się elitą jako jeden z bardzo wielu potencjalnych konsumentów. Masowość = brak elitarności, dlatego gardzisz produktem, którego jeszcze nie spróbowałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:14, przemek-lc napisał:

To i tak byla impreza tylko dla branzy, wiec nie wiem po co piszecie "szkoda, ze tak daleko
do Warszawy" itp...


Może dlatego, że nie czytają wcześniejszych postów? No bo po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować