Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin oprowadza po Wyzimie - nowy film!

146 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 16:26, RobeN napisał:

> Jeżeli coś ma być HITem, to oczekuję od tego perfekcyjności w każdym najdrobniejszym szczególe.

> Każdym. Od muzyki, grafiki, interfejs, po wygląd kursora.

Perfekcyjne ale w zakresie możliwości silnika!
Przecież nie wybudujesz 30 piętrowego apartamentowca na szkielecie z drewna!!!

Aurora jest jaka jest - ważne co z nią zrobiono, aby było lepiej.
Ważne jak te zmiany różnicują Wiedźmina od wcześniejszych tytułów.

Nie zrobisz z Passata 911ki!!! Ale możesz go tak stuningować, że będzie wyglądał cudownie.



omg ale bzdury! Ze z najgorszego (mowie dla przykladu nie o Aurorze) silnika graficznego wyciagneli ile sie dalo to wcale nie robi gry lepszej! Przeciez kto kupi gre ze to ze "jest najlepsza gra na tym silniku"? Bierze sie taki silnik zeby gra byla jak najlepsza.

Dnia 17.10.2007 o 16:26, RobeN napisał:

Albo troszkę inaczej:
To tak jakby mówić o mistrzu na 100 ze swojej szkoły, że jest słaby, bo Johnson to biegał w...

Tak! Jak ktos ma slaby czas na 60m (np 11s) i jest najlepszy w szkole to jest TYLKO NAJLEPSZY w szkole ale kazdy mu powie ze i tak jest cienias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:29, Xzwart napisał:

O mnie bo to bylo bo krytykowalem rece i mimike.
Co ma podziwianie widokow czy zwiedzanie do RPG? Chyba wiecej ma to do Dooma 3.

ehm.... gdyby grafika byla badziewna we wiedzminie NIKT BY GO NIE KUPIL oprocz nielicznych ktorzy nie patrzna na grafike. Grafika ma byc przyjemna i jak najbardziej dopracowana nie koniecznie super-wypasiona ale ma trzymac przynajmniej standardy 2007roku! Poza tym np taki popularny Oblivion ma bardzo dobra grafike i jest to jego nie maly atut. Jest co podziwiac... sadzisz ze bylby takim hitem bez tego? A wiec jesli tworcy zrobili kawal dobrej roboty i gra wyglada bardzo dobrze czemu by sie nie pochwalic? Jesli chcesz sa inne filmiki pokazujace np. jak wykonac questa "jakiegos tam" i w tamtym filmiku mozna zobaczyc jak poboczne questy sa urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 22:25, Aenneus napisał:

Film widziałem, jest niezły. Tylko i aż niezły. Znam prozę Asa zanim zaczęła się ukazywać w
wydaniach książkowych i najbardziej mnie interesuje fabuła i to co zrobili z największym bohaterem
postmodernistycznej literatury polskiej. Wizualnie zawsze będą niedociągnięcia, choć marzyłaby
się superprodukcja w każdym calu. O tej grze zdanie można będzie jak sądzę mieć po kilku godzinach
grania. Choć np woda w ostatniej scence filmiku jest porażką...

Mowisz o samej wodzie czy efektach czasteczkowych? Bo jesli chodzi o wode w ktorej chodza wyglada dobrze, ciezko wiecej powiedziec na takiej jakosci filmiku. A jesli chodzi o efekty czasteczowe (pluskanie wody itp.) ta raczej sa mierne :/ aczkolwiek znosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 01:15, hallas napisał:

No i tak - Wizma przytłacza. Największe w dziejach gier cRPG miasto. Chyba jedynie gry GTA-podobne
mogą się poszczycić większymi aglomeracjami.

Miasto z GTA jest duze a nawet bardzo ale tam sa tylko ulice i kilka pomieszczen... tutaj jest z pewnoscia wiecej pomieszczen.. a jesli chodzi o miasta RPG - Vivek z Morrowind jest tez bardzo duze i pewnie moglo by sie rownac. Ktores z miast z Obliviona (nie mowiac o glownym bo jest duze nudne i nie dopracowane :p). Z pewnoscia pokazano wiekszosc miasta.. :p imo przesadziles z tym:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:36, RobeN napisał:

> Czyli idąc tym porównaniem wiedźmin powinien być sprzedawany w jakiejś taniej serii?
> Jeśli silnik nie daje rady, to sorry winnetou, trzeba było wydać grę gdy jeszcze dawał.


Daje radę na RPG!!! To tak jak silnik HoMM5 daje radę na strategię w świecie baśni...
Przecież na silniku HoMM5 nie zrobiłbyś Dooma czy Quakea...

Tak ale chodzi o mimike twarzy! Z pewnoscia silnik da rade. I prosze nie zaslaniaj slabo zrobionej mimiki twarzy sinikiem gry. Nie chodzi o pojazdy czy cos gdzie silnik trzeba w sporym stopniu przebudowac, ale o animacje twarzy.

Dnia 17.10.2007 o 19:36, RobeN napisał:

> Zresztą naprawdę tak trudno było zrobić mimikę chociażby na poziomie Half Life''a 2?
> Bo do wychodzącego Mass Effect to nie ma nawet co porównywać.

HL2 to zupełnie co innego... No właśnie o tym mówię...

Tutaj musze sie zgodzic. Kazdy silnik ma swoj klimat. Jesli chcemy zachowal klimat RPG musimy uzyc danego silnika bo jesli uzyjemy silnik od np. UT3 (ktory podobno nadaje sie do wszystkiego) stracimy ten klimat. Gra zrobi sie bardziej dynamiczna (nie mowie ze RPG maja byc wolne i nudne ale za szybkie i dynamiczne tez nie moga byc) i bardziej zacznie przypominac FPS z dodatkiem RPG niz starego dobrego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

> Moim zdaniem grę powinno się oceniać w porównaniu do podobnych produkcji.
> Tutaj nie ma co porównywać Wiedźmina do Crysis czy UT3... To przecież nie te silniki!!!

Dla mnie nie porównywanie silników jest głupie. Dla mnie głupie jest ocenianie gry przez grafikę
"nie taką jak w Oblivionie"... Jak dla mnie grafika w tych trailerach jest boska, bardzo żywe
kolory i bardzo realistycznie ścieniowane. Może gdzieś tam będzie niedoskonałość - ale co z
tego? Nie ma gry idealnej.

Grafika w grach jest w bardzo duzym stopniu zalezna od silnika gry. Oblivion moze ma bardzo dobra grafike, ale silnik na ktorym dziala strasznie obciaza komputer. Np. na tym samym PC Call of Duty 4 chodzi na wysokich bez zwalniania a Oblivion momentami spada nawet do 7fps! (w krytycznych momentach) a srednio ma 25fpsow (tyle w CoD4 jest w krytycznych momentach) a CoD4 ma sporo lepsza grafike...

Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

Oblivion ma naprawdę grafikę, która za 2-3 lata zapewne nadal będzie uznawana za świetną.

Nie przesadzajmy... juz kazdy lepszy tytul ma grafike porywnuwalna do Obliviona.

Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

Tyle,
że w Oblivionie kosztem grafiki kulała fabuła (wątek główny, bo gildie i większość questów
to cudo ;)

Tutaj musze sie zgodzic :/ chodz mq nie byl az tak banalny jak w niektorych grach, ale jak na RPG troche zbyt prosty.

Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

> Porównajcie sobie do NWN, SW:KotOR i wówczas wyciągajcie wnioski.
Też złe porównanie. Postępy są duże, ale pamiętajmy, że KotOR ma cztery lata. Troszkę się zestarzał,
ale grafika nadal jest IMO bardzo dobra. W tamtych czasach zapewne już się nie dało wyciągnąć
od Aurory więcej...

Wiem ze napisales "imo" ale imo grafika z KotORa dzisiaj ciezko powiedziec ze jest dobra... a co dopiero bardzo dobra ^^

Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

W Wiedźminie zobaczymy KotOR-a + NWN x5 + ostatnie soki z silnika. Więc to = bardzo, bardzo
wiele ;)
> W jaki sposób ta gra różni się od poprzedniczek na tym silniku???
> Jakie zmiany zostały wprowadzone???
> Silnik Aurora ma swoje granice - i tak zmiany są naprawdę niebywale daleko posunięte w
stosunku
> do pierwotnego użytego w NWN. A dlaczego Aurora???
Właśnie mnie to zawsze dziwiło (nie żebym był nastawiony negatywnie).
> To ja też mogę powiedzieć - dlaczego w HoMM5 jak zbliżę na max kamerę, to nie widzę piegów

> na nosie czy krzaczastych brwi???
To twórców się spytaj ;p

Nie ma bo komputer ktory by to utrzymal jest "dosc" drogi :P

Dnia 17.10.2007 o 15:13, Oskar24 napisał:

>
> Pamiętajcie, że gdyby RED miał stworzyć nowy silnik, to gra może wyszłaby... w 2012 akurat

> na EURO :P
Do tego czasu produkcja stałaby się chyba nieopłacalna...


Aurora to sprawdzony silnik ktory ma wielu fanow... Kazdy kto lubi gry wczesniej zrobione na tym silniku odnajdzie to samo we wiedzminie :) a nowy silnik musialby ich na nowo przyciagac :/ a jesli zrobiony silnik by nie przyciagal ludzi? Jesli mizernie by chodzil? Nowy silnik to pewne ryzyko na ktore czesto tworcy nie moga sobie pozwolic. Ja tam tylko od Wiedzmina wymagam tego by dobrze chodzil na moim sprzecie. Grafike ktora widzialem na tym filmiku w zupelnosci mi wystarczy... no moze oprocz mimiki twarzy ktora mnie irytuje. Two Worlds skresilem odrazu na poczatku przez dialogi. Beznadziejna mimika i ruchy postaci mnie odrzucily... w wiedzminie nie jest az tak zle ale czekac na patcha zostalo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Jeśli wam tak bardzo przeszkadza mimika, paluchy, włosy itp. itd. to zróbcie petycje do CDPR o wydanie patcha usprawniającego te aspekty gry albo po prostu nie kupujcie gry. BTW: Mnie grafika się tam podoba, grałem w Obli, który (po doświadczeniach z Morrowinda) prezentuje się jedynie grafiką, bo wg mnie fabuła kuleje jeśli już mam porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch moze conajwyzej bugi poprawic ale nie mimike od zera implementowac:P
Co do gry to kupie ja dla zasady, kupuje wszystkie RPG jakie wychodza a nie wychodzi ich wiele.. Na bezrybiu i rak ryba, najwyzej sie przejade i zmarnuje kilkadziesiat godzin:P No i conajwazniejsze gdy juz Wiedzmina zakupie, bede go mogl krytykowac po forach z czystym sumieniem(w koncu zaplacilem to wymagam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...zamiast doceniać liczne

Dnia 18.10.2007 o 17:16, Igor FCBayern napisał:

walory gry.


To znaczy o jakich licznych walorach gry konkretnie mówisz ? Bo ja jeszcze w grę nie grałem za to widzę jaką ma na razie grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:00, Xzwart napisał:

Osoba dla ktorej wazniejsze sa w RPG walki ze strzygami niz mimika twarzy i dialogi(a jakby
nie patrzec dobra mimika dodaje sporo do dialogow) nazywa mnie pokoleniem Dooma 3... Jasne


Dialogi owszem, ale mimika na którą nie zwróciłem większej uwagi, jest średnia, ale może być i widziałem zdecydowanie gorsze:) ja wychowałem się na grach RPG jak Fallout, Baldurs Gate, Tormentach i takich tam w tamtych czasach:) Tam w ogóle nie było mimiki twarzy a gry były niesamowicie grywalne i miały niesamowite fabuły etc. Jeśli mimika dla kogoś dyskryminuje grę jako dobrą (co tutaj przeczytałem) to nie wiem czy płakać czy śmiać się, a chodzi to o grę RPG gdzie fabuła, klimat, świat jest najważniejszy.. A nie (jak problemy które tutaj można zobaczyć) wielki żal bo główny bohater mieczami nie zahacza przechodniów! Przecież to idiotyczne czepialstwo, w ten sposób każdą grę można zjechać..
Ja liczę że Wiedźmin przywróci do łask to co miały RPG''i przed Obkiem, Gothiciem 3 i tak dalej.. Co mi po ich ślicznej grafice jak gry nudne, lub nie grywalne?!

Mimika twarzy to bliżej jednak pokolenia Doom''a 3:) Bo do dialogów to dodadzą mi klimat dobrze zagrane głosy postaci, a nie mimika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:13, lastvegas napisał:

To znaczy o jakich licznych walorach gry konkretnie mówisz ? Bo ja jeszcze w grę nie grałem
za to widzę jaką ma na razie grafę.

Za to są już wśród nas forumowicze, którzy w Wiedźmina grali. Z ich relacji jasno wynika, że gra ma przede wszystkim świetny klimat, ciekawy system walki oraz po prostu to "coś" co wciąga na długie godziny. Twórcom Wiedźmina doskonale udało się odwzorować świat znany nam z Sagi Sapkowskiego.
Idąc Twoim tokiem myślenia wytłumacz mi czym ludzie tak się podniecają w Crysisie... Albo CoD4... W te gry też nie graliśmy i widzimy jaką mają na razie grafikę... Mimo to przyciągają do siebie tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:50, Igor FCBayern napisał:

> To znaczy o jakich licznych walorach gry konkretnie mówisz ? Bo ja jeszcze w grę nie grałem

> za to widzę jaką ma na razie grafę.
Za to są już wśród nas forumowicze, którzy w Wiedźmina grali. Z ich relacji jasno wynika, że
gra ma przede wszystkim świetny klimat, ciekawy system walki oraz po prostu to "coś" co wciąga
na długie godziny. Twórcom Wiedźmina doskonale udało się odwzorować świat znany nam z Sagi
Sapkowskiego.
Idąc Twoim tokiem myślenia wytłumacz mi czym ludzie tak się podniecają w Crysisie... Albo CoD4...
W te gry też nie graliśmy i widzimy jaką mają na razie grafikę... Mimo to przyciągają do siebie
tłumy.


No tak, ale opieranie się na czyjejś relacji nic mi nie mówi o grze, bo jak widać po wypowiedziach na forumie to zdania są podzielone na tych, którzy czekają na klimat i na tych którzy chcieliby oprócz tego jeszcze mieć kilka drobiazgów w animacji :). Własne zdanie na temat fabuły itp. wyrobię sobie jak pogram. W CoD4 akurat grałem, w sensie, ściągnąłem sobie demo ale jak dla mnie ta gra należy do typu - kup mnie a przejdę się sama. Dlatego i tak bardziej interesuje mnie Wiedźmin ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:34, Stwór napisał:

> Osoba dla ktorej wazniejsze sa w RPG walki ze strzygami niz mimika twarzy i dialogi(a
jakby
> nie patrzec dobra mimika dodaje sporo do dialogow) nazywa mnie pokoleniem Dooma 3... Jasne


Dialogi owszem, ale mimika na którą nie zwróciłem większej uwagi, jest średnia, ale może być
i widziałem zdecydowanie gorsze:) ja wychowałem się na grach RPG jak Fallout, Baldurs Gate,
Tormentach i takich tam w tamtych czasach:) Tam w ogóle nie było mimiki twarzy a gry były niesamowicie
grywalne i miały niesamowite fabuły etc. Jeśli mimika dla kogoś dyskryminuje grę jako dobrą
(co tutaj przeczytałem) to nie wiem czy płakać czy śmiać się, a chodzi to o grę RPG gdzie fabuła,
klimat, świat jest najważniejszy.. A nie (jak problemy które tutaj można zobaczyć) wielki żal
bo główny bohater mieczami nie zahacza przechodniów! Przecież to idiotyczne czepialstwo, w
ten sposób każdą grę można zjechać..
Ja liczę że Wiedźmin przywróci do łask to co miały RPG''i przed Obkiem, Gothiciem 3 i tak dalej..
Co mi po ich ślicznej grafice jak gry nudne, lub nie grywalne?!

Mimika twarzy to bliżej jednak pokolenia Doom''a 3:) Bo do dialogów to dodadzą mi klimat dobrze
zagrane głosy postaci, a nie mimika!


Wychowałem się na papierowych RPGach i mimika była zawsze bardzo ważna ale to tak swoją drogą. Poza tym nikt chyba jeszcze nie napisał, że nie weźmie tej gdy bo ma słabą mimikę? Czy rzeczywiście całkowicie to szwankuje dowiemy się niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 00:06, lastvegas napisał:

No tak, ale opieranie się na czyjejś relacji nic mi nie mówi o grze, bo jak widać po wypowiedziach
na forumie to zdania są podzielone na tych, którzy czekają na klimat i na tych którzy chcieliby
oprócz tego jeszcze mieć kilka drobiazgów w animacji :).

Jednak wszyscy wypowiadali się o grze pozytywnie. Szczerze mówiąc nie kojarzę nikogo kto narzekał na Wiedźmina po tym jak w niego zagrał, a jeżeli już tacy (taki?) byli to musiało ich być bardzo mało.

Dnia 19.10.2007 o 00:06, lastvegas napisał:

W CoD4 akurat grałem, w sensie, ściągnąłem sobie demo ale jak dla
mnie ta gra należy do typu - kup mnie a przejdę się sama. Dlatego i tak bardziej interesuje
mnie Wiedźmin ;).

A faktycznie, przecież już wyszło demo :P Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdaje, czy nawet im gra się kilka razy przycięła/szarpnęła podczas chodzenia po mieście? Jak namaszynach do robienia filmików reklamowych gra się tnie, to zaczynam się bać :) I tak z resztą ma większe wymagania od Bioshocka i bodajże Crysisa (minimalne). No ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:34, Stwór napisał:

Dialogi owszem, ale mimika na którą nie zwróciłem większej uwagi, jest średnia, ale może być
i widziałem zdecydowanie gorsze:) ja wychowałem się na grach RPG jak Fallout, Baldurs Gate,
Tormentach i takich tam w tamtych czasach:) Tam w ogóle nie było mimiki twarzy a gry były niesamowicie
grywalne i miały niesamowite fabuły etc. Jeśli mimika dla kogoś dyskryminuje grę jako dobrą
(co tutaj przeczytałem) to nie wiem czy płakać czy śmiać się, a chodzi to o grę RPG gdzie fabuła,
klimat, świat jest najważniejszy.. A nie (jak problemy które tutaj można zobaczyć) wielki żal
bo główny bohater mieczami nie zahacza przechodniów! Przecież to idiotyczne czepialstwo, w
ten sposób każdą grę można zjechać..
Ja liczę że Wiedźmin przywróci do łask to co miały RPG''i przed Obkiem, Gothiciem 3 i tak dalej..
Co mi po ich ślicznej grafice jak gry nudne, lub nie grywalne?!

Mimika twarzy to bliżej jednak pokolenia Doom''a 3:) Bo do dialogów to dodadzą mi klimat dobrze
zagrane głosy postaci, a nie mimika!


Fallout mial mimike przynajmniej dla kluczowych postaci. Gry ktore wymieniles byly w rzucie izometrycznym, nikt nie robil zblizen na usta postaci jak ma to miejsce w Wiedzminie.
A jesli chodzi o fabule, jesli jest na miare Planescape to oczywiscie wybacze wszystkie "szczegoly". Ale poki co nie jestem przekonany ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.. Mam na myśli w swoich wypowiedziach że większość tutaj marudzeń sprowadza się do oceniania gry na podstawie dupereli które na dłuższą metę nikt nie będzie zwracał większej uwagi:) To co zrobił CDP Red z starym silnikiem przechodzi moje najśmielsze oczekiwania:) Ta gra ma mieć grywalność, klimat i to COŚ:) Niektórzy marudzą bo coś im w grafice nie pasuje. Z tego co tu czytam to spora cześć graczy zachowuje się tak jak.. Przed Gothic 3, wszyscy zachwycali się grafika i niestety okazało się jak gra wyszła że nie dość że chodzi na kompach zalecanych jak wielkie G.. To fabularnie niestety kulała i została zbluzgana, większość że nie posiadała tego Czegoś, Tak jak i Oblivion. Two Worlds też fajna gra, ale idąca w ślady konkurencji:) Tyle osób już stęskniło się za świetną fabuła, graniem w grę tak że idąc spać będziesz myślał co by tam jeszcze odkryć. Taka chęć do gry bo chcesz, bo wciąga:)
Patrze na Wiedźmina z optymizmem bo tej gierce może się to udać, przywrócić chwałę RPG-om, a nie być tylko i wyłącznie pod "konsolowych" 14-latków (nie obrażając ich, nie w tym kontekście używam tego słowa) i mieć 2 możliwości dialogowe w tym jedna "wyjdź"!:P

Jaka gra będzie okaże się jak dostaniemy ją w łapki i mam też nadzieję że uda się wiedźminowi wciągnąć nas tak że nikt nie będzie pamiętał że postać ma "za długie paznokcie" lub "policzki złego koloru";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 01:23, Xzwart napisał:

Fallout mial mimike przynajmniej dla kluczowych postaci. Gry ktore wymieniles byly w rzucie
izometrycznym, nikt nie robil zblizen na usta postaci jak ma to miejsce w Wiedzminie.


Których było raptem kilka:) Ale porównałem do gierek fabularnie świetnych, czego nie można powiedzieć o "współczesnych" RPG-ach pokroju np. Gothica 3 i kolegów;) A tego teraz najbardziej brakuje takim gierkom, fabuły, klimatu, tego czegoś co sprawia że wczujemy się w graną przez nas postać:) A wieśkowi może to się udać:)

Dnia 19.10.2007 o 01:23, Xzwart napisał:

A jesli chodzi o fabule, jesli jest na miare Planescape to oczywiscie wybacze wszystkie "szczegoly".
Ale poki co nie jestem przekonany ze tak bedzie:)


Niech po prostu idzie inną drogą niż gry które wymieniłem wcześniej, a będzie dobrze:)

Ludziska czepiają się momentami śmiesznych szczegółów, ale bohatera z Gothica 1 i 2 to jakoś nikt nigdy nie krytykował że skakał lepiej niż kangur i mógł spaść z niebotycznych wysokości by podnieść się sekundę później i bieć jakby zeskoczył ze schodka:P heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 08:22, Stwór napisał:

Panie i Panowie.. Mam na myśli w swoich wypowiedziach że większość tutaj marudzeń sprowadza
się do oceniania gry na podstawie dupereli które na dłuższą metę nikt nie będzie zwracał większej
uwagi:) ... Niektórzy marudzą bo coś im w grafice nie pasuje.


Marudzą bo uważają to za ważne tak jak ty marudzisz na fabułę i inne takie rzeczy w pozostałych wymienionych tytułach ;). Na szczęście Wiedźmin zapowiadany jest jako gra, która ma łączyć dobrą grafikę i klimat.


>... nie posiadała

Dnia 19.10.2007 o 08:22, Stwór napisał:

tego Czegoś, Tak jak i Oblivion. Two Worlds też fajna gra, ale idąca w ślady konkurencji:) ...


To fakt Oblivion był nudny jak flaki z olejem ale miał dobrą kampanię marketingową. Może nawet trochę słabszą niż Wiedźmin ? :D

Dnia 19.10.2007 o 08:22, Stwór napisał:

Jaka gra będzie okaże się jak dostaniemy ją w łapki i mam też nadzieję że uda się wiedźminowi
wciągnąć nas tak że nikt nie będzie pamiętał że postać ma "za długie paznokcie" lub "policzki
złego koloru";P


Tutaj przejaskrawiasz znacząco :).

>Ludziska czepiają się momentami śmiesznych szczegółów, ale bohatera z Gothica 1 i 2 to jakoś nikt nigdy nie >krytykował że skakał lepiej niż kangur i mógł spaść z niebotycznych wysokości by podnieść się sekundę później i >bieć jakby zeskoczył ze schodka:P heh..

Kto nie krytykował, to nie krytykował :P. Niedociągnięcia się zdarzają jak widać są również w W. ale rozmawiamy o grze z naprawdę wielkim rozmachem, w świecie tri di z możliwością zbliżeń i tylko frytek nie smaży więc te duperele mimo wszystko wywołują mój uśmiech.

Niemniej kiedy zobaczyłem ponownie filmik widać, że w niektórych przypadkach postacie poruszają nadgarstkami. Zdaje się, że kobieta w chuście ładnie porusza dłonią w rytm muzyki....

Tak to pewnie pierdoły ale na razie nie mam gry więc zwracam uwagę na pierdoły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować