Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody GameSpota rozdane

52 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 11:04, SwenG napisał:

Z fanboyem nie trafiłeś. Niestety tacy ludzie jak Ty nie widzą innych gier na świecie poza
WoW i GW. Jakoś nie uważam, że GW powinno dostać nagrodę za best graphic technical, w tym miejscu
FEAR otrzymał słusznie pierwsze miejsce. Co do Artistic to szczerze nie mam pojęcia co to za
gra która dostała pierwsze miejsce. Zresztą GW z tym wszechobecnym glowem wcale nie jest jakiś
rewelacyjny. Jeden efekt maskujący niedociągnięcia graficzne. Poza tym zapominacie, że typowane


Tak się składa że nie widze akurat tylko WoWa poza innymi grami. Gram w dużo gier, a w GW nie gram już od 2 mies. bo ileż można ... wszystko się wkońcu nudzi.
Po pewnym poście przestaje się dziwić - w końcu to amerykanie XD a jakie jajca oni czasami mają to się w dupie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos linka do pelnego filmu ze wszystkimi nagrodami, ktory mozna by sciagnac, a nie ogladac jako stream? windows media player zdecydowanie nie jest stworzony do streamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:18, Robo miki napisał:

Nie dziwie się że GW nie dostał żadnych nagród.To kiepska gra.


No można nie lubić GW w kontekście WoW, rozumiem też że może się komuś ta gra nie podobać, ale jak ktoś mówi że ta gra jest kiepska... to używając politycznej poprawności "się myli". Bo nawet GameSpot nigdy tak nie twierdził mimo iz gry należycie nie docenił(w sensie nagród bo dostalo od nich note 9.2 i 6 nominacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś zacznie narzekać na zwycięzce wg. GameSpota to niech najpierw zagra w Resident Evil 4 na GC. Może wtedy zrozumie czemu gra została tak wysoko oceniona.

Zawsze też możecie popatrzeć na nagrody polskiej "elektronicznej prasy" komputerowej. Na gry.wp.pl grą z NAJLEPSZĄ grafiką został WoW, a grą NAJBARDZIEJ INNOWACYJNĄ został NFS:U2.

No sorry, uwielbiam WoW i bardzo podoba mi się grafika, ale jest jej daleko do najlepszej wśród gier.

To samo z Undegroundem 2. Jestem wielkim fanej tej gry, ale w niej NIC innowacyjnego nie było. Może jeszcze w częsci 1 coś by się znalazło, ale część druga po prostu miała wszystkie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nominacja FEAR nie powinna nikogo specjalnie dziwić... A że pominęli Guild Wars no to jest już tylko subiektywna opinia redaktorów strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 11:04, SwenG napisał:

ps. Obejrzałem sobie screeny z tego Psychonautsa... moim zdaniem grafika wcale nie jest taka
rewelacyjna, no chyba, że są tam jakieś filmy między etapami i to jest podciągnięte pod artist.

Artistic (jak sama nazwa wskazuje ;)) maa mieć artystyczną grafikę, a Psychonauts zdecydowaniae ma ;)
Jak grałem w te grę to się zastanawiałem, czy projektanci byli jakimis proszkami naszpicowani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh rozumiem ze nie zgarnelo mnostwa nagord ale zeby ani jednej?! Chodzby za najlepsza gre multiplayer, ale nie to jest najsmieszniejsze, najbardziej rozbawily mnie uzasadnienia a szczegolnie te dotyczace wygranej BF2 jako najlepszej gry multiplayer^^ Innymi slowy żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować