Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozwiązanie problemów dla posiadaczy wielu dysków twardych

38 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 15:50, lewak napisał:

Fajne to, tylko ciekawe ile takie cudo kosztuje. Napewno za dużo, jak na polską kieszeń...


"Ten całkiem przydatny gadżet dostępny jest już w sprzedaży na stronie www.geekstuff4u.com w cenie niecałych 47 dolarów."

Czytaj uwaznie ;]

Fajny gadżet... mozna sobie cos takiego sprawic jako dysk przenosny ;D ~40-250gb w kieszen i do kumpla bez srubokreta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:50, lewak napisał:

Fajne to, tylko ciekawe ile takie cudo kosztuje. Napewno za dużo, jak na polską kieszeń...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - 47$. Czyli u nas będzie coś koło 200zł, skoro w branży 1euro = 1$. ;P

Nawet niezła rzecz, dla studentów naprawdę mocno się przyda. Ale ku dziwu, to zdeka złe rozwiązanie, bo ułatwi życie piratom. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię takie nowinki i ta też bardzo mi się podoba ale jeszcze bardziej podoba mi się grzebanie w komputerku te kabelki , układy scalone, wentylatory i radiatory ahh... poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:53, Gol Galad napisał:

> Fajne to, tylko ciekawe ile takie cudo kosztuje. Napewno za dużo, jak na polską kieszeń...

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - 47$. Czyli u nas będzie coś koło 200zł, skoro w branży
1euro = 1$. ;P

Nawet niezła rzecz, dla studentów naprawdę mocno się przyda. Ale ku dziwu, to zdeka złe rozwiązanie,
bo ułatwi życie piratom. : /


Ten żart ci nie wyszedł. Kwestia ,,tanie/drogie'''' jest w róznych przypadkach odmienna. Dla mnie 200 zł to dużo jak na taki gadżet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim asus strikerze mam external sata a z tego co wiem, to ten port robi się coraz bardziej popularny, więc po co wydawać kasę na takie cudo, które przyda się max raz na tydzień. Poza tym minęły czasy,gdy ''chodziło się do kumpla z dyskiem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:25, Elendil_MODED napisał:

W moim asus strikerze mam external sata a z tego co wiem, to ten port robi się coraz bardziej
popularny, więc po co wydawać kasę na takie cudo, które przyda się max raz na tydzień. Poza
tym minęły czasy,gdy ''chodziło się do kumpla z dyskiem''.



U mnie chodziło się nawet z dyskietkami. To były czasy :D

Swoją drogą dziwny "wynalazek" nic odkrywczego. Po prostu połączenie funkcji kieszeni na małe i standardowe dyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:26, miodus napisał:

Fajny bajer tylko ta cena:/


Znając realia świata elektronicznej rozrywki za rok będzie o połowę tańsze a do wyboru będzie 5 odmian kolorystycznych a każda w innym smaku. Fajną inicjatywą są przenośne MyBooki Caviara ale urządzenie jest tam zamknięte. Kładziesz coś takiego na biurku jak książkę i cześć. Wadą jest oczywiście zamknięcie dysku na stałe i brak obsługi 2,5''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, naprawdę niektórym może się takie coś przydać. Nie mi. Ja nie narzekam na nadmierna ilość dysków. Ale dla niektórych to zbawienie... Tylko ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować