Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War na PC już złote!

108 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 00:17, Namaru napisał:

> > Skończcie chrzanić o wiedzminie bo to zal d*** sciska ;/ nie zagram w wiedzimna,
chyba,
> ze
> > w pirata xD
>
> Czyli zapowiadasz, ze po prostu ukradniesz gre? Masz gdzies prace i wysilek wielu ludzi.
Na
> forum gram.pl zabronione jest propagowanie piractwa. Zatem - do widzenia. BAN.


To chyba do forum należy dodać, że do gróźb karalnych należy "zagram, ale najwyżej w pirata".

Btw. Nie ukradnie tylko złamie prawa licencyjne. Przecież nie powiedział, że ukradnie ze sklepu,
bo w takim wypadku bana by pewnie nie dostał, bo do CDP kasa by wpłynęła i tak ;).

A Gearsa się zobaczy jak będzie demko. Jak będzie dobre to się pomyśli o kupnie za 2 lata za
20 zł ;]


Cieszę się, że forum gram jest dość elastyczne, traktuje użytkowników jako potencjalnych klientów, wybaczając im wiele. Ciekawe czy jest ktoś pamiętający jak na IMRO gracze "głaskali" piratów mało wybrednym słownictwem, skłaniającym takich delikwentów do schowania się w jakąś dziurę na wieki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niskie ? Widząc tą grafikę czuję że mojej grafice chce się płakać... Ale gra będzie bardzo fajna... Wspominając Wiedźmina już nie mogę się doczekac kolega zamawia na jego adres bo mu mama nie pozwola :P no i co tu dużo mówić nie mogę się doczekać kiedy do niego przyjdę z grą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedną drobną prośbę, i mam nadzieję, że reszta się do niej przychyli, błagaaaam chłopcy jeżeli już chcecie robić tą polską wersję językową, to zróbcie ją jako opcjonalną kinówkę, nie psujcie nam wrażeń płynących z tego niewiarygodnego shootera podkładając polskie głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:31, el.burro napisał:

ja mam tylko jedną drobną prośbę, i mam nadzieję, że reszta się do niej przychyli, błagaaaam
chłopcy jeżeli już chcecie robić tą polską wersję językową, to zróbcie ją jako opcjonalną kinówkę,
nie psujcie nam wrażeń płynących z tego niewiarygodnego shootera podkładając polskie głosy


Popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram, popieram,...

Niech wydawca bierze przykład z Bioshock''a i dołoży (skoru już musi...) lokalizację na dodatkowym CD-ku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować