Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Spinner13 napisał:
"+ obiecana rekompensata (plakat w formacie B1, dużego formatu naklejka z motywem wiedźmińskim oraz - UWAGA- rękaw analogiczny do tego z edycji podastawowej! - tak to prawda".

Tyle tylko wyłapałem z tych 1000 postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalem takiego maila. Ale to wcale nie oznacza, ze gra bedzie w naszych domach juz jutro. Za duzo bylo wpadek z EK Wiedzmina, bym teraz po prostu w to wierzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:51, Ciachoo666 napisał:

> Goro-h20 .... jak byś umiał czytać ... to byś wyczytał takie słowa : "Co do obiecanej
- kolejnej
> już - rekompensaty, nie posiadam na ten temat żadnych konkretnych informacji, poza tą
jedyną,
> że ma to być niespodzianka..."
Nie nie. Spinner13 napisał, że każdy dostanie rękaw i coś jeszcze. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

No tak ... ale koleś sam sobie zaprzecza ... no i co nam daje info od zwykłego Gramowicza .... niech Niebiescy to potwierdza ;]
pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:54, Irexus napisał:

No tak ... ale koleś sam sobie zaprzecza ... no i co nam daje info od zwykłego Gramowicza ....
niech Niebiescy to potwierdza ;]
pozdro !!

Właśnie. Czekamy na info od Niebieskich. Podobno rano miało coś już być w newsie na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila wyslali hurtem, do wszystkich. Co z tego, jak po wpisaniu numeru przewozowego ukazuje sie "Wprowadzono błędny numer przesyłki".
Tyle wpadek CDP mial ostatnio, ze wcale sie nie zdziwie jesli paczka nie dotrze do mnie w srode, bo jutro napewno nie przyjdzie. Kilkakrotnie zamawialem rozne preordery "z gwarancja dostawy na 2 dni przed premiera" i nigdy jeszcze tak mi nie przyszlo, a moja EK NWN2 pobila wszelkie rekordy przychodzac pare dni PO premierze.
Szkoda zdrowia, nie warto sie tym tak podniecac, dopoki nie odbierzemy paczki z rak kuriera.
Bo i tak nie przyjdzie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to średnio wisi, bo zrobiłem z siebie idiotę :P W zasadzie... Zdenerwowałem się na EMPIK, który przez 4 tygodnie nie mógł zrealizować mojego zamówienia, więc je anulowałem... Zobaczyłem Wiedźmina, stwierdziłem, że mam pieniądze, których bym nie miał... i kupiłem... oczywiście - płacąc z góry, kartą. I dzisiaj zauważyłem w wymaganiach, że moja karta grafiki nie jest obsługiwana - rotfl! Wiedźmin będzie zdobił moją półkę :) (A kurier mnie jeszcze nigdy nie zawiódł, ostatnio przyjechał o 22 nawet, żebym miał szybciej... ja z Wrocławia, to to jakoś prężnie idzie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem mejla o wysłaniu przesyłki. Jednak oficjalnego info, przeprosin i informacji na stronie jak nie było - tak nie ma :) Jest za to piękne odliczanie na stronie i piękne rozpoczęcie 2 tygodni z wiedźminem...Nie wiem po co było to mydlenie oczu, że można zdecydować się na kompletną przesyłkę, nie wiem po co były głosy niebieskich, że wszystko wyjaśni się dziś rano, jak widać CDP i Gram ma nas w... rzyci. I tak dostaną swoją kasę - lub w przypadku przedpłaty na konto - dostali, więc my "frajerzy" możemy im, prawda skoczyć. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i to klienta zamawiającego bądź co bądź produkt ekskluzywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super, że hurtem, bo do mnie jak nie doszło tak nie doszło. Może to znaczy, że moje zamówienie zostało anulowane...rany co za gówno, czemu nikt nie wyjaśni sprawy jak należy tylko wszystko to jakieś drobne strzępki informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer przewozowy bedzie poznym wieczorem wprowadzony do systemu DPD nawet gdy jutro rano po godzinie 8 bedziecie miec ze paczka niby dalej jest w sortowni w warszawie nie pekac bo dosc czesto Track&Trace w oddzialach jest aktualizowany dopiero gdy kurier dostaje paczke "na samochod"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie którzy mają że dostaną jutro,a ja takiego meila nie dostałem??Tylko wiadomość że jutro zostanie wysłana??? Czemu nie którzy dostaną wcześniej od innych?Co to ma być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi nadal pisze bledny numer wprowadzą go dzisiaj czy jutro???? a i jeszcze jedno w tym niekompletnym wydaniu EK to będzie od razu koszulka czy tez przyjdzie potem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Przy mojej EK WiC to wejście do i wyjście z magazynu oraz taki sam proceder z sortownią zostały w tej samej minucie wpisane do mojego trakingu. Notabene na minutkę przed tym, jak kurier wziął paczkę do bagażnika.

Nie bójta nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:07, Vernio napisał:

Czemu nie którzy mają że dostaną jutro,a ja takiego meila nie dostałem??Tylko wiadomość że
jutro zostanie wysłana??? Czemu nie którzy dostaną wcześniej od innych?Co to ma być???

Dostaniesz za chwilkę. Jak jest duże obciążenie na serwerach to wolno idą. Ja dostałem na gmaila już z pół godziny temu, a kolega przed chwilą na o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować