Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

ja w ramach rekompensaty za straty moralne poproszę tego ładnego digipacka. Tak swoją drogą, dlaczego z niego zrezygnowano? Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tanie, kioskowe pudełeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowano, ponieważ niewielka grupa osób stwierdziła, że digipack źle wygląda. Dlatego też CDP idąc ich tokiem myślenia zrezygnował z digipacka na rzecz "kioskowych pudełek". Ciekawe jest to, że głosów "przeciw" tym pudełkom było chyba nawet więcej niż "za".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:02, the3ye napisał:

ja w ramach rekompensaty za straty moralne poproszę tego ładnego digipacka. Tak swoją drogą,
dlaczego z niego zrezygnowano? Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż tanie, kioskowe pudełeczka...


popieram obiema rencyam :D

CHCEMY DIGIPACKÓW A NIE ZWYKŁYCH PUDEŁEK W EK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam też bym wolał dostać EK w całości ale nie wytrzymam tego że jest już premiera inni opowiadają wrażenia z gry a ja co . dostane w środe moje EK niekompletne a resz rzeczy doślą za powiedzmy tydzień a myśle że nie będą w naruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:23, hagen321 napisał:

ja tam też bym wolał dostać EK w całości ale nie wytrzymam tego że jest już premiera inni opowiadają
wrażenia z gry a ja co . dostane w środe moje EK niekompletne a resz rzeczy doślą za powiedzmy
tydzień a myśle że nie będą w naruszonym stanie.

Czemu mialaby byc w naruszonym stanie? A nawet jesli to sa reklamacje, rekojmie i inne rzeczy chroniace konsumentow. Pozatym, nie sadze, zeby po tylu wpadkach CDP sie odpowiednio nie zabezpiecylo, w koncu w gre wchodzi obrona mocno nadszarpnietej reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem Wiedźmina bo mój komp go nie uciągnie, jednak wypowiem się. Uważam że to jawna kpina! Za takie coś należy się rekompensata i bynajmniej nie w wPLN-ach. Nie chodzi mi oto że jakieś tam dodatki nie przyjdą ale chodzi o sam fakt. Myślałem że podejdziecie do sprawy bardziej poważnie. Za długa kampania reklamowa zawróciła wam w głowach. Po za tym według mnie mieliście dość dużo czasu na przygotowanie się. Ta cała sytuacja stawia was w nie zbyt miłej sytuacji. Na -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam na początku w EK miał być digipack ale ludzi sie zbuntowali i powiedzieli że brzydko wygląda
i chcą takich samych pudełek jak w edycji podstawowej:P Mi osobiście też bardziej sie podobają digipacki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może niektórzy dostaną EK kompletne i kidy by wysłali te dodatki co myśle że pod koniec następnego tygodnia po premierze wszyscy będą już mieli kompletne EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:28, Grzybek90 napisał:

O ile dobrze pamiętam na początku w EK miał być digipack ale ludzi sie zbuntowali i powiedzieli
że brzydko wygląda
i chcą takich samych pudełek jak w edycji podstawowej:P Mi osobiście też bardziej sie podobają
digipacki:P


Raptem z 5-10 osób chciało zwykłe pudełka na 3000 kupujących to się nazywa d...kracja ;p
zwykłą edycja niczym się nie różni od kolekcjonerskiej... a feeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:31, hagen321 napisał:

a może niektórzy dostaną EK kompletne i kidy by wysłali te dodatki co myśle że pod koniec następnego
tygodnia po premierze wszyscy będą już mieli kompletne EK.


Używaj znaków interpunkcyjnych. Mam nadzieję, że dalsza wysyłka odbędzie się bez problemów, a dodatki dojdą do nas nienaruszone i odpowiednio zabezpieczone przed 1 listopada. Nie ma co więcej psioczyc, bo i tak niczego nie zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem smutno mi z tego powodu ze Edycje Kolekcjonerska otrzymam w ratach!! Dlatego poszedłem za rada innych i tez napisałem e-mail z prośba o wysłanie gry dopiero po jej skomplementowaniu!! Ciekawe kiedy otrzymam grę teraz?? Mam nadzieje ze jeszcze przed weekendem!! Myślę również ze musimy być wyrozumiali dla firmy CD-Projekt gdyż obie edycje gry (podstawowa i kolekcjonerska) są "wypasione" na MAXa i warto na nie czekać niż otrzymać grę bez tych fajnych dodatków za ta sama cenę!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tych osób co nie chcieli digipack bylo całkiem sporo w przeciwnym wypadku by tego nie zmienili:P Ale troche szkoda bo digipacki sie lepiej prezentują od normalnych pudełek, pozatym ja lubie miec wszystko w jednym miejscu a nie 3 osobne pudełka, ale to moje zdanie możliwe że inni myślą inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj warto ale przecież dodatki dostaniemy tylko troche pózniej a ja osobiście mam takiego apetyta na wiedzmina że jak w niego w środe nie zagram to chyba umre z głodu a dodatki są fajne ale moge na nie troche poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:36, amcio89 napisał:

Nie powiem smutno mi z tego powodu ze Edycje Kolekcjonerska otrzymam w ratach!! Dlatego poszedłem
za rada innych i tez napisałem e-mail z prośba o wysłanie gry dopiero po jej skomplementowaniu!!
Ciekawe kiedy otrzymam grę teraz?? Mam nadzieje ze jeszcze przed weekendem!! Myślę również
ze musimy być wyrozumiali dla firmy CD-Projekt gdyż obie edycje gry (podstawowa i kolekcjonerska)
są "wypasione" na MAXa i warto na nie czekać niż otrzymać grę bez tych fajnych dodatków za
ta sama cenę!! Pozdrawiam


Otrzymasz grę w przyszłym tygodniu, jak będziesz miał szczęście (tj. jeżeli kurier dostarczy przed 1 listopada). Przynajmniej tak wynika z tego feralnego wtorku. Ja tam podzieliłem sobie przesyłkę na dwie części, przynajmniej sobie pogram te dwa dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:34, Tepest napisał:

Raptem z 5-10 osób chciało zwykłe pudełka na 3000 kupujących to się nazywa d...kracja ;p


i to z argumentami typu: rozleci się, zwykłe pudełka ładniej wyglądają (tu bym polemizował) będzie się samo otwierało (a było zaznaczone że na digipacka idzie dodatkowe etui, by to jakoś trzymało) oraz ten, który mnie zabił..... digipack będzie wyglądał inaczej stojąc przy pozostałych grach na półce _-_ ratunku... edycja kolekcjonerska ma sie wyróżniać a nie stać w tym samym rzędzie co zwykłe gry z kiosku... troche się zmartwiłem... no ale może dobrym pomysłem byłoby dodanie digipacka jako prezent dla cierpiących
A tak przy okazji to digipack był droższą opcją... wybrano pudełeczka za 20gr sztuka, wiec cena EK powinna być mniejsza ;d
no ale to już szukanie dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:41, hagen321 napisał:

ja tez dostane EK w środe a reszte dodatków doślą mi potem a w tym niekompletnym wydaniu EK
będzie na razie to co jest w EP tak????


Ile razy się jeszcze spytasz o to samo? TAK, będzie to co jest w EP, tylko bez tego rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:37, Irexus napisał:

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAH Brak słow dla tego kogoś !! sory CZEGOŚ !! ty masz umysł o konstrukcji
cepa !!


Tak sobie przegladam twoja tworczosc w tym watku. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepeij nic nie mow. A tymczasem ostrzezenie za obrazanie innego uzytkownika forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować