Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 16:23, Piotrbov napisał:

> poza tym mam się cieszyć, ze dostanę to co zamawiałem i za co zapłaciłem, w dodatku jeszcze

> nie w całości? ty na głowę upadłeś?

Nie o to mi chodziło. Uważam, że lepiej zagrać w grę np. 24 października, która jest niekompletna,
niż czekać 2 tygodnie, po przesunięciu premiery.



ty chyba nie widzisz istoty problemu.CDP po raz drugi daje dupy przy EK wiedźmina i NIE MA już w tym momencie żadnych usprawiedliwień. Mieli dość czasu zeby wszystko przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:13, Bartek 93 napisał:

Nie wiem dlaczego tak nażekacie:/ Zapewne CDP się postara i ostatnie paczki będą w domach za
max 2 tygodnie. Przecież kupiliśmy grę a nie bajery :D

Podstawowa edycja czyli gra kosztuje 100 zł, a ek 200 zł, więc co kupiliśmy TYLKO grę ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:26, donaan napisał:

> Nie wiem dlaczego tak nażekacie:/ Zapewne CDP się postara i ostatnie paczki będą w domach
za
> max 2 tygodnie. Przecież kupiliśmy grę a nie bajery :D
Podstawowa edycja czyli gra kosztuje 100 zł, a ek 200 zł, więc co kupiliśmy TYLKO grę ? ;]


taaa, dodatkowe 100 zł to datek na kurs logicznego myślenia dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:25, Irexus napisał:

COOLBOYY16 dowaliłeś tera jak gołąb na parapet ... żal mi Ciebie ...


Pewnie, że Ci mnie żal - bo zamówiłem grę za 200 PLN i nic nie dostanę

Nie znasz życia - na brak pieniędzy nie ma rady. A CDP najwyraźniej ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:24, YarpenZirgin napisał:

ty chyba nie widzisz istoty problemu.CDP po raz drugi daje dupy przy EK wiedźmina i NIE MA
już w tym momencie żadnych usprawiedliwień. Mieli dość czasu zeby wszystko przygotować.


Ale ja po raz kolejny mówię, że CDP nie jest tak temu winny, żeby od razu na nie przeklinać. Lecz co do tych serwerów podczas zamawiania, masz na swoim koncie EK do Wiedźmina? Masz, więc nie powinieneś zwalać winę na CDP. A jeślibyś nie miał to by była inna sprawa.

Donaan -----> EK to jest po prostu zamówienie z częściowym opóźnionym zapłonem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:29, COOLBOYY16 napisał:

> COOLBOYY16 dowaliłeś tera jak gołąb na parapet ... żal mi Ciebie ...

Pewnie, że Ci mnie żal - bo zamówiłem grę za 200 PLN i nic nie dostanę

Nie znasz życia - na brak pieniędzy nie ma rady. A CDP najwyraźniej ich nie ma



ty to poważnie piszesz czy starasz się robić z ludzi idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:07, Ciachoo666 napisał:

Chyba źle odczytałeś mojego posta. Nie chciałem całego zestawu, tylko jedną rzecz (ew. smycz+coś).
Na wirtus.pl mają 50 kufli do rozlosowania, my też takie chcemy ;)!

Hehehe zrozumiałem tylko fajnie to wyszło dlatego zgryźliwie odpisałem :), a kufelek to i ja bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COOLBOYY16 a tu sie mylisz ... ja tez zamówiłem gre za 200 zł z numerem 100 ... wiec nie wypowiadaj sie na takie sprawy jeśli nie wiesz o czym w ogóle gadasz . A żal mi Ciebie za twoja głupote wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:32, Irexus napisał:

COOLBOYY16 a tu sie mylisz ... ja tez zamówiłem gre za 200 zł z numerem 100 ... wiec nie wypowiadaj
sie na takie sprawy jeśli nie wiesz o czym w ogóle gadasz . A żal mi Ciebie za twoja głupote
wypowiedzi ...


NO TO ŻAL MI CIEBIE, BO CIĘ NAIWNIAKU OSZUKALI! I TYLE CI POWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:29, Piotrbov napisał:

Ale ja po raz kolejny mówię, że CDP nie jest tak temu winny, żeby od razu na nie przeklinać.


A kto? Jako klient mam styczność tylko ze sklepem więc tylko sklep mogę winić. Poza tym:
Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład tej edycji, wysyłka odbywa się specjalnym trybem
Gdzie tu jest mowa o tym, ze jakaś firma nawaliła? Jest napisane że produkcja trwa, a to można było przewidzieć.

Dnia 21.10.2007 o 16:29, Piotrbov napisał:

Lecz co do tych serwerów podczas zamawiania, masz na swoim koncie EK do Wiedźmina? Masz, więc
nie powinieneś zwalać winę na CDP. A jeślibyś nie miał to by była inna sprawa.


Nie wszystkim udało się zamówić EK więc ten argument jest nic nie warty.


CDP powinien cię zatrudnić jako rzecznika prasowego. Wciskanie kitu dobrze ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:09, myszkiness napisał:

> Elementy walic - nie to mnie wkurzyło. Spytam tak - z jakiej paki dostałem maila do potwierdzenia

> zamówienia na stary mail, chociaż ponad miesiąc temu zmieniłem adres? Gdybym miał konto
na
> o2 i nieodwiedzane od trzech miesięcy, mógłbym je stracić, razem z EK. Fajnie!

Bo tu chodzi o to, z jakim mailem składałeś zamówienie i na taki dostajesz wiadomości

Tak, bo oczywiście bardzo ciężko połączyć bazę danych personalnych userów z bazą zamówień... Może i ciężko, ale mogą chyba to zrobić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:33, COOLBOYY16 napisał:

> ty to poważnie piszesz czy starasz się robić z ludzi idiotów?
CZUJE SIĘ PO PROSTU OSZUKANY! ;(


A czy jest tutaj jakaś osoba, która nie czuje się oszukana? Nie sądzę, lecz to nie jest podstawą do pisania, że CDP po prostu nie miało kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:33, COOLBOYY16 napisał:

> ty to poważnie piszesz czy starasz się robić z ludzi idiotów?
CZUJE SIĘ PO PROSTU OSZUKANY! ;(


Wydaję mi się, że takie rzeczy można jednak CD Projektowi wybaczyć. Premiera to będzie ogromne zamieszanie, zarówno dla graczy jak i pracowników CD Projektu, tak więc jakieś pomyłki mogą się zdarzyć nawet najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAH Brak słow dla tego kogoś !! sory CZEGOŚ !! ty masz umysł o konstrukcji cepa !! COOLBOYY16 Wymiatasz człowieku ... (w negatywnym sęsie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:34, YarpenZirgin napisał:

Nie wszystkim udało się zamówić EK więc ten argument jest nic nie warty.


No właśnie, więc ty nie musisz być pośrednikiem innych osób, które się nie załapały

Dnia 21.10.2007 o 16:34, YarpenZirgin napisał:

CDP powinien cię zatrudnić jako rzecznika prasowego. Wciskanie kitu dobrze ci idzie.


To jest moje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:36, master matrox napisał:

> > ty to poważnie piszesz czy starasz się robić z ludzi idiotów?
> CZUJE SIĘ PO PROSTU OSZUKANY! ;(

Wydaję mi się, że takie rzeczy można jednak CD Projektowi wybaczyć. Premiera to będzie ogromne
zamieszanie, zarówno dla graczy jak i pracowników CD Projektu, tak więc jakieś pomyłki mogą
się zdarzyć nawet najlepszym.


Taa może i się im wybaczy, ale ludzie będą to jeszcze dłuugo pamiętać. A to nie jest dobre dla CDP. Takie cuś nie powinno było mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować