Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 09:18, Bratek196 napisał:

Fajny pomysł na fabułę, który strasznie kusi by zagrać, jedyna przeszkoda to tylko wymagani
sprzętowe :D


oj świeta racja, z tym bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:18, Bratek196 napisał:

Fajny pomysł na fabułę, który strasznie kusi by zagrać, jedyna przeszkoda to tylko wymagani
sprzętowe :D


Assassin''s Creed jest o tyle fajne, że duży nacisk położono na fabułę - a ja takie coś lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też, bo jak gra jest fajna a fabuła do d*** to się nie chce grać, a gdy gry mają ciekawą fabułę trzymają przy monitorze bardzo długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:25, Bratek196 napisał:

Dla mnie też, bo jak gra jest fajna a fabuła do d*** to się nie chce grać, a gdy gry
mają ciekawą fabułę trzymają przy monitorze bardzo długo...


teraz to sie przeradza w temat: gry bez fabuły żadzą :D:D
ale
ja tez uwazam ze gra bez fabuły to gówno w papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry bez fabuły

A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś inna? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:52, trutututu napisał:

Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry bez fabuły

A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś inna?
;]


Pozabijać kolesi, ci kolesie to są fanatycy chrześcijaństwa i islamu itp, a co do fabuły parę potów wyżej jest napisany spoiler jak chcesz przeczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:52, trutututu napisał:

Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry bez fabuły

A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś inna?
;]



jakich zaś kolesi ??? cele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:56, Bratek196 napisał:

Pozabijać kolesi, ci kolesie to są fanatycy chrześcijaństwa i islamu itp, a co do fabuły
parę potów wyżej jest napisany spoiler jak chcesz przeczytaj...


No tam, kolesie, czy fanatycy religii, co to za różnica

nightfaler - yyy nie rozumiem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:52, trutututu napisał:

Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry bez fabuły

A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś inna?
;]

Nie będę za bardzo tutaj spojlerował, ale ma być fabula, jak myślicie skąd się wzięły te chemiczne znaki?
W świecie AC ma być jakaś maszyna czasu (wspomnień - sam nie wiem jak to się nazywa), jeśli się nie myle dlatego kolejne części mają być robione w całkowicie innych czasach. Poza tym i tak jest fabuła w naszym AC W końcu Altair był już prawie u szczytu w gildii Assassynów i zawalil dwa zadania, zostal zdegradowany do najniższego stopnia i my wcielamy się chyba właśnie teraz aby pokazać na oczach mistrza assassynów na co Altaira jeszcze stać;] Więc jako taka fabula jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:57, nightfaler napisał:

> Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry
bez fabuły
>
> A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś
inna?
> ;]


jakich zaś kolesi ??? cele ??


no tych 9 ziomków co trzeba pozabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:59, trutututu napisał:

> Pozabijać kolesi, ci kolesie to są fanatycy chrześcijaństwa i islamu itp, a co do
fabuły
> parę potów wyżej jest napisany spoiler jak chcesz przeczytaj...

No tam, kolesie, czy fanatycy religii, co to za różnica

nightfaler - yyy nie rozumiem chyba.


no chodzilo mi o to o co Bratkowi196 tylko on to napisał w po Polsku , a ja sam nie wiem o co mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 10:00, Ecko09 napisał:

no tych 9 ziomków co trzeba pozabijać.


Ecko09 fanatyków fanatyków, bo mi się nie wydaje że ci panowie klasyfikowali się do klasy "Ziomków".... Cholera zaczyna mnie co raz bardziej intrygować AC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:00, Gorn7 napisał:

> Kto powiedział że gry bez fabuły są fajne, ale przecież, chyba nawet nie ma gry
bez fabuły
>
> A właśnie a AC to ma fabułę taką że Atair ma sobie pozabijać tych kolesi czy jakaś
inna?
> ;]
Nie będę za bardzo tutaj spojlerował, ale ma być fabula, jak myślicie skąd się wzięły
te chemiczne znaki?
W świecie AC ma być jakaś maszyna czassu jeśli się nie myle dlatego kolejne części mają
być robione w calkowicie innych czasach. Poza tym i tak jest fabuła w naszym AC W końcu
Altair był już prawie u szczytu w gildii Assassynów i zawalil dwa zadania, zostal zdegradowany
do najniższego stopnia i my wcielamy się chyba właśnie teraz aby pokazać na oczach mistrza
assassynów na co Altaira jeszcze stać;] Więc jako taka fabula jest.


nie maszyna czasu tylko maszyna wspomnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:04, Ecko09 napisał:

Moglibyście nie spoilerować na temat fabuły i wszystkiego co związane z fabułą?

Sory ja to w którymś CDA wyczytalem,więc sądze że to nie jest wielki spojler.
Ale możemy na razie o tym nie mówić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:07, Gorn7 napisał:

> Moglibyście nie spoilerować na temat fabuły i wszystkiego co związane z fabułą?

Sory ja to w którymś CDA wyczytalem,więc sądze że to nie jest wielki spojler.
Ale możemy na razie o tym nie mówić ;]



oj nie fajnie cd-action spoileruje, a co do posta trohe wyżej to altair zawalił dwa zadania czy tylko jedno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:09, nightfaler napisał:

> > Moglibyście nie spoilerować na temat fabuły i wszystkiego co związane z fabułą?

>
> Sory ja to w którymś CDA wyczytalem,więc sądze że to nie jest wielki spojler.
> Ale możemy na razie o tym nie mówić ;]


oj nie fajnie cd-action spoileruje, a co do posta trohe wyżej to altair zawalił dwa
zadania czy tylko jedno ???


Jedno zadanie, no chyba, że wykonywał 2 w 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
z tego co ja wiem to pierwsza misja w jaskini i wtedy ma zamordowac takiego gostka ( sa we trzech altair i dwaj inni assasyni) i gdy sie na niego rzucamy on nas odpyha i musimy uciekać i zostawiamy tamtych dwóch , po czym wracamy to mistrza który jest w nie najlpeszym humorze mówimy mu to i potem przychodzi jeden z zastawionych assasynów i obwinia nas o to , wtym samym momencie na nasza twierdze najeżdzają ci sami najeźdzy co w jaskini, wtedy my obchodizmy ich na obkoło i spuszczamy na nich głody(zabijając ich ) wtedy wracamy do mistrza a nas chwyta mówi o tym ze nia ma wyjscia i wbija szylet gdzieś w żoładek
KONIEC

to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:20, nightfaler napisał:

SPOILER
z tego co ja wiem to pierwsza misja w jaskini i wtedy ma zamordowac takiego gostka (
sa we trzech altair i dwaj inni assasyni) i gdy sie na niego rzucamy on nas odpyha i
musimy uciekać i zostawiamy tamtych dwóch , po czym wracamy to mistrza który jest w nie
najlpeszym humorze mówimy mu to i potem przychodzi jeden z zastawionych assasynów i obwinia
nas o to , wtym samym momencie na nasza twierdze najeżdzają ci sami najeźdzy co w jaskini,
wtedy my obchodizmy ich na obkoło i spuszczamy na nich głody(zabijając ich ) wtedy wracamy
do mistrza a nas chwyta mówi o tym ze nia ma wyjscia i wbija szylet gdzieś w żoładek

KONIEC

to by było na tyle


Ehh... Nie masz co robić patrzeć tylko na misję i na fabułę. Przez to gra będzie nużąca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 11:21, micol napisał:


Ehh... Nie masz co robić patrzeć tylko na misję i na fabułę. Przez to gra będzie nużąca
;/



masz problem że fascynuje sie fabułą gry ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować