Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 22:51, Logan10 napisał:

W sumie masz rację,ale dla mnie jest to lekkie rozczarowanie z tego względu ze nastawiłem
się na kuszę (ponowne nastawienie się tym razem na miecze nie bedzie raczej trudne ;)
).A ze kusze były w średniowieczu zakazane to ciekawa nowinka ,gdyż nie słyszałem o tym.

Kościół zakazał jej, bo pozwalała zwykłemu pachołkowi zabić króla w pełnej zbroi, i to z dużej odległości, co było według jakiegoś papieża niesprawiedliwe :). Zapomniałem jeszcze napisać, że Altair musiałby ją gdzieś porzucać, żeby udawać mnicha (chyba nie istniał zakon kontemplujący sztukę zabijania na odległość :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:02, Lutheim napisał:

Kościół zakazał jej, bo pozwalała zwykłemu pachołkowi zabić króla w pełnej zbroi, i
to z dużej odległości, co było według jakiegoś papieża niesprawiedliwe :). Zapomniałem
jeszcze napisać, że Altair musiałby ją gdzieś porzucać, żeby udawać mnicha (chyba nie
istniał zakon kontemplujący sztukę zabijania na odległość :D).


hehe no chyba nie ;) .Poczekamy do premiery to zobaczymy jak wielkiego kalibru hitem okaże się Assassin''s Creed ,bo co do tego że będzie hitem to raczej nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:24, player000 napisał:

i jak ty to sobie wyobrażasz?? tryb MP wyprałby tą grę z klimatu...


No wiesz np. w multi Splinter Cella nie ma Fishera a gra ma świetny klimat. Wszystko zależy od twórców. A po za tym Ringno5 podał Ci kilka przykładów. NIe uwazasz że urozmaiciło by to grę i dłużej przy niej trzymało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że w trybach które podał jest mniej więcej zależność; bohater VS inteligentne mięso armatnie bo gdyby każdy avatar miałby jednakową "moc" to ten który ucieka (np. zdrajca) nie ma szans pewnie nawet z dwoma przez co ci którzy mają role mięsa armatniego mają również gorszą zabawę bo krócej żyją:/ (żadna frajda jak ty musisz kolesia walnąć 50 razy a on ciebie 2:/)
kooperacja odpada ze względu na specyfikę postaci (assassyn pracuje sam;)
a tryby typu deatchmatch chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego by nie przeszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 00:50, player000 napisał:

tyle że w trybach które podał jest mniej więcej zależność; bohater VS inteligentne mięso
armatnie


Przepraszam, ale chyba nie doczytałeś. Poza jedną sytuacją, gdzie gracze wcielaliby się w gwardzistów, w pozostałych przypadkach graliby takimi samymi zabójcami, jak Altair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:02, Lutheim napisał:

> W sumie masz rację,ale dla mnie jest to lekkie rozczarowanie z tego względu ze nastawiłem

> się na kuszę (ponowne nastawienie się tym razem na miecze nie bedzie raczej trudne
;)
> ).A ze kusze były w średniowieczu zakazane to ciekawa nowinka ,gdyż nie słyszałem
o tym.
Kościół zakazał jej, bo pozwalała zwykłemu pachołkowi zabić króla w pełnej zbroi, i
to z dużej odległości, co było według jakiegoś papieża niesprawiedliwe :). Zapomniałem
jeszcze napisać, że Altair musiałby ją gdzieś porzucać, żeby udawać mnicha (chyba nie
istniał zakon kontemplujący sztukę zabijania na odległość :D).


kusze były zakazane w walce przeciwko chrześcijanom, ale na krucjatach papież pozwalał ich używać przeciwko niewiernym. Ale czemu muzułmański zabójca nie miałby jej używać? na przykład w wersji mini czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:02, Lutheim napisał:

Kościół zakazał jej, bo pozwalała zwykłemu pachołkowi zabić króla w pełnej zbroi, i
to z dużej odległości, co było według jakiegoś papieża niesprawiedliwe :). Zapomniałem
jeszcze napisać, że Altair musiałby ją gdzieś porzucać, żeby udawać mnicha (chyba nie
istniał zakon kontemplujący sztukę zabijania na odległość :D).

W połowie odpowiedzial Ci brzozowi-ec, a ja Ci odpowiem na drugą polowe, czy widzisz zeby Altair udawając mnicha miał kusze na plecach, bo ja tego nie widze. Może ją gdzieś zostawia, bo na trailerze widziałem że udawając mnicha chodził bez kuszy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że assassin''s creed miał już swoją premiere za granicą?? Bo kumpel mówił że są już kopie na pirackich serwerach. Chodzi mi o wersje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:13, Tomek.czwa napisał:

To prawda że assassin''s creed miał już swoją premiere za granicą?? Bo kumpel mówił że
są już kopie na pirackich serwerach. Chodzi mi o wersje PC.

Premiery nie było jeszcze nigdzie, a pirackie kopie niestety juz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:30, knopfler napisał:

> To prawda że assassin''s creed miał już swoją premiere za granicą?? Bo kumpel mówił
że
> są już kopie na pirackich serwerach. Chodzi mi o wersje PC.
Premiery nie było jeszcze nigdzie, a pirackie kopie niestety juz są.

Parodia nieprawdaż?? A to są normalnie pełne ukończone wersje czy jakieś bety dla testerów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie zna dokłądnej premiery AC?Mówi sie o początku kwietnia ale znajć Cenege ten początek to moze być 10,15.Kwietnia:(Jeśli ktoś coś by wiedział na temat premiery niech napisze:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:32, Tomek.czwa napisał:

Parodia nieprawdaż?? A to są normalnie pełne ukończone wersje czy jakieś bety dla testerów??

Podobno sa to pełne wersje. Sam nie sprawdzałem bo piraty mnie zupełnie nie interesują. Sytuacja jest o tyle niesprawiedliwa, że piraci dostana (lub juz dostali) gre wcześniej od uczciwych graczy. Było o tym juz mówione pare razy w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:33, rafekx 12 napisał:

Czyli nikt nie zna dokłądnej premiery AC?Mówi sie o początku kwietnia ale znajć Cenege
ten początek to moze być 10,15.Kwietnia:(Jeśli ktoś coś by wiedział na temat premiery
niech napisze:)Pozdro

No na świecie premiera ma mieć miejsce 25 marca ale nieoficjalna z tego co się właśnie dowiedziałem już się dawno odbyła:PP A co do polskiej premiery to najwyżej napisz do cenegi pomocy technicznej o premierze obliviona mi odpisali (pl wersji) a informacja na stronie nie była jeszcze zamieszczona więc wydaje mi się że dokładnej daty ci nie podadzą bo pewnie sami jeszcze nie wież kiedy się wyrobią takie moje przypuszczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:35, knopfler napisał:

> Parodia nieprawdaż?? A to są normalnie pełne ukończone wersje czy jakieś bety dla
testerów??
Podobno sa to pełne wersje. Sam nie sprawdzałem bo piraty mnie zupełnie nie interesują.
Sytuacja jest o tyle niesprawiedliwa, że piraci dostana (lub juz dostali) gre wcześniej
od uczciwych graczy. Było o tym juz mówione pare razy w tym wątku.

Ja właśnie prowadziłem ostrą dyskusje z kumplem na gg. Sam nie mogłem uwierzyć że kopie mogą być już tak wcześnie przed premierą na pirackich serwerach. W tym przypadku spór był jednak przegrany jednak okazało się że to prawda, naraziłem tylko swoją reputacje człowieka nieomylnego(no ale jak wiadomo że nie mylą się tylko ci którzy nic nie robią no i nie dyskutują:D:D:D) jednak w końcu musiałem przyznać mu rację:D:D:D . Co do gry to dowiedziałem się że zawieszała się na samym początku ale ponoć to już naprawione:PP Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro grali by takimi samymi zabójcami to przecież z tego "zdrajcy" została by jedynie kaszanka:/ wyobrażasz to sobie że pokonujesz np. 5 takich jak ty? jednocześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 12:14, player000 napisał:

skoro grali by takimi samymi zabójcami to przecież z tego "zdrajcy" została by jedynie
kaszanka:/ wyobrażasz to sobie że pokonujesz np. 5 takich jak ty? jednocześnie??


A czemu nie? Jakoś w innych grach się to sprawdza. Nie słyszałem, by np. w Jedi Academy ktoś narzekał, że musi walczyć z 5 osobami uzbrojonymi w miecze świetlne. Wprawdzie gry te się różnią, ale mechanizm MP pozostaje taki sam, niezależnie od tego, czy mowa o FPS czy o RTS.

Poza tym kto mówi o pokonywaniu? Zadaniem zdrajcy byłoby uciekać/chować się, i próbować wydostać się z miasta, a nie zlikwidować wszystkich napastników (co, jak sam napisałeś, byłoby trudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:35, knopfler napisał:

Podobno sa to pełne wersje. Sam nie sprawdzałem bo piraty mnie zupełnie nie interesują.
Sytuacja jest o tyle niesprawiedliwa, że piraci dostana (lub juz dostali) gre wcześniej
od uczciwych graczy. Było o tym juz mówione pare razy w tym wątku.


zaciekawilo mnie to ze piraty (be!) maja juz te gre, ale nie moga wejsc do jerozolimy ! haha :)
Ruskie juz sobie z tym poradzily (wrr...) a na jedenj stronce znalazlem dokladny sposob jak naprawic blad tak, ze mozna wchodzic do jerozolimy i miec gre po angielsku. Niestety zabezpieczenia sa po to aby je lamac. Mogliby zrobic tak jak bylo to przy Enter The Matrix, podczas poscigu na autostradzie gra sama wychodzila do windy :) Jedyny sposob na przejscie gry to ... KUPIENIE ORYGINALKI! ha! i dobrze im tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować